Autobus Plzeň → Karlovy Vary

Autobusy mezi městem Plzeň a městem Karlovy Vary: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Plzeň do města Karlovy Vary

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Plzeň do města Karlovy Vary od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
od 498 Kč
zítra
pondělí
od 338 Kč
úterý
středa
čtvrtek
pátek
od 358 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 10m
    6:50
    Plzeň
    Divadlo Alfa
    12:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    498 Kč
  • FlixBus
    5h 5m
    6:50
    Plzeň
    Divadlo Alfa
    11:55
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    498 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 10m
    6:50
    Plzeň
    Divadlo Alfa
    12:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    338 Kč
  • FlixBus
    5h 5m
    6:50
    Plzeň
    Divadlo Alfa
    11:55
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    338 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 10m
    6:50
    Plzeň
    Divadlo Alfa
    12:00
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    358 Kč
  • FlixBus
    5h 5m
    6:50
    Plzeň
    Divadlo Alfa
    11:55
    Karlovy Vary
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    358 Kč

Fakta o autobusech z města Plzeň do města Karlovy Vary

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Plzeň do města Karlovy Vary! Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Karlovy Vary již od 338 Kč!

Nejlevnější autobus 338 Kč
Nejrychlejší autobus 5h 5m
První autobus 6:50
Poslední autobus 6:50
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 65,5 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Plzeň do města Karlovy Vary

Každý den vyjíždí 2 autobusů 1 autobusových společností z města Plzeň do města Karlovy Vary: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.04.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.04
úterý 09.04
středa 10.04
čtvrtek 11.04
pátek 12.04
sobota 13.04
498 Kč
neděle 14.04
pondělí 15.04
338 Kč
úterý 16.04
středa 17.04
čtvrtek 18.04
pátek 19.04
358 Kč
sobota 20.04
neděle 21.04
pondělí 22.04
úterý 23.04
338 Kč
středa 24.04
čtvrtek 25.04
pátek 26.04
sobota 27.04
348 Kč
neděle 28.04
pondělí 29.04
úterý 30.04
středa 01.05
čtvrtek 02.05
pátek 03.05
sobota 04.05
neděle 05.05

Jak ušetřit peníze při cestování z města Plzeň do města Karlovy Vary

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Karlovy Vary s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Plzeň do města Karlovy Vary, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Plzeň do města Karlovy Vary jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Plzeň do města Karlovy Vary

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Plzeň a Karlovy Vary .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Plzeň a Karlovy Vary

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Plzeň a Karlovy Vary.

Služby a komfort v autobuse z města Plzeň do města Karlovy Vary

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Plzeň do města Karlovy Vary? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Plzeň do města Karlovy Vary? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Plzeň do města Karlovy Vary

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Plzeň – Karlovy Vary?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 338 Kč a trvá mu 5h 10m, než dojede do města Karlovy Vary. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Plzeň – Karlovy Vary?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 338 Kč do 498 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Karlovy Vary.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Plzeň do Karlovy Vary?

Na trase z Plzeň do Karlovy Vary jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Plzeň – Karlovy Vary?

Nejrychlejší autobus mezi městy Plzeň a Karlovy Vary nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 5h 5m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 338 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Plzeň ve směru Karlovy Vary?

První autobus do města Karlovy Vary z města Plzeň vyjíždí v 6:50 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Plzeň a Karlovy Vary?

Poslední autobusový spoj z města Plzeň do města Karlovy Vary vyjíždí v 6:50 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Plzeň – Karlovy Vary?

Autobusovou linku Plzeň – Karlovy Vary nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Plzeň a Karlovy Vary?

Všechna přímá spojení mezi městy Plzeň a Karlovy Vary můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Plzeň – Karlovy Vary?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Plzeň – Karlovy Vary si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Plzeň – Karlovy Vary?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Plzeň a Karlovy Vary.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Plzeň do města Karlovy Vary

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Plzeň do města Karlovy Vary

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Plzeň do města Karlovy Vary pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Plzeň do města Karlovy Vary

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Plzeň do města Karlovy Vary pro následující dny.
  • České dráhy
    2h 23m
    7:07
    Plzeň
    9:30
    Karlovy Vary
    České dráhy
    Economy
    od 304 Kč

Další autobusové linky z měst Plzeň a Karlovy Vary

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Plzeň a z města Karlovy Vary. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.