Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Brno → Tábor od 368 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Brno do města Tábor

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Brno do města Tábor od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
od 437 Kč
zítra
od 547 Kč
středa
od 368 Kč
čtvrtek
od 437 Kč
pátek
od 617 Kč
sobota
neděle

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 45m
    11:40
    Brno
    Hotel Grand
    17:25
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    437 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 45m
    11:40
    Brno
    Hotel Grand
    17:25
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    547 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 45m
    14:10
    Brno
    Hotel Grand
    19:55
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    368 Kč
  • FlixBus
    5h 45m
    11:40
    Brno
    Hotel Grand
    17:25
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    518 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 15m
    14:40
    Brno
    Hotel Grand
    19:55
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    437 Kč
  • FlixBus
    5h 45m
    11:40
    Brno
    Hotel Grand
    17:25
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    647 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    5h 15m
    14:40
    Brno
    Hotel Grand
    19:55
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    617 Kč
  • FlixBus
    5h 45m
    11:40
    Brno
    Hotel Grand
    17:25
    Tábor
    Autobusová zastávka
    FlixBus
    Economy
    657 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Brno a Tábor

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Brno a Tábor v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je středa, kdy z města Tábor do města Brno jezdí denně více než 2 autobusů. Naopak má pondělí spojů nejméně, když mezi městy Brno a Tábor jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 5 autobusů z města Brno do města Tábor, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Brno a městem Tábor s 3 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Brno do města Tábor

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Brno do města Tábor! Rezervuj si jízdenku z města Brno do města Tábor již od 368 Kč!

Nejlevnější autobus 368 Kč
Nejrychlejší autobus 5h 15m
První autobus 11:40
Poslední autobus 14:40
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 142,0 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Brno do města Tábor

Každý den vyjíždí 1 autobusů 1 autobusových společností z města Brno do města Tábor: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
437 Kč
úterý 18.06
547 Kč
středa 19.06
368 Kč
čtvrtek 20.06
437 Kč
pátek 21.06
617 Kč
sobota 22.06
neděle 23.06
pondělí 24.06
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Brno do města Tábor nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Brno do města Tábor.
S cenou od 368 Kč, středa je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Brno do města Tábor. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 617 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Brno do města Tábor je odpoledne, s cenou od 368 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 437 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Brno do města Tábor

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Brno do města Tábor s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Brno do města Tábor, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Brno do města Tábor jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Brno do města Tábor

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Brno a Tábor .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Brno a Tábor

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Brno a Tábor.

Služby a komfort v autobuse z města Brno do města Tábor

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Brno do města Tábor? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Brno do města Tábor? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Brno do města Tábor

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Brno – Tábor?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 368 Kč a trvá mu 5h 45m, než dojede do města Tábor. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Brno – Tábor?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 368 Kč do 657 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Tábor.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Brno do Tábor?

Na trase z Brno do Tábor jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Brno – Tábor?

Nejrychlejší autobus mezi městy Brno a Tábor nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 5h 15m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 437 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Brno ve směru Tábor?

První autobus do města Tábor z města Brno vyjíždí v 11:40 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Brno a Tábor?

Poslední autobusový spoj z města Brno do města Tábor vyjíždí v 14:40 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Brno – Tábor?

Autobusovou linku Brno – Tábor nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Brno a Tábor?

Všechna přímá spojení mezi městy Brno a Tábor můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Brno – Tábor?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Brno – Tábor si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Brno – Tábor?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Brno a Tábor.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Brno do města Tábor

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Brno a Tábor

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Brno a z města Tábor. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.