Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Praha → Vrchlabí od 209 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Praha do města Vrchlabí

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Praha do města Vrchlabí od různých autobusových dopravců jako Kadbus pro následující dny.
dnes
zítra
středa
od 210 Kč
čtvrtek
pátek
od 209 Kč
sobota
neděle

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
 • Kadbus
  2h 9m
  14:35
  Praha
  ÚAN Florenc
  16:44
  Vrchlabí
  Kadbus
  Economy
  210 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
 • Kadbus
  2h 23m
  19:00
  Praha
  ÚAN Florenc
  21:23
  Vrchlabí
  Kadbus
  Economy
  209 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Praha a Vrchlabí

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Praha a Vrchlabí v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je středa, kdy z města Vrchlabí do města Praha jezdí denně více než 1 autobusů. Naopak má středa spojů nejméně, když mezi městy Praha a Vrchlabí jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 1 autobusů z města Praha do města Vrchlabí, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Praha a městem Vrchlabí s 1 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Praha do města Vrchlabí

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Kadbus, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Praha do města Vrchlabí! Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Vrchlabí již od 209 Kč!

Nejlevnější autobus 209 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 9m
První autobus 14:35
Poslední autobus 19:00
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 103,3 km
Autobusové společnosti Kadbus

Nejlevnější autobusová spojení z města Praha do města Vrchlabí

Každý den vyjíždí 1 autobusů 1 autobusových společností z města Praha do města Vrchlabí: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
úterý 18.06
středa 19.06
210 Kč
čtvrtek 20.06
pátek 21.06
204 Kč
sobota 22.06
neděle 23.06
pondělí 24.06
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Praha do města Vrchlabí nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Praha do města Vrchlabí.
S cenou od 207 Kč, pátek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Praha do města Vrchlabí. Naproti tomu je středa nejdražší den s cenami od 208 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Praha do města Vrchlabí je večer, s cenou od 207 Kč. Naproti tomu je odpoledne nejdražší denní doba s cenami od 208 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do města Vrchlabí

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Vrchlabí s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Praha do města Vrchlabí, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Praha do města Vrchlabí jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Praha do města Vrchlabí

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Praha a Vrchlabí .

Služby a komfort v autobuse z města Praha do města Vrchlabí

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Praha do města Vrchlabí? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do města Vrchlabí? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Praha do města Vrchlabí

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Vrchlabí?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 209 Kč a trvá mu 2h 23m, než dojede do města Vrchlabí. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Vrchlabí?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 209 Kč do 210 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Vrchlabí.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Vrchlabí?

Na trase z Praha do Vrchlabí jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Vrchlabí?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Vrchlabí nabízí dopravce Kadbus, jízda trvá 2h 9m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 210 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Vrchlabí?

První autobus do města Vrchlabí z města Praha vyjíždí v 14:35 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Vrchlabí?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Vrchlabí vyjíždí v 19:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Vrchlabí?

Autobusovou linku Praha – Vrchlabí nabízí dopravci Kadbus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Praha a Vrchlabí?

Všechna přímá spojení mezi městy Praha a Vrchlabí můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Kadbus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Vrchlabí?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Vrchlabí si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Vrchlabí?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Vrchlabí.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Praha do města Vrchlabí

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Praha a Vrchlabí

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a z města Vrchlabí. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!
Populární letiště s kyvadlovou dopravou

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.