Autobus Kladno

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Kladno
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Kladno

Hledáte levný autobus do Kladnoa? Porovnejte všechny 0 autobusové společnosti do Kladno a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 0 autobusová nádraží v Kladno, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro denních autobusů do Kladno.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-kladno", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 0
Zastávky 0

Výhodné vlakové jízdenky do města Kladno

 • České dráhy
  2h 54m
  3:10
  Brno
  6:04
  Kladno
  České dráhy
  Economy
  od 330 Kč
 • České dráhy
  2h 34m
  5:39
  Brno
  8:13
  Kladno
  České dráhy
  Economy
  od 406 Kč
 • České dráhy
  3h 14m
  11:10
  Karlovy Vary
  14:24
  Kladno
  České dráhy
  Economy
  od 431 Kč
 • České dráhy
  2h 57m
  11:39
  Brno
  14:36
  Kladno
  České dráhy
  Economy
  od 457 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Kladno na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Kladno, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Kladno.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Kladno, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Kladno zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Kladno.

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Kladno

Existuje přímý autobus do města Kladno?

Zda do města Kladno existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Kladno. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Kladno?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Kladno. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Kladno?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například , jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Kladno v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Kladno?

V městě 0 se nachází celkem Kladno autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce Autobusová zastávka. Podívej se na naši mapu Kladno a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Kladno?

Do města 0 jezdí Kladno autobusoví dopravci:

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Kladno?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Kladno. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Kladno?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Kladno. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Kladno, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Kladno

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Kladno. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Další autobusová spojení z Kladno

Najdi všechny zastávky blízko města Kladno a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Kladno mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Praha, Plzeň nebo Usti nad Labem, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Kladno se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Teplice, Karlovy Vary, Příbram a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Praha Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.