Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Břeclav → Praha od

Porovnej autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Přestupní spojení z měst Břeclav a Praha

Mezi městy Břeclav a Praha bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato mezipřistání mezi oběma městy. Podívej se na nabídky níže!

Služby a komfort v autobuse z města Břeclav do města Praha

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Břeclav do města Praha? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Břeclav do města Praha? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Břeclav do města Praha

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Břeclav – Praha?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Praha. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Břeclav – Praha?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Praha.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Břeclav do Praha?

Na trase z Břeclav do Praha jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Břeclav – Praha?

Nejrychlejší autobus mezi městy Břeclav a Praha nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Břeclav ve směru Praha?

První autobus do města Praha z města Břeclav vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Břeclav a Praha?

Poslední autobusový spoj z města Břeclav do města Praha vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Břeclav – Praha?

Autobusovou linku Břeclav – Praha nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Břeclav a Praha?

Všechna přímá spojení mezi městy Břeclav a Praha můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Břeclav – Praha?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Břeclav – Praha si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Břeclav – Praha?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Břeclav a Praha.

Alternativní typy dopravy z města Břeclav do města Praha

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Břeclav do města Praha pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Břeclav do města Praha

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Břeclav do města Praha pro následující dny.
 • RegioJet
  2h 59m
  17:38
  Břeclav
  20:37
  Praha
  RegioJet
  Economy
  od 307 Kč
 • RegioJet
  2h 59m
  6:38
  Břeclav
  9:37
  Praha
  RegioJet
  Economy
  od 492 Kč
 • RegioJet
  3h 55m
  6:38
  Břeclav
  10:33
  Praha
  RegioJet
  Economy
  od 593 Kč
 • RegioJet
  3h 55m
  7:38
  Břeclav
  11:33
  Praha
  RegioJet
  Economy
  od 684 Kč

Další autobusové linky z měst Břeclav a Praha

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Břeclav a z města Praha. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.