Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Olomouc → Žilina od 437 Kč

Porovnej 2 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Olomouc do města Žilina

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Olomouc do města Žilina od různých autobusových dopravců jako FlixBus nebo RegioJet pro následující dny.
dnes
od 437 Kč
zítra
od 437 Kč
středa
čtvrtek
od 544 Kč
pátek
sobota
neděle

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    10h 40m
    21:10
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    7:50
    Žilina
    Ústrední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    437 Kč
  • RegioJet
    6h 34m
    15:10
    Olomouc
    Fakultní nem
    21:44
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    447 Kč
  • FlixBus
    6h 45m
    1:05
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    7:50
    Žilina
    Ústrední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    457 Kč
  • RegioJet
    9h 28m
    17:10
    Olomouc
    Fakultní nem
    2:38
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    494 Kč
  • RegioJet
    7h 40m
    12:10
    Olomouc
    Fakultní nem
    19:50
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    544 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    10h 40m
    21:10
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    7:50
    Žilina
    Ústrední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    437 Kč
  • FlixBus
    6h 45m
    1:05
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    7:50
    Žilina
    Ústrední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    457 Kč
  • FlixBus
    6h 30m
    8:20
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    14:50
    Žilina
    Ústrední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    527 Kč
  • FlixBus
    9h 40m
    11:15
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    20:55
    Žilina
    Ústrední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    607 Kč
  • FlixBus
    10h 55m
    3:50
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    14:45
    Žilina
    Ústrední Autobusové Nádraží
    FlixBus
    Economy
    657 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    7h 40m
    12:10
    Olomouc
    Fakultní nem
    19:50
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    544 Kč
  • RegioJet
    9h 28m
    17:10
    Olomouc
    Fakultní nem
    2:38
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    544 Kč
  • RegioJet
    6h 39m
    6:10
    Olomouc
    Fakultní nem
    12:49
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    576 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Olomouc a Žilina

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Olomouc a Žilina v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Žilina do města Olomouc jezdí denně více než 11 autobusů. Naopak má čtvrtek spojů nejméně, když mezi městy Olomouc a Žilina jezdí denně pouze 3 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 9 autobusů z města Olomouc do města Žilina, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Olomouc a městem Žilina s 2 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Olomouc do města Žilina

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus a RegioJet, kteří denně jezdí se 7 autobusy z města Olomouc do města Žilina! Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do města Žilina již od 437 Kč!

Nejlevnější autobus 437 Kč
Nejrychlejší autobus 6h 30m
První autobus 1:05
Poslední autobus 17:10
Denní autobusové spojení 7 Ø
Vzdálenost 115,5 km
Autobusové společnosti FlixBus a RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Olomouc do města Žilina

Každý den vyjíždí 7 autobusů 2 autobusových společností z města Olomouc do města Žilina: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
437 Kč
úterý 18.06
437 Kč
středa 19.06
čtvrtek 20.06
544 Kč
pátek 21.06
sobota 22.06
522 Kč
neděle 23.06
pondělí 24.06
397 Kč
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Olomouc do města Žilina nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Olomouc do města Žilina.
S cenou od 437 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Olomouc do města Žilina. Naproti tomu je čtvrtek nejdražší den s cenami od 544 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Olomouc do města Žilina je večer, s cenou od 433 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 527 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Olomouc do města Žilina

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do města Žilina s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Olomouc do města Žilina, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Olomouc do města Žilina jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Olomouc a Žilina

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Olomouc a Žilina.

Služby a komfort v autobuse z města Olomouc do města Žilina

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Olomouc do města Žilina? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Olomouc do města Žilina? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Olomouc do města Žilina

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Olomouc – Žilina?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 437 Kč a trvá mu 10h 40m, než dojede do města Žilina. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Olomouc – Žilina?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 437 Kč do 867 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Žilina.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Olomouc do Žilina?

Na trase z Olomouc do Žilina jezdí každý den přibližně 7 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Olomouc – Žilina?

Nejrychlejší autobus mezi městy Olomouc a Žilina nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 6h 30m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 707 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Olomouc ve směru Žilina?

První autobus do města Žilina z města Olomouc vyjíždí v 1:05 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Olomouc a Žilina?

Poslední autobusový spoj z města Olomouc do města Žilina vyjíždí v 17:10 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Olomouc – Žilina?

Autobusovou linku Olomouc – Žilina nabízí dopravci FlixBus a RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Olomouc a Žilina?

Všechna přímá spojení mezi městy Olomouc a Žilina můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus a RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Olomouc – Žilina?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Olomouc – Žilina si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Olomouc – Žilina?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Olomouc a Žilina.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Olomouc do města Žilina

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Olomouc do města Žilina

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Olomouc do města Žilina pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Olomouc do města Žilina

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Olomouc do města Žilina pro následující dny.
  • Leo Express
    2h 44m
    22:17
    Olomouc
    Ústřední nádraží
    1:01
    Žilina
    Ústřední nádraží
    Leo Express
    Economy
    od 119 Kč
  • RegioJet
    2h 53m
    23:45
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    2:38
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 121 Kč
  • RegioJet
    2h 44m
    10:05
    Olomouc
    Hlavní Nádraží
    12:49
    Žilina
    Ústřední nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 195 Kč
  • Leo Express
    3h 8m
    15:17
    Olomouc
    Ústřední nádraží
    18:25
    Žilina
    Ústřední nádraží
    Leo Express
    Economy
    od 219 Kč

Další autobusové linky z měst Olomouc a Žilina

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Olomouc a z města Žilina. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.