Autobus z Budapešť do Mnichov a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Budapešť do Mnichov

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Budapešť do města Mnichov fakta o autobusech

Nejlevnější autobus407,17 Kč
Nejrychlejší autobus8h 35m
Nejstarší autobus4:00
Nejnovější autobus23:50
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost561,2 km
Autobusové společnostiINFOBUS, Nomago, RegioJet, FlixBus, Eurolines Germany, Karat-S

Nejlevnìjší autobusové spoje z Budapešť do Mnichov

Dnes
Zítra
od 840,07 Kč
09.08
od 997,95 Kč
10.08
od 840,07 Kč
11.08
12.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • INFOBUS
    4:00
    Budapešť
    Doba trvání 9h 45m
    13:45
    Mnichov
    od407,17 Kč
  • Nomago
    19:15
    Budapešť
    Doba trvání 9h 45m
    5:00
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od407,17 Kč
  • RegioJet
    10:50
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 17h 55m
    4:45
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od718,00 Kč
  • FlixBus
    19:05
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 11h 15m
    6:20
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od840,07 Kč
  • FlixBus
    21:15
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 35m
    5:50
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od866,61 Kč
  • FlixBus
    6:00
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 25m
    16:25
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od1 023,96 Kč
  • FlixBus
    23:50
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 13h 0m
    12:50
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od1 129,03 Kč
  • Eurolines Germany
    19:15
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 10h 45m
    6:00
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    od1 865,08 Kč
  • Karat-S
    19:15
    Budapešť
    Doba trvání 10h 45m
    6:00
    Mnichov
    od1 891,35 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Budapešť do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    15:20
    Budapešť
    Doba trvání 7h 11m
    22:31
    Mnichov
    od1 310,81 Kč
  • Deutsche Bahn
    23:20
    Budapešť
    Doba trvání 12h 21m
    11:41
    Mnichov
    od1 310,81 Kč
  • ÖBB
    8:40
    Budapešť
    Doba trvání 8h 51m
    17:31
    Mnichov
    od1 652,30 Kč
  • ÖBB
    13:10
    Budapešť
    Doba trvání 7h 55m
    21:05
    Mnichov
    od3 514,76 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Budapešť do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    15:20
    Budapešť
    Doba trvání 7h 30m
    22:50
    Mnichov
    od604,18 Kč
  • BlaBlaCar
    9:10
    Budapešť
    Doba trvání 7h 50m
    17:00
    Mnichov
    od709,26 Kč
  • BlaBlaCar
    20:00
    Budapešť
    Doba trvání 7h 40m
    3:40
    Mnichov
    od761,79 Kč
  • BlaBlaCar
    12:50
    Budapešť
    Doba trvání 7h 20m
    20:10
    Mnichov
    od761,79 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Mnichov do Budapešť

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • INFOBUS
    14:30
    Mnichov
    Doba trvání 9h 45m
    0:15
    Budapešť
    od407,17 Kč
  • INFOBUS
    5:30
    Mnichov
    Doba trvání 9h 45m
    15:15
    Budapešť
    od569,77 Kč
  • Nomago
    14:30
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 45m
    0:15
    Budapešť
    od569,77 Kč
  • FlixBus
    23:15
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 8h 30m
    7:45
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od735,26 Kč
  • RegioJet
    0:40
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 15h 25m
    16:05
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od768,00 Kč
  • RegioJet
    0:40
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 15h 5m
    15:45
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od768,00 Kč
  • FlixBus
    9:15
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 5m
    18:20
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od866,61 Kč
  • FlixBus
    9:15
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 25m
    18:40
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od866,61 Kč
  • Eurolines Germany
    22:30
    Mnichov - Hackerbrücke Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 9h 50m
    8:20
    Budapešt - Népliget Ústřední autobusové nádraží
    od1 865,08 Kč
  • Karat-S
    22:30
    Mnichov
    Doba trvání 9h 50m
    8:20
    Budapešť
    od1 891,35 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Mnichov do Budapešť

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    20:17
    Mnichov
    Doba trvání 13h 45m
    10:02
    Budapešť
    od1 048,12 Kč
  • Deutsche Bahn
    20:17
    Mnichov
    Doba trvání 14h 2m
    10:19
    Budapešť
    od1 048,12 Kč
  • ÖBB
    23:31
    Mnichov
    Doba trvání 10h 28m
    9:59
    Budapešť
    od1 048,12 Kč
  • ÖBB
    23:31
    Mnichov
    Doba trvání 10h 58m
    10:29
    Budapešť
    od1 048,12 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Mnichov do Budapešť

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    6:00
    Mnichov
    Doba trvání 7h 40m
    13:40
    Budapešť
    od656,72 Kč
  • BlaBlaCar
    23:40
    Mnichov
    Doba trvání 8h 10m
    7:50
    Budapešť
    od709,26 Kč
  • BlaBlaCar
    13:00
    Mnichov
    Doba trvání 7h 40m
    20:40
    Budapešť
    od788,06 Kč
  • BlaBlaCar
    2:00
    Mnichov
    Doba trvání 7h 40m
    9:40
    Budapešť
    od866,87 Kč
Chcete jet autobusem z Budapešť do Mnichov nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Budapešť a Mnichov a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Mnichov do Budapešť na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Budapešť a Mnichov, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Mnichov, alternativní destinace z Budapešť, a také nejoblíbenější letištní transfery z Budapešť a Mnichov.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Budapešť a cíl Mnichov. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Mnichov do Budapešť, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Mnichov do Budapešť.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Budapešť – Mnichov vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Budapešť do Mnichov.

Zastávky Autobusem Budapešť a Mnichov

Zastávky
Hansastr. 19, 80686 Mnichov (Německo)
Lerchenauer Straße 57, 80809 Mnichov (Německo)
Arnulfstr. 3, 80335 Mnichov (Německo)
Werner-Heisenberg-Allee 21, 80939 Mnichov (Německo)
Arnulfstraße 21, 80335 Mnichov (Německo)
Heimeranplatz , Mnichov (Německo)
80639 Mnichov (Německo)
Ungererstr 214, 80805 Mnichov (Německo)
Mnichov (Německo)
Ungererstraße 128, 80805 Mnichov (Německo)
Bayerstraße 12, Mnichov (Německo)
Willy-Brandt-Allee 11, 81829 Mnichov (Německo)
81667 Mnichov (Německo)

Budapešť a Mnichov v porovnání

55,42 Kč
144,48 Kč
Budapešť
Mnichov
Jízda taxíkem je ve městě Budapešť 62% levnější než ve městě Mnichov.
26,57 Kč
70,93 Kč
Budapešť
Mnichov
Autobusová jízdenka je ve městě Budapešť 63% levnější než ve městě Mnichov.
30,37 Kč
94,57 Kč
Budapešť
Mnichov
Velké pivo je ve městě Budapešť 68% levnější než ve městě Mnichov.
8,08 Kč
17,72 Kč
Budapešť
Mnichov
Láhev vody je ve městě Budapešť 55% levnější než ve městě Mnichov.
127,06 Kč
239,74 Kč
Budapešť
Mnichov
Hlavní jídlo je ve městě Budapešť 48% levnější než ve městě Mnichov.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.