Autobus z Krakov do Budapešť

Autobusy z Krakov do Budapešť: Porovnejte všechny dopravce

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Krakov – Budapešť? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Krakov – Budapešť. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Krakov – Budapešť

Nejlevnější autobus 166,05 Kč
Nejrychlejší autobus 7h 10m
Nejstarší autobus 8:00
Nejnovější autobus 22:50
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 293,0 km
Autobusové společnosti FlixBus, RegioJet
Hledáte autobus z Krakov do Budapešť?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Krakov – Budapešť. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně FlixBus nebo RegioJet. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Budapešť z Krakov během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Krakov a Budapešť, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Budapešť pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Krakov, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Budapešť.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Krakov do Budapešť

Dnes
od 420,75 Kč
Zítra
od 628,79 Kč
08.12
od 628,79 Kč
09.12
od 628,79 Kč
10.12
od 628,79 Kč
11.12
od 628,79 Kč

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    13:40
    Krakov central bus station
    Doba trvání 7h 35m
    21:15
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od 166,05 Kč
  • FlixBus
    13:40
    Krakov central bus station
    Doba trvání 7h 10m
    20:50
    Budapešť - Mexikói út
    od 166,05 Kč
  • FlixBus
    11:30
    Krakov central bus station
    Doba trvání 9h 10m
    20:40
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od 332,16 Kč
  • FlixBus
    22:20
    Krakov central bus station
    Doba trvání 8h 25m
    6:45
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od 498,27 Kč
  • RegioJet
    8:00
    Krakov central bus station
    Doba trvání 21h 45m
    5:45
    Budapešt - Kelenföld
    od 628,79 Kč
  • RegioJet
    8:00
    Krakov central bus station
    Doba trvání 22h 5m
    6:05
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od 628,79 Kč
  • RegioJet
    8:30
    Krakov central bus station
    Doba trvání 21h 35m
    6:05
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od 628,79 Kč
  • RegioJet
    8:30
    Krakov central bus station
    Doba trvání 21h 15m
    5:45
    Budapešt - Kelenföld
    od 628,79 Kč
  • RegioJet
    22:50
    Krakov central bus station
    Doba trvání 17h 25m
    16:15
    Budapešt - Kelenföld
    od 628,79 Kč
  • RegioJet
    22:50
    Krakov central bus station
    Doba trvání 17h 45m
    16:35
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od 628,79 Kč

Autobus Krakov – Budapešť: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Krakov a cílem vaší cesty je Budapešť. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Krakov? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Budapešť – Krakov.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Krakov – Budapešť. Poté můžete zvážit několik faktorů. FlixBus nabízí nejlevnější jízdenky za 166,05 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 7h 10m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Krakov a příjezdem do Budapešť. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Krakov do Budapešť!

Autobusové zastávky v Krakov a Budapešť

Zastávky
Budapest - Déli Pályaudvar Railway Station
Krisztina krt. 37a, 1012 Budapešť (Maďarsko)
Budapest - Keleti Pályaudvar Railway Station
Thököly út 1, 1087 Budapešť (Maďarsko)
Budapest - Ritz-Carlton
Erzsébet tér 9, 1051 9, 1051 Budapešť (Maďarsko)
Budapešť - Hotel Ritz-Carlton
Budapešť (Maďarsko)
Budapešt - Kelenföld
Etele tér 11, 1115  Budapešť (Maďarsko)
Budapešť - Mexikói út
Horvát Boldizsár u. 1, 1142 Budapešť (Maďarsko)
Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
Könyves Kálmán körút 13, 1097 Budapešť (Maďarsko)
Budapešť - Nyugati Ústřední nádraží
Nyugati tér  4, 1132 Budapešť (Maďarsko)
Budapešť - Shell gas station
Budapešť (Maďarsko)
Budapešť - Soroksari Ut
Budapešť (Maďarsko)
Budapešť- BKK
Budapešť (Maďarsko)

Autobus z Krakov do Budapešť: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Krakov do Budapešť?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 166,05 Kč a doba jízdy činí 7h 35m do stanice Budapešť. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Krakov – Budapešť?

Na této trase jezdí 2 autobusových dopravců a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 166,05 Kč do 628,79 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Budapešť.

Kolik autobusových spojů z Krakov do Budapešť bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Krakov do Budapešť každý den nabízí zhruba 2 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Krakov – Budapešť?

FlixBus nabízí nejrychlejší spojení z Krakov do Budapešť, které trvá 7h 10m. Jízdenky na toto spojení stojí 276,79 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Krakov do Budapešť?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Krakov – Budapešť0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Krakov – Budapešť?

První autobus do Budapešť odjíždí z Krakov v 8:00. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Krakov – Budapešť?

Poslední autobus z Krakov do Budapešť odjíždí v 22:50. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Krakov – Budapešť?

Na autobusové trase Krakov – Budapešť mají cestující na výběr různé dopravce, např. FlixBus a RegioJet. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Krakov do Budapešť?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Krakov – Budapešť si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Krakov do Budapešť?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Krakov do Budapešť ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Krakov a Budapešť

44,29 Kč
50,99 Kč
Krakov
Budapešť
Jízda taxíkem je ve městě Krakov 14% levnější než ve městě Budapešť.
21,04 Kč
24,45 Kč
Krakov
Budapešť
Autobusová jízdenka je ve městě Krakov 14% levnější než ve městě Budapešť.
38,76 Kč
27,94 Kč
Krakov
Budapešť
Velké pivo je ve městě Krakov 28% dražší než ve městě Budapešť.
10,35 Kč
7,44 Kč
Krakov
Budapešť
Láhev vody je ve městě Krakov 29% dražší než ve městě Budapešť.
119,56 Kč
116,90 Kč
Krakov
Budapešť
Hlavní jídlo je ve městě Krakov 3% dražší než ve městě Budapešť.

Autobusové trasy z Krakov a Budapešť

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.