Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

✈ Letištní doprava do stanice Pardubice Letiště (PED)

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší autobus do stanice Pardubice Letiště
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Pardubice Letiště

Hledáte levný autobus do Pardubice Letištěa? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Pardubice Letiště a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna autobusová nádraží v Pardubice Letiště, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 1 denních autobusů do Pardubice Letiště.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-pardubice-letiste", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 1
Zastávky 1
Nejvýhodnější autobus: 1 358 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
AGAT

Výhodné autobusové jízdenky do města Pardubice Letiště

 • AGAT
  20h 30m
  19:30
  Rivne
  Ústřední autobusové nádraží
  16:00
  Pardubice Letiště
  Pardubice Letiště
  AGAT
  Economy
  1 358 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejvýhodnější transfery do stanice Pardubice Letiště na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v okolí stanice Pardubice Letiště, které ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení ze stanice Pardubice Letiště.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do stanice Pardubice Letiště, stačí jen kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budete ze stanice Pardubice Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyber příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je, a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle tvé libosti.

Mimochodem: zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžeš použít k cestě z nebo do stanice Pardubice Letiště.

Všechny autobusové zastávky kolem stanice Pardubice Letiště

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Pardubice Letiště

Kdy odjíždí autobus do Pardubice Letiště?

V kolik hodin přijede autobus do Pardubice Letiště závisí na tom, z kterého města odjíždíte. Proto stačí zadat do našeho vyhledávače požadovanou destinaci a zjistit přesné časy pro plánovaný termín cesty.

Jezdí přímý autobus do Pardubice Letiště?

Zda jezdí přímá autobusová linka do Pardubice Letiště závisí na tom, z jakého města cestujete. Proto jednoduše zadejte požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjistěte, zda existuje přímé autobusové spojení do Pardubice Letiště. V této souvislosti mějte na paměti, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do Pardubice Letiště?

V závislosti na tom, s jakým poskytovatelem cestujete do Pardubice Letiště, se může lišit, co si smíte vzít s sebou. Chcete-li zjistit, zda si s sebou můžete vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jaké vybavení má autobus do Pardubice Letiště?

Vybavení na palubě se liší v závislosti na poskytovateli. Většina autobusů do Pardubice Letiště má nyní klimatizaci, zásuvky a WiFi (většinou zdarma). Kromě toho někteří poskytovatelé autobusové dopravy nabízejí také občerstvení a nápoje (většinou za poplatek). Pro získání přesných informací o vybavení autobusu do Pardubice Letiště v termínu vaší plánované cesty je nejlepší použít naši vyhledávací funkci.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Pardubice Letiště

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Pardubice Letiště. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Další autobusová spojení z Pardubice Letiště

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.