Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Brno → Budapešť od 429 Kč

Porovnej 6 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Brno do města Budapešť

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Brno do města Budapešť od různých autobusových dopravců jako FlixBus, RegioJet nebo Express Busline pro následující dny.
dnes
od 429 Kč
zítra
od 488 Kč
středa
od 468 Kč
čtvrtek
od 488 Kč
pátek
od 509 Kč
sobota
od 479 Kč
neděle
od 492 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    4h 26m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:31
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    429 Kč
  • Arda Tur
    6h 5m
    13:55
    Brno
    Hotel Grand
    20:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    494 Kč
  • DMD Group
    5h 0m
    21:00
    Brno
    Hotel Grand
    2:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    DMD Group
    Economy
    612 Kč
  • RegioJet
    6h 18m
    13:40
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    19:58
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    RegioJet
    Economy
    638 Kč
  • GALIZ-SV S.R.L.
    3h 30m
    18:30
    Brno
    Hotel Grand
    22:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    GALIZ-SV S.R.L.
    Economy
    1 977 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    4h 35m
    19:40
    Brno
    Hotel Grand
    0:15
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    488 Kč
  • FlixBus
    4h 15m
    19:40
    Brno
    Hotel Grand
    23:55
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    488 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    1:30
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    742 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    12:00
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    742 Kč
  • Express Busline
    4h 0m
    11:00
    Brno
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    941 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    4h 26m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:31
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    468 Kč
  • FlixBus
    4h 5m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:10
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    468 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    1:30
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    618 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    12:00
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    618 Kč
  • Express Busline
    4h 0m
    13:00
    Brno
    17:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Express Busline
    Economy
    1 013 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    4h 26m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:31
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    488 Kč
  • FlixBus
    4h 5m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:10
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    488 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    12:00
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    492 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    1:30
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    742 Kč
  • Express Busline
    4h 0m
    11:00
    Brno
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    927 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Arda Tur
    4h 35m
    19:15
    Brno
    ÚAN Zvonarka
    23:50
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    509 Kč
  • FlixBus
    4h 26m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:31
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    528 Kč
  • FlixBus
    4h 5m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:10
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    528 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    1:30
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    742 Kč
  • RegioJet
    4h 35m
    12:00
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    742 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    4h 26m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:31
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    479 Kč
  • FlixBus
    4h 5m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:10
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    FlixBus
    Economy
    479 Kč
  • Express Busline
    4h 0m
    11:00
    Brno
    15:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    931 Kč
  • Express Busline
    4h 0m
    13:00
    Brno
    17:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    1 027 Kč
  • GALIZ-SV S.R.L.
    3h 30m
    16:30
    Brno
    20:00
    Budapešť
    GALIZ-SV S.R.L.
    Economy
    2 242 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    4h 35m
    1:30
    Brno
    Ústřední autobusové nádraží
    6:05
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    492 Kč
  • Arda Tur
    4h 35m
    19:15
    Brno
    Hotel Grand
    23:50
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Arda Tur
    Economy
    494 Kč
  • FlixBus
    4h 26m
    4:05
    Brno
    Hotel Grand
    8:31
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    528 Kč
  • DMD Group
    5h 0m
    21:00
    Brno
    Hotel Grand
    2:00
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    DMD Group
    Economy
    658 Kč
  • Express Busline
    4h 0m
    13:00
    Brno
    17:00
    Budapešť
    Express Busline
    Economy
    1 028 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Brno a Budapešť

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Brno a Budapešť v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je neděle, kdy z města Budapešť do města Brno jezdí denně více než 30 autobusů. Naopak má sobota spojů nejméně, když mezi městy Brno a Budapešť jezdí denně pouze 19 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 52 autobusů z města Brno do města Budapešť, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Brno a městem Budapešť s 39 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Brno do města Budapešť

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, RegioJet a Express Busline, kteří denně jezdí se 24 autobusy z města Brno do města Budapešť! Rezervuj si jízdenku z města Brno do města Budapešť již od 429 Kč!

