Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Praha → Budapešť od 618 Kč

Porovnej 6 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Praha do města Budapešť

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Praha do města Budapešť od různých autobusových dopravců jako FlixBus, RegioJet nebo Express Busline pro následující dny.
dnes
od 618 Kč
zítra
od 618 Kč
středa
od 618 Kč
čtvrtek
od 618 Kč
pátek
od 667 Kč
sobota
od 618 Kč
neděle
od 880 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arda Tur
    9h 0m
    11:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    20:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    618 Kč
  • DMD Group
    8h 0m
    18:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    DMD Group
    Economy
    662 Kč
  • RegioJet
    10h 58m
    23:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    9:58
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    RegioJet
    Economy
    1 036 Kč
  • FlixBus
    6h 30m
    23:45
    Praha
    ÚAN Florenc
    6:15
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 568 Kč
  • GALIZ-SV S.R.L.
    6h 0m
    16:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    22:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    GALIZ-SV S.R.L.
    Economy
    1 977 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arda Tur
    7h 20m
    16:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:50
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    618 Kč
  • DMD Group
    8h 0m
    18:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    DMD Group
    Economy
    661 Kč
  • RegioJet
    7h 5m
    23:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    865 Kč
  • FlixBus
    7h 40m
    16:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    0:15
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    918 Kč
  • Express Busline
    6h 30m
    8:30
    Praha
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    1 176 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arda Tur
    7h 20m
    16:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:50
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    618 Kč
  • DMD Group
    8h 0m
    18:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    DMD Group
    Economy
    662 Kč
  • FlixBus
    7h 40m
    16:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    0:15
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    698 Kč
  • Express Busline
    6h 30m
    8:30
    Praha
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    1 160 Kč
  • GALIZ-SV S.R.L.
    6h 0m
    16:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    22:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    GALIZ-SV S.R.L.
    Economy
    1 977 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arda Tur
    7h 20m
    16:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:50
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    618 Kč
  • DMD Group
    8h 0m
    18:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    DMD Group
    Economy
    661 Kč
  • FlixBus
    7h 15m
    6:05
    Praha
    ÚAN Florenc
    13:20
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    698 Kč
  • RegioJet
    7h 5m
    9:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    739 Kč
  • Express Busline
    6h 30m
    8:30
    Praha
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    1 159 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arda Tur
    7h 20m
    16:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    23:50
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    667 Kč
  • FlixBus
    7h 35m
    14:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    21:55
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    898 Kč
  • FlixBus
    7h 15m
    14:20
    Praha
    ÚAN Florenc
    21:35
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    898 Kč
  • RegioJet
    7h 5m
    9:30
    Praha
    ÚAN Florenc
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    1 038 Kč
  • RegioJet
    7h 5m
    23:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    1 038 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arda Tur
    9h 0m
    11:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    20:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    618 Kč
  • DMD Group
    8h 0m
    18:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    2:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    DMD Group
    Economy
    662 Kč
  • RegioJet
    9h 14m
    11:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    20:14
    Budapešť
    Déli Pályaudvar Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    732 Kč
  • FlixBus
    7h 45m
    12:35
    Praha
    ÚAN Florenc
    20:20
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    738 Kč
  • Express Busline
    6h 30m
    8:30
    Praha
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    1 164 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    9h 14m
    11:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    20:14
    Budapešť
    Déli Pályaudvar Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    880 Kč
  • RegioJet
    8h 58m
    11:00
    Praha
    ÚAN Florenc
    19:58
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    RegioJet
    Economy
    880 Kč
  • FlixBus
    6h 30m
    23:45
    Praha
    ÚAN Florenc
    6:15
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    918 Kč
  • FlixBus
    6h 10m
    23:45
    Praha
    ÚAN Florenc
    5:55
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    918 Kč
  • Express Busline
    6h 30m
    8:30
    Praha
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    1 164 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Praha a Budapešť

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Praha a Budapešť v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je sobota, kdy z města Budapešť do města Praha jezdí denně více než 54 autobusů. Naopak má pondělí spojů nejméně, když mezi městy Praha a Budapešť jezdí denně pouze 13 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 106 autobusů z města Praha do města Budapešť, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Praha a městem Budapešť s 29 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Praha do města Budapešť

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, RegioJet a Express Busline, kteří denně jezdí se 38 autobusy z města Praha do města Budapešť! Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Budapešť již od 618 Kč!

