Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Ostrava → Osnabrück od

Porovnej autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Přestupní spojení z měst Ostrava a Osnabrück

Mezi městy Ostrava a Osnabrück bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato mezipřistání mezi oběma městy. Podívej se na nabídky níže!

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ostrava a Osnabrück

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ostrava a Osnabrück.

Služby a komfort v autobuse z města Ostrava do města Osnabrück

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ostrava do města Osnabrück? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do města Osnabrück? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ostrava do města Osnabrück

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ostrava – Osnabrück?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Osnabrück. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ostrava – Osnabrück?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Osnabrück.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Osnabrück?

Na trase z Ostrava do Osnabrück jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ostrava – Osnabrück?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ostrava a Osnabrück nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ostrava ve směru Osnabrück?

První autobus do města Osnabrück z města Ostrava vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ostrava a Osnabrück?

Poslední autobusový spoj z města Ostrava do města Osnabrück vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ostrava – Osnabrück?

Autobusovou linku Ostrava – Osnabrück nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ostrava a Osnabrück?

Všechna přímá spojení mezi městy Ostrava a Osnabrück můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ostrava – Osnabrück?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ostrava – Osnabrück si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ostrava – Osnabrück?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ostrava a Osnabrück.

Další autobusové linky z měst Ostrava a Osnabrück

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a z města Osnabrück. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!
Populární letiště s kyvadlovou dopravou

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.