Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Lvov → Bohumín od 963 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Lvov do města Bohumín

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Lvov do města Bohumín od různých autobusových dopravců jako ECOLINES pro následující dny.
dnes
zítra
pondělí
úterý
středa
čtvrtek
od 963 Kč
pátek

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
 • ECOLINES
  11h 15m
  22:45
  Lvov
  10:00
  Bohumín
  ECOLINES
  Economy
  963 Kč

Fakta o autobusech z města Lvov do města Bohumín

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako ECOLINES, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Lvov do města Bohumín! Rezervuj si jízdenku z města Lvov do města Bohumín již od 963 Kč!

Nejlevnější autobus 963 Kč
Nejrychlejší autobus 11h 15m
První autobus 22:45
Poslední autobus 22:45
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 406,5 km
Autobusové společnosti ECOLINES

Nejlevnější autobusová spojení z města Lvov do města Bohumín

Každý den vyjíždí 1 autobusů 1 autobusových společností z města Lvov do města Bohumín: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07
pondělí 15.07
úterý 16.07
středa 17.07
čtvrtek 18.07
963 Kč
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

Jak ušetřit peníze při cestování z města Lvov do města Bohumín

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Lvov do města Bohumín s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Lvov do města Bohumín, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Lvov do města Bohumín jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Lvov a Bohumín

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Lvov a Bohumín.

Služby a komfort v autobuse z města Lvov do města Bohumín

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Lvov do města Bohumín? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Lvov do města Bohumín? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Lvov do města Bohumín

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Lvov – Bohumín?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 963 Kč a trvá mu 11h 15m, než dojede do města Bohumín. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Lvov – Bohumín?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 963 Kč do 963 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Bohumín.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Lvov do Bohumín?

Na trase z Lvov do Bohumín jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Lvov – Bohumín?

Nejrychlejší autobus mezi městy Lvov a Bohumín nabízí dopravce ECOLINES, jízda trvá 11h 15m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 963 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Lvov ve směru Bohumín?

První autobus do města Bohumín z města Lvov vyjíždí v 22:45 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Lvov a Bohumín?

Poslední autobusový spoj z města Lvov do města Bohumín vyjíždí v 22:45 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Lvov – Bohumín?

Autobusovou linku Lvov – Bohumín nabízí dopravci ECOLINES. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Lvov a Bohumín?

Všechna přímá spojení mezi městy Lvov a Bohumín můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: ECOLINES.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Lvov – Bohumín?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Lvov – Bohumín si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Lvov – Bohumín?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Lvov a Bohumín.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Lvov do města Bohumín

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Lvov a Bohumín

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Lvov a z města Bohumín. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.