Autobus z Hamburk do Neumünster a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Hamburk do Neumünster

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Hamburk do města Neumünster fakta o autobusech

Nejlevnější autobus130,17 Kč
Nejrychlejší autobus2h 10m
Nejstarší autobus11:05
Nejnovější autobus19:50
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost58,0 km
Autobusové společnostiFlixBus

Nejlevnìjší autobusové spoje z Hamburk do Neumünster

Dnes
Zítra
08.08
09.08
10.08
11.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    11:05
    Hamburk - Harburg
    Doba trvání 2h 10m
    13:15
    Neumünster - Ústřední autobusové nádraží
    od130,17 Kč
  • FlixBus
    19:50
    Hamburk - Harburg
    Doba trvání 2h 10m
    22:00
    Neumünster - Ústřední autobusové nádraží
    od130,17 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Hamburk do Neumünster

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    19:14
    Hamburk
    Doba trvání 0h 46m
    20:00
    Neumünster
    od425,21 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:46
    Hamburk
    Doba trvání 0h 52m
    13:38
    Neumünster
    od456,51 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Hamburk do Neumünster

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    10:50
    Hamburk
    Doba trvání 1h 0m
    11:50
    Neumünster
    od104,35 Kč
  • BlaBlaCar
    14:00
    Hamburk
    Doba trvání 0h 40m
    14:40
    Neumünster
    od104,35 Kč
  • Movacar
    17:30
    Hamburk
    Doba trvání 0h 45m
    18:15
    Neumünster
    od1 581,09 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Neumünster do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    12:45
    Neumünster - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 5m
    14:50
    Hamburk - Harburg
    od130,17 Kč
  • FlixBus
    16:45
    Neumünster - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 2h 5m
    18:50
    Hamburk - Harburg
    od130,17 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Neumünster do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    7:59
    Neumünster
    Doba trvání 0h 49m
    8:48
    Hamburk
    od425,21 Kč
  • Deutsche Bahn
    12:56
    Neumünster
    Doba trvání 0h 46m
    13:42
    Hamburk
    od456,51 Kč
  • Deutsche Bahn
    11:32
    Neumünster
    Doba trvání 0h 47m
    12:19
    Hamburk
    od456,51 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Neumünster do Hamburk

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:10
    Neumünster
    Doba trvání 1h 0m
    17:10
    Hamburk
    od104,35 Kč
  • BlaBlaCar
    13:50
    Neumünster
    Doba trvání 0h 50m
    14:40
    Hamburk
    od104,35 Kč
Chcete jet autobusem z Hamburk do Neumünster nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Hamburk a Neumünster a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Neumünster do Hamburk na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Hamburk a Neumünster, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Neumünster, alternativní destinace z Hamburk, a také nejoblíbenější letištní transfery z Hamburk a Neumünster.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Hamburk a cíl Neumünster. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Neumünster do Hamburk, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Neumünster do Hamburk.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Hamburk – Neumünster vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Hamburk do Neumünster.

Zastávky Autobusem Hamburk a Neumünster

Zastávky
Justus-von-Liebig-Straße , 24537 Neumünster (Německo)
Bahnhofstraße , 24534 Neumünster (Německo)

Hamburk a Neumünster v porovnání

135,65 Kč
169,56 Kč
Hamburk
Neumünster
Jízda taxíkem je ve městě Hamburk 20% levnější než ve městě Neumünster.
78,26 Kč
65,22 Kč
Hamburk
Neumünster
Autobusová jízdenka je ve městě Hamburk 17% dražší než ve městě Neumünster.
91,30 Kč
84,78 Kč
Hamburk
Neumünster
Velké pivo je ve městě Hamburk 8% dražší než ve městě Neumünster.
11,03 Kč
9,72 Kč
Hamburk
Neumünster
Láhev vody je ve městě Hamburk 12% dražší než ve městě Neumünster.
271,34 Kč
130,43 Kč
Hamburk
Neumünster
Hlavní jídlo je ve městě Hamburk 52% dražší než ve městě Neumünster.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.