Autobus Ostrava → Oděsa

Autobusy mezi městem Ostrava a městem Oděsa: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Ostrava do města Oděsa

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Ostrava do města Oděsa od různých autobusových dopravců jako ECOLINES, FlixBus nebo Lux-reisen BIS pro následující dny.
dnes
od 1 557 Kč
zítra
od 1 581 Kč
neděle
od 1 557 Kč
pondělí
úterý
od 2 116 Kč
středa
od 2 182 Kč
čtvrtek
od 1 464 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ECOLINES
    29h 25m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    22:05
    Oděsa
    Zaliznychnyi vokzal
    ECOLINES
    Economy
    1 557 Kč
  • ECOLINES
    28h 0m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    20:40
    Oděsa
    Zaliznychnyi vokzal
    ECOLINES
    Economy
    1 557 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    28h 5m
    14:50
    Ostrava
    ÚAN
    18:55
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    FlixBus
    Economy
    1 581 Kč
  • FlixBus
    24h 10m
    18:45
    Ostrava
    ÚAN
    18:55
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    FlixBus
    Economy
    1 799 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • ECOLINES
    28h 0m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    20:40
    Oděsa
    Zaliznychnyi vokzal
    ECOLINES
    Economy
    1 557 Kč
  • ECOLINES
    29h 25m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    22:05
    Oděsa
    Zaliznychnyi vokzal
    ECOLINES
    Economy
    1 557 Kč
  • Lux-reisen BIS
    26h 35m
    0:25
    Ostrava
    ÚAN
    3:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Lux-reisen BIS
    Economy
    2 116 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    26h 35m
    0:25
    Ostrava
    ÚAN
    3:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Lux-reisen BIS
    Economy
    2 116 Kč
  • Musil Tour
    25h 30m
    13:30
    Ostrava
    ÚAN
    15:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Musil Tour
    Economy
    2 261 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-Reisen
    26h 35m
    0:25
    Ostrava
    3:00
    Oděsa
    Lux-Reisen
    Economy
    2 182 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux Bus
    22h 30m
    15:30
    Ostrava
    ÚAN
    14:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Lux Bus
    Economy
    1 464 Kč
  • ECOLINES
    28h 0m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    20:40
    Oděsa
    Zaliznychnyi vokzal
    ECOLINES
    Economy
    1 557 Kč
  • ECOLINES
    29h 25m
    16:40
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    22:05
    Oděsa
    Zaliznychnyi vokzal
    ECOLINES
    Economy
    1 557 Kč
  • FlixBus
    28h 5m
    14:50
    Ostrava
    ÚAN
    18:55
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    FlixBus
    Economy
    1 589 Kč
  • FlixBus
    24h 10m
    18:45
    Ostrava
    ÚAN
    18:55
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    FlixBus
    Economy
    1 749 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Ostrava a Oděsa

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Ostrava a Oděsa v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města Oděsa do města Ostrava jezdí denně více než 6 autobusů. Naopak má středa spojů nejméně, když mezi městy Ostrava a Oděsa jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 11 autobusů z města Ostrava do města Oděsa, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Ostrava a městem Oděsa s 2 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Ostrava do města Oděsa

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako ECOLINES, FlixBus a Lux-reisen BIS, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Ostrava do města Oděsa! Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Oděsa již od 1 464 Kč!

Nejlevnější autobus 1 464 Kč
Nejrychlejší autobus 22h 30m
První autobus 16:40
Poslední autobus 18:45
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 994,6 km
Autobusové společnosti ECOLINES, FlixBus, Lux-reisen BIS, Musil Tour, Lux-Reisen a Lux Bus

Nejlevnější autobusová spojení z města Ostrava do města Oděsa

Každý den vyjíždí 2 autobusů 6 autobusových společností z města Ostrava do města Oděsa: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
1 557 Kč
sobota 25.05
1 581 Kč
neděle 26.05
1 557 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
2 116 Kč
středa 29.05
2 182 Kč
čtvrtek 30.05
1 557 Kč
pátek 31.05
2 183 Kč
sobota 01.06
1 557 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Ostrava do města Oděsa nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Ostrava do města Oděsa.
S cenou od 1 464 Kč, čtvrtek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Ostrava do města Oděsa. Naproti tomu je středa nejdražší den s cenami od 2 160 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Ostrava do města Oděsa je odpoledne, s cenou od 1 464 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 2 116 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ostrava do města Oděsa

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Oděsa s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ostrava do města Oděsa, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ostrava do města Oděsa jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ostrava a Oděsa

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ostrava a Oděsa.

Služby a komfort v autobuse z města Ostrava do města Oděsa

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ostrava do města Oděsa? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do města Oděsa? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ostrava do města Oděsa

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ostrava – Oděsa?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 464 Kč a trvá mu 22h 30m, než dojede do města Oděsa. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ostrava – Oděsa?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 6 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 464 Kč do 2 261 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Oděsa.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Oděsa?

Na trase z Ostrava do Oděsa jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ostrava – Oděsa?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ostrava a Oděsa nabízí dopravce Lux Bus, jízda trvá 22h 30m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 464 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ostrava ve směru Oděsa?

První autobus do města Oděsa z města Ostrava vyjíždí v 16:40 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ostrava a Oděsa?

Poslední autobusový spoj z města Ostrava do města Oděsa vyjíždí v 18:45 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ostrava – Oděsa?

Autobusovou linku Ostrava – Oděsa nabízí dopravci ECOLINES, FlixBus a Lux-reisen BIS. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ostrava a Oděsa?

Všechna přímá spojení mezi městy Ostrava a Oděsa můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: ECOLINES, FlixBus a Lux-reisen BIS.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ostrava – Oděsa?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ostrava – Oděsa si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ostrava – Oděsa?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ostrava a Oděsa.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Ostrava do města Oděsa

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Ostrava a Oděsa

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a z města Oděsa. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.