Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Ostrava → Čenstochová od 248 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Ostrava do města Čenstochová

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Ostrava do města Čenstochová od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
zítra
středa
čtvrtek
pátek
od 248 Kč
sobota
neděle
od 248 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    2h 30m
    4:40
    Ostrava
    ÚAN
    7:10
    Čenstochová
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    248 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    13:25
    Ostrava
    ÚAN
    16:40
    Čenstochová
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    248 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    2h 30m
    4:40
    Ostrava
    ÚAN
    7:10
    Čenstochová
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    248 Kč
  • FlixBus
    3h 45m
    9:10
    Ostrava
    ÚAN
    12:55
    Čenstochová
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    397 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    13:25
    Ostrava
    ÚAN
    16:40
    Čenstochová
    Central bus station
    FlixBus
    Economy
    838 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Ostrava a Čenstochová

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Ostrava a Čenstochová v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je neděle, kdy z města Čenstochová do města Ostrava jezdí denně více než 3 autobusů. Naopak má pátek spojů nejméně, když mezi městy Ostrava a Čenstochová jezdí denně pouze 2 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 2 autobusů z města Ostrava do města Čenstochová, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Ostrava a městem Čenstochová s 1 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Ostrava do města Čenstochová

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Ostrava do města Čenstochová! Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Čenstochová již od 248 Kč!

Nejlevnější autobus 248 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 30m
První autobus 4:40
Poslední autobus 13:25
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 125,9 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Ostrava do města Čenstochová

Každý den vyjíždí 2 autobusů 1 autobusových společností z města Ostrava do města Čenstochová: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
úterý 18.06
středa 19.06
čtvrtek 20.06
pátek 21.06
248 Kč
sobota 22.06
neděle 23.06
248 Kč
pondělí 24.06
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Ostrava do města Čenstochová nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Ostrava do města Čenstochová.
S cenou od 246 Kč, pátek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Ostrava do města Čenstochová. Naproti tomu je neděle nejdražší den s cenami od 248 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Ostrava do města Čenstochová je noc, s cenou od 246 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 393 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ostrava do města Čenstochová

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Čenstochová s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ostrava do města Čenstochová, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ostrava do města Čenstochová jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ostrava a Čenstochová

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ostrava a Čenstochová.

Služby a komfort v autobuse z města Ostrava do města Čenstochová

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ostrava do města Čenstochová? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do města Čenstochová? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ostrava do města Čenstochová

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ostrava – Čenstochová?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 248 Kč a trvá mu 2h 30m, než dojede do města Čenstochová. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ostrava – Čenstochová?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 248 Kč do 838 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Čenstochová.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Čenstochová?

Na trase z Ostrava do Čenstochová jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ostrava – Čenstochová?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ostrava a Čenstochová nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 2h 30m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 248 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ostrava ve směru Čenstochová?

První autobus do města Čenstochová z města Ostrava vyjíždí v 4:40 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ostrava a Čenstochová?

Poslední autobusový spoj z města Ostrava do města Čenstochová vyjíždí v 13:25 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ostrava – Čenstochová?

Autobusovou linku Ostrava – Čenstochová nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ostrava a Čenstochová?

Všechna přímá spojení mezi městy Ostrava a Čenstochová můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ostrava – Čenstochová?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ostrava – Čenstochová si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ostrava – Čenstochová?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ostrava a Čenstochová.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Ostrava do města Čenstochová

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Ostrava a Čenstochová

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a z města Čenstochová. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.