Autobus z Praha do Varšava - Srovnání cen

Bus z Praha do Varšava: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Praha do města Varšava fakta o autobusech

Nejlevnější autobus246,09 Kč
Nejrychlejší autobus9h 30m
Nejstarší autobus2:25
Nejnovější autobus20:15
Denní autobusové spojení4 Ø
Vzdálenost517,1 km
Autobusové společnostiECOLINES, FlixBus, Leo Express, Eurolines Germany, Musil Tour, INFOBUS, Trans Tempo
Chcete jet autobusem z Praha do Varšava?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Praha a Varšava a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Praha do Varšava na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Praha a Varšava, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Praha, alternativní destinace z Varšava, a také nejoblíbenější letištní transfery z Praha a Varšava.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Praha do Varšava

Dnes
od 246,09 Kč
Zítra
od 423,83 Kč
01.11
od 423,83 Kč
02.11
od 423,83 Kč
03.11
od 423,83 Kč
04.11
od 423,83 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • ECOLINES
    7:00
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 9h 30m
    16:30
    Varšava - Ochota
    od246,09 Kč
  • ECOLINES
    11:40
    Praha
    Doba trvání 10h 15m
    21:55
    Varšava
    od276,99 Kč
  • FlixBus
    2:25
    Praha - Zličín
    Doba trvání 13h 50m
    16:15
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od436,95 Kč
  • Leo Express
    8:15
    Praha - Libeň
    Doba trvání 10h 40m
    18:55
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od642,31 Kč
  • Leo Express
    20:15
    Praha - Libeň
    Doba trvání 10h 5m
    6:20
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od669,65 Kč
  • Eurolines Germany
    5:00
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 10h 30m
    15:30
    Varšava - Ústřední nádraží Centralny
    od683,60 Kč
  • Musil Tour
    19:00
    Praha
    Doba trvání 10h 50m
    5:50
    Varšava
    od713,95 Kč
  • INFOBUS
    5:00
    Praha
    Doba trvání 10h 0m
    15:00
    Varšava
    od747,58 Kč
  • FlixBus
    16:15
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 15h 10m
    7:25
    Varšava - Metro Młociny
    od956,49 Kč
  • FlixBus
    9:25
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 17h 55m
    3:20
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od1 008,71 Kč
  • FlixBus
    16:50
    Praha - Hlavní nádraží Wilsonova
    Doba trvání 16h 10m
    9:00
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od1 282,15 Kč
  • Trans Tempo
    20:00
    Praha - ÚAN Florenc
    Doba trvání 2h 55m
    22:55
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od1 585,39 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Praha do Varšava

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Praha
    Doba trvání 7h 50m
    23:50
    Varšava
    od382,81 Kč
  • BlaBlaCar
    18:00
    Praha
    Doba trvání 7h 30m
    1:30
    Varšava
    od492,19 Kč
  • BlaBlaCar
    9:30
    Praha
    Doba trvání 7h 40m
    17:10
    Varšava
    od628,91 Kč
  • BlaBlaCar
    11:00
    Praha
    Doba trvání 8h 20m
    19:20
    Varšava
    od710,94 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Varšava do Praha

Autobus z Praha do Varšava: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Praha a cíl Varšava. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Varšava do Praha.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Praha do Varšava.
Mimochodem: u trasy Praha – Varšava vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Praha a Varšava

Zastávky
Plac Defilad 1, 00-110 Varšava (Polsko)
Juliusza Słowackiego , 05-075 Varšava (Polsko)
Kasprowicza 145, 01-949 Varšava (Polsko)
Aleja Wilanowska 240, 02-765 Varšava (Polsko)
al. Jerozolimskie 54, 00-024 Varšava (Polsko)
Grochowska 207, 04-077 Varšava (Polsko)
Kijowska , 03-743 Varšava (Polsko)
Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Varšava (Polsko)

Praha a Varšava v porovnání

65,00 Kč
60,36 Kč
Praha
Varšava
Jízda taxíkem je ve městě Praha 8% dražší než ve městě Varšava.
24,00 Kč
26,03 Kč
Praha
Varšava
Autobusová jízdenka je ve městě Praha 8% levnější než ve městě Varšava.
35,00 Kč
47,34 Kč
Praha
Varšava
Velké pivo je ve městě Praha 27% levnější než ve městě Varšava.
13,52 Kč
11,61 Kč
Praha
Varšava
Láhev vody je ve městě Praha 15% dražší než ve městě Varšava.
190,84 Kč
133,97 Kč
Praha
Varšava
Hlavní jídlo je ve městě Praha 30% dražší než ve městě Varšava.

Spojení sběrnice z Praha az Varšava

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.