Nejlevnější autobus 618 Kč
Nejrychlejší autobus 5h 56m
První autobus 11:00
Poslední autobus 23:59
Denní autobusové spojení 38 Ø
Vzdálenost 442,4 km
Autobusové společnosti FlixBus, RegioJet, Express Busline, Arda Tur, GALIZ-SV S.R.L. a DMD Group

Nejlevnější autobusová spojení z města Praha do města Budapešť

Každý den vyjíždí 38 autobusů 6 autobusových společností z města Praha do města Budapešť: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
1 568 Kč
úterý 18.06
865 Kč
středa 19.06
1 545 Kč
čtvrtek 20.06
739 Kč
pátek 21.06
1 038 Kč
sobota 22.06
732 Kč
neděle 23.06
1 268 Kč
pondělí 24.06
571 Kč
úterý 25.06
522 Kč
středa 26.06
608 Kč
čtvrtek 27.06
640 Kč
pátek 28.06
739 Kč
sobota 29.06
1 016 Kč
neděle 30.06
1 068 Kč
pondělí 01.07
739 Kč
úterý 02.07
522 Kč
středa 03.07
1 236 Kč
čtvrtek 04.07
635 Kč
pátek 05.07
793 Kč
sobota 06.07
640 Kč
neděle 07.07
640 Kč
pondělí 08.07
640 Kč
úterý 09.07
1 269 Kč
středa 10.07
509 Kč
čtvrtek 11.07
618 Kč
pátek 12.07
640 Kč
sobota 13.07
618 Kč
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Praha do města Budapešť nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Praha do města Budapešť.
S cenou od 618 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Praha do města Budapešť. Naproti tomu je neděle nejdražší den s cenami od 880 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Praha do města Budapešť je dopoledne, s cenou od 618 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 708 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do města Budapešť

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Budapešť s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Praha do města Budapešť, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Praha do města Budapešť jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Praha do města Budapešť

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Praha a Budapešť .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Praha a Budapešť

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Praha a Budapešť.

Služby a komfort v autobuse z města Praha do města Budapešť

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Praha do města Budapešť? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do města Budapešť? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Praha do města Budapešť

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Budapešť?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 618 Kč a trvá mu 9h 0m, než dojede do města Budapešť. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Budapešť?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 6 se širokým rozpětím cen jízdenek od 618 Kč do 2 242 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Budapešť.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Budapešť?

Na trase z Praha do Budapešť jezdí každý den přibližně 38 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Budapešť?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Budapešť nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 5h 56m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 568 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Budapešť?

První autobus do města Budapešť z města Praha vyjíždí v 11:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Budapešť?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Budapešť vyjíždí v 23:59 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Budapešť?

Autobusovou linku Praha – Budapešť nabízí dopravci FlixBus, RegioJet a Express Busline. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Praha a Budapešť?

Všechna přímá spojení mezi městy Praha a Budapešť můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus, RegioJet a Express Busline.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Budapešť?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Budapešť si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Budapešť?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Budapešť.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Praha do města Budapešť

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Praha do města Budapešť

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Praha do města Budapešť pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Praha do města Budapešť

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Praha do města Budapešť pro následující dny.
  • RegioJet
    9h 9m
    20:56
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 801 Kč
  • RegioJet
    7h 43m
    9:15
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    16:58
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 811 Kč
  • RegioJet
    6h 43m
    6:15
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    12:58
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 826 Kč
  • RegioJet
    12h 36m
    21:22
    Praha
    Hlavní nádraží Wilsonova
    9:58
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 1 167 Kč

Další autobusové linky z měst Praha a Budapešť

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a z města Budapešť. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.