Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Opava

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Opava
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Opava

Hledáte levný autobus do Opavaa? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Opava a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 1 autobusová nádraží v Opava, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 4 denních autobusů do Opava.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-opava", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 4
Zastávky 1
Nejvýhodnější autobus: 431 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
RegioJet

Výhodné autobusové jízdenky do města Opava

 • RegioJet
  2h 57m
  16:30
  Brno
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  431 Kč
 • RegioJet
  3h 52m
  15:35
  Ostrava
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  451 Kč
 • RegioJet
  6h 27m
  13:00
  Praha
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  608 Kč
 • RegioJet
  4h 57m
  14:30
  Praha
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  631 Kč
 • RegioJet
  31h 27m
  12:00
  Praha
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  760 Kč
 • RegioJet
  13h 27m
  6:00
  Praha
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  781 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Opava

 • RegioJet
  0h 23m
  19:04
  Ostrava
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  od 51 Kč
 • RegioJet
  0h 50m
  18:37
  Ostrava
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  od 66 Kč
 • RegioJet
  0h 59m
  18:28
  Ostrava
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  od 73 Kč
 • RegioJet
  3h 37m
  15:50
  Praha
  19:27
  Opava
  RegioJet
  Economy
  od 350 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Opava na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Opava, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Opava.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Opava, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Opava zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Opava.

Všechny autobusové zastávky v městě Opava

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Opava

Existuje přímý autobus do města Opava?

Zda do města Opava existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Opava. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Opava?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Opava. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Opava?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Wi-Fi a Toalety, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje a Občerstvení. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Opava v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Opava?

V městě 1 se nachází celkem Opava autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Ústrední Autobusové Nádraží. Podívej se na naši mapu Opava a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Opava?

Do města 1 jezdí Opava autobusoví dopravci: RegioJet

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Opava?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Opava. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Opava?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Opava. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Opava, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Opava

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Opava. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Transfery z letiště Opava

Najdi všechny zastávky blízko města Opava a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Opava mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Ostrava, Gliwice nebo Zabrze, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Opava se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Rybnik, Olomouc, Havířov a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.