Dálkový autobus do Frydek-Mistek

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Frydek-Mistek

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaké jsou nejlevnější autobusy do Frydek-Mistek, které obvykle najdete?
 • RegioJet
  8:40
  Příbor
  Doba trvání 0h 20m
  9:00
  Frydek-Mistek station
  od45,69 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 18.09.2021
196 Autobus
1 Zastávky
1 Provozovatel dálkového autobusu
45,69 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Frydek-Mistek
Česká republika
59 416
Koruna česká
Chcete jet autobusem do Frydek-Mistek?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Frydek-Mistek a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Frydek-Mistek na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Frydek-Mistek, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Frydek-Mistek.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Frydek-Mistek, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Frydek-Mistek zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Frydek-Mistek.

Všechny autobusové zastávky v Frydek-Mistek

Zastávky
Frydek-Mistek station
Na poříčí 1189, Frydek-Mistek (Česká republika)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Frydek-Mistek

Najděte města blízko Frydek-Mistek a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Frydek-Mistek mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Ostrava, Gliwice nebo Zabrze, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Frydek-Mistek se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Rybnik, Žilina, Havířov a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Frydek-Mistek a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.