Dálkový autobus do Varšava

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Varšava

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Varšava
  • Neobus
    0:18
    Opatow
    Doba trvání 3h 17m
    3:35
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od5,95 Kč
  • Neobus
    0:40
    Ostrowiec - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 55m
    3:35
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od5,95 Kč
  • Neobus
    1:30
    Rešov central station
    Doba trvání 4h 50m
    6:20
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od5,95 Kč
  • Neobus
    3:00
    Přemyšl - Stefana Czarnieckiego
    Doba trvání 7h 0m
    10:00
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od5,95 Kč
  • Neobus
    16:05
    Lesko - Dworzec Autobusowy
    Doba trvání 7h 20m
    23:25
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od5,95 Kč
  • Neobus
    5:45
    Krakov central bus station
    Doba trvání 3h 55m
    9:40
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od5,95 Kč
  • Neobus
    15:15
    Kielce
    Doba trvání 2h 15m
    17:30
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od5,95 Kč
  • STALKO
    17:13
    Legionowo
    Doba trvání 0h 42m
    17:55
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od23,81 Kč
  • PKS Polonus
    12:34
    Serock
    Doba trvání 1h 6m
    13:40
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od35,72 Kč
  • PKS Polonus
    17:22
    Kozienice - central bus station
    Doba trvání 1h 58m
    19:20
    Varšava - Zachodnia Autobusové nádraží
    od83,34 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Varšava
  • Deutsche Bahn
    5:43
    Berlín
    Doba trvání 5h 50m
    11:33
    Varšava
    od812,52 Kč
1669 Autobus
8 Zastávky
17 Provozovatel dálkového autobusu
5,95 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Varšava
Polsko
1,70 mil.
Złoty
Chcete jet autobusem do Varšava?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Varšava a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Varšava na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Varšava, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Varšava.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Varšava, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Varšava zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Varšava.

Všechny autobusové zastávky v Varšava

Zastávky
Plac Defilad 1, 00-110 Varšava (Polsko)
Juliusza Słowackiego , 05-075 Varšava (Polsko)
Kasprowicza 145, 01-949 Varšava (Polsko)
Aleja Wilanowska 240, 02-765 Varšava (Polsko)
al. Jerozolimskie 54, 00-024 Varšava (Polsko)
Grochowska 207, 04-077 Varšava (Polsko)
Kijowska , 03-743 Varšava (Polsko)
Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Varšava (Polsko)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Varšava

Doprava Varšava
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus26,19 Kč
Měsíční jízdenka654,83 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje33,33 %
Uživatel/é rychlodráhy a metr11,11 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek60,72 Kč
Taxi - krátká trať86,92 Kč
Taxi - široký vzdálenost178,62 Kč
Benzin27,21 Kč
Stravování v Varšava
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo148,83 Kč
Menu o třech chodech297,65 Kč
Malé cappuccino51,63 Kč
Velké pivo47,62 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo28,74 Kč
Pokrm z masa41,81 Kč
Láhev vody11,68 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)148,83 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Varšava

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Varšava. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!
Populární letiště Shuttle

Najděte města blízko Varšava a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Varšava mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Legionowo, Mińsk Mazowiecki nebo Płońsk, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Varšava se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Pułtusk, Garwolin, Grójec a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Varšava Chopina Letiště, Varšava Modlin Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.