Autobus Ostrava → Krivoj Rog

Autobusy mezi městem Ostrava a městem Krivoj Rog: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Ostrava do města Krivoj Rog

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Ostrava do města Krivoj Rog od různých autobusových dopravců jako AGAT, Musil Tour nebo Lux-reisen BIS pro následující dny.
dnes
od 2 319 Kč
zítra
od 1 730 Kč
neděle
od 1 971 Kč
pondělí
úterý
od 1 971 Kč
středa
čtvrtek
od 1 525 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • AGAT
    24h 50m
    17:10
    Ostrava
    ÚAN
    18:00
    Krivoj Rog
    Central bus station
    AGAT
    Economy
    2 319 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • AGAT
    24h 50m
    17:10
    Ostrava
    18:00
    Krivoj Rog
    AGAT
    Economy
    1 730 Kč
  • Lux-Reisen
    29h 5m
    0:25
    Ostrava
    5:30
    Krivoj Rog
    Lux-Reisen
    Economy
    2 028 Kč
  • Musil Tour
    28h 10m
    13:30
    Ostrava
    17:40
    Krivoj Rog
    Musil Tour
    Economy
    2 266 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    29h 5m
    0:25
    Ostrava
    ÚAN
    5:30
    Krivoj Rog
    Central bus station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 971 Kč
  • AGAT
    24h 50m
    17:10
    Ostrava
    ÚAN
    18:00
    Krivoj Rog
    Central bus station
    AGAT
    Economy
    2 319 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    29h 5m
    0:25
    Ostrava
    ÚAN
    5:30
    Krivoj Rog
    Central bus station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 971 Kč
  • Lux-Reisen
    29h 5m
    0:25
    Ostrava
    5:30
    Krivoj Rog
    Lux-Reisen
    Economy
    2 033 Kč
  • Musil Tour
    28h 10m
    13:30
    Ostrava
    ÚAN
    17:40
    Krivoj Rog
    Central bus station
    Musil Tour
    Economy
    2 203 Kč
  • Musil Tour
    28h 10m
    13:30
    Ostrava
    17:40
    Krivoj Rog
    Musil Tour
    Economy
    2 272 Kč
  • AGAT
    24h 50m
    17:10
    Ostrava
    ÚAN
    18:00
    Krivoj Rog
    Central bus station
    AGAT
    Economy
    2 319 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Avtokombinat 1
    31h 5m
    19:05
    Ostrava
    ÚAN
    2:10
    Krivoj Rog
    Central bus station
    Avtokombinat 1
    Economy
    1 525 Kč
  • Lux-reisen BIS
    29h 5m
    0:25
    Ostrava
    ÚAN
    5:30
    Krivoj Rog
    Central bus station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 971 Kč
  • AGAT
    24h 50m
    17:10
    Ostrava
    ÚAN
    18:00
    Krivoj Rog
    Central bus station
    AGAT
    Economy
    2 319 Kč
  • Musil Tour
    28h 10m
    13:30
    Ostrava
    ÚAN
    17:40
    Krivoj Rog
    Central bus station
    Musil Tour
    Economy
    2 331 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Ostrava a Krivoj Rog

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Ostrava a Krivoj Rog v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je úterý, kdy z města Krivoj Rog do města Ostrava jezdí denně více než 6 autobusů. Naopak má pátek spojů nejméně, když mezi městy Ostrava a Krivoj Rog jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 10 autobusů z města Ostrava do města Krivoj Rog, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Ostrava a městem Krivoj Rog s 1 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Ostrava do města Krivoj Rog

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako AGAT, Musil Tour a Lux-reisen BIS, kteří denně jezdí se 3 autobusy z města Ostrava do města Krivoj Rog! Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Krivoj Rog již od 1 525 Kč!

Nejlevnější autobus 1 525 Kč
Nejrychlejší autobus 24h 50m
První autobus 17:10
Poslední autobus 19:05
Denní autobusové spojení 3 Ø
Vzdálenost 1 124,8 km
Autobusové společnosti AGAT, Musil Tour, Lux-reisen BIS, Lux-Reisen a Avtokombinat 1

Nejlevnější autobusová spojení z města Ostrava do města Krivoj Rog

Každý den vyjíždí 3 autobusů 5 autobusových společností z města Ostrava do města Krivoj Rog: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
1 971 Kč
sobota 25.05
1 730 Kč
neděle 26.05
1 971 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
1 971 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
1 525 Kč
pátek 31.05
1 566 Kč
sobota 01.06
1 971 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Ostrava do města Krivoj Rog nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Ostrava do města Krivoj Rog.
S cenou od 1 525 Kč, čtvrtek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Ostrava do města Krivoj Rog. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 2 296 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Ostrava do města Krivoj Rog je večer, s cenou od 1 510 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 1 971 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ostrava do města Krivoj Rog

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Krivoj Rog s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ostrava do města Krivoj Rog, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ostrava do města Krivoj Rog jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ostrava a Krivoj Rog

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ostrava a Krivoj Rog.

Služby a komfort v autobuse z města Ostrava do města Krivoj Rog

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ostrava do města Krivoj Rog? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do města Krivoj Rog? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ostrava do města Krivoj Rog

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ostrava – Krivoj Rog?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 525 Kč a trvá mu 7h 5m, než dojede do města Krivoj Rog. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ostrava – Krivoj Rog?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 5 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 525 Kč do 2 392 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Krivoj Rog.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Krivoj Rog?

Na trase z Ostrava do Krivoj Rog jezdí každý den přibližně 3 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ostrava – Krivoj Rog?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ostrava a Krivoj Rog nabízí dopravce AGAT, jízda trvá 24h 50m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 2 319 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ostrava ve směru Krivoj Rog?

První autobus do města Krivoj Rog z města Ostrava vyjíždí v 17:10 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ostrava a Krivoj Rog?

Poslední autobusový spoj z města Ostrava do města Krivoj Rog vyjíždí v 19:05 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ostrava – Krivoj Rog?

Autobusovou linku Ostrava – Krivoj Rog nabízí dopravci AGAT, Musil Tour a Lux-reisen BIS. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ostrava a Krivoj Rog?

Všechna přímá spojení mezi městy Ostrava a Krivoj Rog můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: AGAT, Musil Tour a Lux-reisen BIS.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ostrava – Krivoj Rog?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ostrava – Krivoj Rog si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ostrava – Krivoj Rog?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ostrava a Krivoj Rog.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Ostrava do města Krivoj Rog

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Ostrava a Krivoj Rog

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a z města Krivoj Rog. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.