Nejlevnější autobus 429 Kč
Nejrychlejší autobus 3h 30m
První autobus 4:05
Poslední autobus 21:00
Denní autobusové spojení 24 Ø
Vzdálenost 260,7 km
Autobusové společnosti FlixBus, RegioJet, Express Busline, Arda Tur, GALIZ-SV S.R.L. a DMD Group

Nejlevnější autobusová spojení z města Brno do města Budapešť

Každý den vyjíždí 24 autobusů 6 autobusových společností z města Brno do města Budapešť: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
638 Kč
úterý 18.06
488 Kč
středa 19.06
468 Kč
čtvrtek 20.06
488 Kč
pátek 21.06
528 Kč
sobota 22.06
931 Kč
neděle 23.06
528 Kč
pondělí 24.06
492 Kč
úterý 25.06
429 Kč
středa 26.06
429 Kč
čtvrtek 27.06
418 Kč
pátek 28.06
492 Kč
sobota 29.06
494 Kč
neděle 30.06
1 015 Kč
pondělí 01.07
498 Kč
úterý 02.07
488 Kč
středa 03.07
509 Kč
čtvrtek 04.07
492 Kč
pátek 05.07
528 Kč
sobota 06.07
492 Kč
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
492 Kč
středa 10.07
1 016 Kč
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
1 025 Kč
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Brno do města Budapešť nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Brno do města Budapešť.
S cenou od 429 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Brno do města Budapešť. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 509 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Brno do města Budapešť je noc, s cenou od 429 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 488 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Brno do města Budapešť

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Brno do města Budapešť s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Brno do města Budapešť, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Brno do města Budapešť jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Brno do města Budapešť

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Brno a Budapešť .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Brno a Budapešť

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Brno a Budapešť.

Služby a komfort v autobuse z města Brno do města Budapešť

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Brno do města Budapešť? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Brno do města Budapešť? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Brno do města Budapešť

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Brno – Budapešť?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 429 Kč a trvá mu 4h 26m, než dojede do města Budapešť. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Brno – Budapešť?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 6 se širokým rozpětím cen jízdenek od 429 Kč do 2 242 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Budapešť.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Brno do Budapešť?

Na trase z Brno do Budapešť jezdí každý den přibližně 24 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Brno – Budapešť?

Nejrychlejší autobus mezi městy Brno a Budapešť nabízí dopravce GALIZ-SV S.R.L., jízda trvá 3h 30m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 977 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Brno ve směru Budapešť?

První autobus do města Budapešť z města Brno vyjíždí v 4:05 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Brno a Budapešť?

Poslední autobusový spoj z města Brno do města Budapešť vyjíždí v 21:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Brno – Budapešť?

Autobusovou linku Brno – Budapešť nabízí dopravci FlixBus, RegioJet a Express Busline. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Brno a Budapešť?

Všechna přímá spojení mezi městy Brno a Budapešť můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus, RegioJet a Express Busline.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Brno – Budapešť?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Brno – Budapešť si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Brno – Budapešť?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Brno a Budapešť.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Brno do města Budapešť

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Brno do města Budapešť

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Brno do města Budapešť pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Brno do města Budapešť

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Brno do města Budapešť pro následující dny.
  • RegioJet
    6h 47m
    9:48
    Brno
    Ústřední nádraží
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 403 Kč
  • RegioJet
    4h 26m
    15:48
    Brno
    Ústřední nádraží
    20:14
    Budapešť
    Déli Pályaudvar Vlakové Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 517 Kč
  • RegioJet
    6h 47m
    9:48
    Brno
    Ústřední nádraží
    16:35
    Budapešť
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 591 Kč
  • RegioJet
    7h 43m
    2:15
    Brno
    Ústřední nádraží
    9:58
    Budapešť
    Budapešt - Kelenföld Nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 882 Kč

Další autobusové linky z měst Brno a Budapešť

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Brno a z města Budapešť. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.