Autobus Brno → Uherský Brod

Autobusy mezi městem Brno a městem Uherský Brod: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Brno do města Uherský Brod

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Brno do města Uherský Brod od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
od 179 Kč
zítra
od 179 Kč
neděle
od 179 Kč
pondělí
úterý
od 179 Kč
středa
od 179 Kč
čtvrtek
od 179 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 45m
    17:25
    Brno
    Hotel Grand
    19:10
    Uherský Brod
    Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    179 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 45m
    17:25
    Brno
    Hotel Grand
    19:10
    Uherský Brod
    Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    179 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 45m
    17:25
    Brno
    Hotel Grand
    19:10
    Uherský Brod
    Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    179 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 45m
    17:25
    Brno
    Hotel Grand
    19:10
    Uherský Brod
    Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    179 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 45m
    17:25
    Brno
    Hotel Grand
    19:10
    Uherský Brod
    Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    179 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 45m
    17:25
    Brno
    Hotel Grand
    19:10
    Uherský Brod
    Ústřední nádraží
    FlixBus
    Economy
    179 Kč

Fakta o autobusech z města Brno do města Uherský Brod

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Brno do města Uherský Brod! Rezervuj si jízdenku z města Brno do města Uherský Brod již od 179 Kč!

Nejlevnější autobus 179 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 45m
První autobus 17:25
Poslední autobus 17:25
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 78,2 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Brno do města Uherský Brod

Každý den vyjíždí 1 autobusů 1 autobusových společností z města Brno do města Uherský Brod: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
179 Kč
sobota 25.05
179 Kč
neděle 26.05
179 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
179 Kč
středa 29.05
179 Kč
čtvrtek 30.05
179 Kč
pátek 31.05
179 Kč
sobota 01.06
neděle 02.06
179 Kč
pondělí 03.06
úterý 04.06
179 Kč
středa 05.06
179 Kč
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
179 Kč
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
179 Kč
čtvrtek 13.06
179 Kč
pátek 14.06
179 Kč
sobota 15.06
179 Kč
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování z města Brno do města Uherský Brod

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Brno do města Uherský Brod s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Brno do města Uherský Brod, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Brno do města Uherský Brod jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Brno do města Uherský Brod

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Brno a Uherský Brod .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Brno a Uherský Brod

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Brno a Uherský Brod.

Služby a komfort v autobuse z města Brno do města Uherský Brod

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Brno do města Uherský Brod? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Brno do města Uherský Brod? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Brno do města Uherský Brod

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Brno – Uherský Brod?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 179 Kč a trvá mu 1h 45m, než dojede do města Uherský Brod. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Brno – Uherský Brod?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 179 Kč do 179 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Uherský Brod.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Brno do Uherský Brod?

Na trase z Brno do Uherský Brod jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Brno – Uherský Brod?

Nejrychlejší autobus mezi městy Brno a Uherský Brod nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 1h 45m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 179 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Brno ve směru Uherský Brod?

První autobus do města Uherský Brod z města Brno vyjíždí v 17:25 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Brno a Uherský Brod?

Poslední autobusový spoj z města Brno do města Uherský Brod vyjíždí v 17:25 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Brno – Uherský Brod?

Autobusovou linku Brno – Uherský Brod nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Brno a Uherský Brod?

Všechna přímá spojení mezi městy Brno a Uherský Brod můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Brno – Uherský Brod?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Brno – Uherský Brod si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Brno – Uherský Brod?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Brno a Uherský Brod.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Brno do města Uherský Brod

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Brno a Uherský Brod

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Brno a z města Uherský Brod. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.