Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Brno → Hegyeshalom od

Porovnej autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Nejlevnější autobusová spojení z města Brno do města Hegyeshalom

Každý den vyjíždí autobusů autobusových společností z města Brno do města Hegyeshalom: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.07.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07
pondělí 15.07
úterý 16.07
středa 17.07
čtvrtek 18.07
pátek 19.07
sobota 20.07
neděle 21.07
pondělí 22.07
úterý 23.07
středa 24.07
čtvrtek 25.07
pátek 26.07
sobota 27.07
neděle 28.07
pondělí 29.07
úterý 30.07
středa 31.07
čtvrtek 01.08
pátek 02.08
sobota 03.08
neděle 04.08

Jak ušetřit peníze při cestování z města Brno do města Hegyeshalom

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Brno do města Hegyeshalom s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Brno do města Hegyeshalom, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Brno do města Hegyeshalom jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Brno a Hegyeshalom

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Brno a Hegyeshalom.

Služby a komfort v autobuse z města Brno do města Hegyeshalom

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Brno do města Hegyeshalom? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Brno do města Hegyeshalom? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Brno do města Hegyeshalom

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Brno – Hegyeshalom?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Hegyeshalom. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Brno – Hegyeshalom?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Hegyeshalom.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Brno do Hegyeshalom?

Na trase z Brno do Hegyeshalom jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Brno – Hegyeshalom?

Nejrychlejší autobus mezi městy Brno a Hegyeshalom nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Brno ve směru Hegyeshalom?

První autobus do města Hegyeshalom z města Brno vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Brno a Hegyeshalom?

Poslední autobusový spoj z města Brno do města Hegyeshalom vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Brno – Hegyeshalom?

Autobusovou linku Brno – Hegyeshalom nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Brno a Hegyeshalom?

Všechna přímá spojení mezi městy Brno a Hegyeshalom můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Brno – Hegyeshalom?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Brno – Hegyeshalom si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Brno – Hegyeshalom?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Brno a Hegyeshalom.

Alternativní typy dopravy z města Brno do města Hegyeshalom

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Brno do města Hegyeshalom pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Brno do města Hegyeshalom

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Brno do města Hegyeshalom pro následující dny.
 • RegioJet
  2h 37m
  8:42
  Brno
  11:19
  Hegyeshalom
  RegioJet
  Economy
  od 682 Kč
 • RegioJet
  3h 37m
  11:42
  Brno
  15:19
  Hegyeshalom
  RegioJet
  Economy
  od 1 009 Kč

Další autobusové linky z měst Brno a Hegyeshalom

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Brno a z města Hegyeshalom. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.