✈ Letištní doprava do stanice Pardubice Letiště (PED)

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší autobus do stanice Pardubice Letiště
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Pardubice Letiště

Hledáte levný autobus do Pardubice Letištěa? Porovnejte všechny 4 autobusové společnosti do Pardubice Letiště a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna autobusová nádraží v Pardubice Letiště, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 3 denních autobusů do Pardubice Letiště.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-pardubice-letiste", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 3
Zastávky 1
Nejvýhodnější autobus: 373 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
Car-TourRegabusAGATAvtotranzit

Výhodné autobusové jízdenky do města Pardubice Letiště

 • Car-Tour
  4h 49m
  12:45
  České Budějovice
  Autobusové Nádraží
  17:34
  Pardubice Letiště
  Pardubice Letiště
  Car-Tour
  Economy
  373 Kč
 • Car-Tour
  4h 49m
  12:45
  České Budějovice
  17:34
  Pardubice Letiště
  Car-Tour
  Economy
  388 Kč
 • Regabus
  10h 35m
  18:00
  Užhorod
  Autobusová zastávka
  4:35
  Pardubice Letiště
  Pardubice Letiště
  Regabus
  Economy
  834 Kč
 • AGAT
  20h 30m
  19:30
  Rivne
  Ústřední autobusové nádraží
  16:00
  Pardubice Letiště
  Pardubice Letiště
  AGAT
  Economy
  1 284 Kč
 • AGAT
  20h 30m
  19:30
  Rivne
  Ústřední autobusové nádraží
  16:00
  Pardubice Letiště
  Pardubice Letiště
  AGAT
  Economy
  1 410 Kč
 • Avtotranzit
  20h 30m
  19:30
  Rivne
  Ústřední autobusové nádraží
  16:00
  Pardubice Letiště
  Pardubice Letiště
  Avtotranzit
  Economy
  1 469 Kč
 • AGAT
  20h 30m
  19:30
  Rivne
  16:00
  Pardubice Letiště
  AGAT
  Economy
  1 525 Kč
 • AGAT
  25h 0m
  15:00
  Kyjev
  16:00
  Pardubice Letiště
  AGAT
  Economy
  2 540 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejvýhodnější transfery do stanice Pardubice Letiště na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v okolí stanice Pardubice Letiště, které ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení ze stanice Pardubice Letiště.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do stanice Pardubice Letiště, stačí jen kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budete ze stanice Pardubice Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyber příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je, a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle tvé libosti.

Mimochodem: zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžeš použít k cestě z nebo do stanice Pardubice Letiště.

Všechny autobusové zastávky kolem stanice Pardubice Letiště

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Pardubice Letiště

Kdy odjíždí autobus do Pardubice Letiště?

V kolik hodin přijede autobus do Pardubice Letiště závisí na tom, z kterého města odjíždíte. Proto stačí zadat do našeho vyhledávače požadovanou destinaci a zjistit přesné časy pro plánovaný termín cesty.

Jezdí přímý autobus do Pardubice Letiště?

Zda jezdí přímá autobusová linka do Pardubice Letiště závisí na tom, z jakého města cestujete. Proto jednoduše zadejte požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjistěte, zda existuje přímé autobusové spojení do Pardubice Letiště. V této souvislosti mějte na paměti, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do Pardubice Letiště?

V závislosti na tom, s jakým poskytovatelem cestujete do Pardubice Letiště, se může lišit, co si smíte vzít s sebou. Chcete-li zjistit, zda si s sebou můžete vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jaké vybavení má autobus do Pardubice Letiště?

Vybavení na palubě se liší v závislosti na poskytovateli. Většina autobusů do Pardubice Letiště má nyní klimatizaci, zásuvky a WiFi (většinou zdarma). Kromě toho někteří poskytovatelé autobusové dopravy nabízejí také občerstvení a nápoje (většinou za poplatek). Pro získání přesných informací o vybavení autobusu do Pardubice Letiště v termínu vaší plánované cesty je nejlepší použít naši vyhledávací funkci.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Pardubice Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Pardubice Letiště. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.