Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Eindhoven → Plzeň od 863 Kč

Porovnej 2 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Eindhoven do města Plzeň

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Eindhoven do města Plzeň od různých autobusových dopravců jako FlixBus nebo RegioJet pro následující dny.
dnes
od 863 Kč
zítra
od 986 Kč
středa
čtvrtek
pátek
od 1 854 Kč
sobota
od 986 Kč
neděle

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    10h 25m
    17:00
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    3:25
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    RegioJet
    Economy
    863 Kč
  • FlixBus
    16h 25m
    20:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    13:10
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    FlixBus
    Economy
    1 458 Kč
  • FlixBus
    15h 5m
    10:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    1:45
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    FlixBus
    Economy
    1 518 Kč
  • FlixBus
    16h 0m
    12:30
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    4:30
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    FlixBus
    Economy
    1 581 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    10h 25m
    17:00
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    3:25
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    RegioJet
    Economy
    986 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    10h 25m
    17:00
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    3:25
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    RegioJet
    Economy
    1 854 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    10h 25m
    17:00
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    3:25
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    RegioJet
    Economy
    986 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Eindhoven a Plzeň

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Eindhoven a Plzeň v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Plzeň do města Eindhoven jezdí denně více než 7 autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městy Eindhoven a Plzeň jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 6 autobusů z města Eindhoven do města Plzeň, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Eindhoven a městem Plzeň s 1 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Eindhoven do města Plzeň

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus a RegioJet, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Eindhoven do města Plzeň! Rezervuj si jízdenku z města Eindhoven do města Plzeň již od 863 Kč!

Nejlevnější autobus 863 Kč
Nejrychlejší autobus 10h 25m
První autobus 1:50
Poslední autobus 17:00
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 588,9 km
Autobusové společnosti FlixBus a RegioJet

Nejlevnější autobusová spojení z města Eindhoven do města Plzeň

Každý den vyjíždí 2 autobusů 2 autobusových společností z města Eindhoven do města Plzeň: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
863 Kč
úterý 18.06
986 Kč
středa 19.06
čtvrtek 20.06
pátek 21.06
1 854 Kč
sobota 22.06
986 Kč
neděle 23.06
pondělí 24.06
863 Kč
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Eindhoven do města Plzeň nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Eindhoven do města Plzeň.
S cenou od 863 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Eindhoven do města Plzeň. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 1 835 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Eindhoven do města Plzeň je odpoledne, s cenou od 863 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 1 614 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Eindhoven do města Plzeň

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Eindhoven do města Plzeň s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Eindhoven do města Plzeň, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Eindhoven do města Plzeň jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Eindhoven a Plzeň

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Eindhoven a Plzeň.

Služby a komfort v autobuse z města Eindhoven do města Plzeň

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Eindhoven do města Plzeň? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Eindhoven do města Plzeň? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Eindhoven do města Plzeň

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Eindhoven – Plzeň?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 863 Kč a trvá mu 10h 25m, než dojede do města Plzeň. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Eindhoven – Plzeň?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 863 Kč do 1 902 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Plzeň.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Eindhoven do Plzeň?

Na trase z Eindhoven do Plzeň jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Eindhoven – Plzeň?

Nejrychlejší autobus mezi městy Eindhoven a Plzeň nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 10h 25m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 863 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Eindhoven ve směru Plzeň?

První autobus do města Plzeň z města Eindhoven vyjíždí v 1:50 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Eindhoven a Plzeň?

Poslední autobusový spoj z města Eindhoven do města Plzeň vyjíždí v 17:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Eindhoven – Plzeň?

Autobusovou linku Eindhoven – Plzeň nabízí dopravci FlixBus a RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Eindhoven a Plzeň?

Všechna přímá spojení mezi městy Eindhoven a Plzeň můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus a RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Eindhoven – Plzeň?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Eindhoven – Plzeň si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Eindhoven – Plzeň?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Eindhoven a Plzeň.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Eindhoven do města Plzeň

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Eindhoven a Plzeň

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Eindhoven a z města Plzeň. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.