Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Eindhoven → Amsterdam od 173 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Eindhoven do města Amsterdam

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Eindhoven do města Amsterdam od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
od 173 Kč
zítra
od 173 Kč
středa
od 173 Kč
čtvrtek
od 173 Kč
pátek
od 210 Kč
sobota
od 185 Kč
neděle
od 197 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 40m
    8:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    1h 40m
    17:05
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    18:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    1h 50m
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    234 Kč
  • FlixBus
    1h 25m
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    11:35
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Nádraží
    FlixBus
    Economy
    234 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    8:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    247 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 40m
    8:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    1h 40m
    17:05
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    18:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    5:30
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    8:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    234 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    8:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    234 Kč
  • FlixBus
    1h 50m
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    333 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 40m
    8:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    1h 40m
    17:05
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    18:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    8:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    222 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    5:30
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    8:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    395 Kč
  • FlixBus
    1h 50m
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    457 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 40m
    8:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    1h 40m
    17:05
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    18:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    173 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    8:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    234 Kč
  • FlixBus
    2h 15m
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    16:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    247 Kč
  • FlixBus
    1h 50m
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    15:35
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Nádraží
    FlixBus
    Economy
    247 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 40m
    8:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    210 Kč
  • FlixBus
    1h 40m
    17:05
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    18:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    247 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    5:30
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    8:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    308 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    8:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    308 Kč
  • FlixBus
    1h 50m
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    667 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 40m
    17:05
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    18:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    185 Kč
  • FlixBus
    1h 40m
    8:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    234 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    5:30
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    8:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    321 Kč
  • FlixBus
    3h 35m
    8:55
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:30
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    333 Kč
  • FlixBus
    2h 15m
    13:45
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    16:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    457 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    1h 40m
    8:40
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    10:20
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    197 Kč
  • FlixBus
    1h 50m
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    12:00
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    210 Kč
  • FlixBus
    1h 25m
    10:10
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    11:35
    Amsterdam
    Bijlmer Arena Nádraží
    FlixBus
    Economy
    210 Kč
  • FlixBus
    1h 40m
    17:05
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    18:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    222 Kč
  • FlixBus
    3h 15m
    5:30
    Eindhoven
    Zernikestraat Autobusová Zastávka
    8:45
    Amsterdam
    Sloterdijk Nádraží
    FlixBus
    Economy
    296 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Eindhoven a Amsterdam

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Eindhoven a Amsterdam v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Amsterdam do města Eindhoven jezdí denně více než 8 autobusů. Naopak má pondělí spojů nejméně, když mezi městy Eindhoven a Amsterdam jezdí denně pouze 8 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 28 autobusů z města Eindhoven do města Amsterdam, zatímco noc má nejméně spojů mezi městem Eindhoven a městem Amsterdam s 7 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Eindhoven do města Amsterdam

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 8 autobusy z města Eindhoven do města Amsterdam! Rezervuj si jízdenku z města Eindhoven do města Amsterdam již od 173 Kč!

Nejlevnější autobus 173 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 25m
První autobus 5:30
Poslední autobus 17:05
Denní autobusové spojení 8 Ø
Vzdálenost 110,5 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Eindhoven do města Amsterdam

Každý den vyjíždí 8 autobusů 1 autobusových společností z města Eindhoven do města Amsterdam: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
173 Kč
úterý 18.06
173 Kč
středa 19.06
173 Kč
čtvrtek 20.06
173 Kč
pátek 21.06
210 Kč
sobota 22.06
185 Kč
neděle 23.06
197 Kč
pondělí 24.06
185 Kč
úterý 25.06
185 Kč
středa 26.06
185 Kč
čtvrtek 27.06
185 Kč
pátek 28.06
234 Kč
sobota 29.06
222 Kč
neděle 30.06
222 Kč
pondělí 01.07
185 Kč
úterý 02.07
173 Kč
středa 03.07
222 Kč
čtvrtek 04.07
222 Kč
pátek 05.07
284 Kč
sobota 06.07
222 Kč
neděle 07.07
247 Kč
pondělí 08.07
210 Kč
úterý 09.07
197 Kč
středa 10.07
197 Kč
čtvrtek 11.07
197 Kč
pátek 12.07
222 Kč
sobota 13.07
222 Kč
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Eindhoven do města Amsterdam nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Eindhoven do města Amsterdam.
S cenou od 173 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Eindhoven do města Amsterdam. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 210 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Eindhoven do města Amsterdam je dopoledne, s cenou od 173 Kč. Naproti tomu je noc nejdražší denní doba s cenami od 234 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Eindhoven do města Amsterdam

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Eindhoven do města Amsterdam s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Eindhoven do města Amsterdam, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Eindhoven do města Amsterdam jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Eindhoven a Amsterdam

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Eindhoven a Amsterdam.

Služby a komfort v autobuse z města Eindhoven do města Amsterdam

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Eindhoven do města Amsterdam? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Eindhoven do města Amsterdam? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Eindhoven do města Amsterdam

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Eindhoven – Amsterdam?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 173 Kč a trvá mu 1h 40m, než dojede do města Amsterdam. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Eindhoven – Amsterdam?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 173 Kč do 667 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Amsterdam.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Eindhoven do Amsterdam?

Na trase z Eindhoven do Amsterdam jezdí každý den přibližně 8 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Eindhoven – Amsterdam?

Nejrychlejší autobus mezi městy Eindhoven a Amsterdam nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 1h 25m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 234 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Eindhoven ve směru Amsterdam?

První autobus do města Amsterdam z města Eindhoven vyjíždí v 5:30 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Eindhoven a Amsterdam?

Poslední autobusový spoj z města Eindhoven do města Amsterdam vyjíždí v 17:05 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Eindhoven – Amsterdam?

Autobusovou linku Eindhoven – Amsterdam nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Eindhoven a Amsterdam?

Všechna přímá spojení mezi městy Eindhoven a Amsterdam můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Eindhoven – Amsterdam?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Eindhoven – Amsterdam si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Eindhoven – Amsterdam?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Eindhoven a Amsterdam.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Eindhoven do města Amsterdam

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Eindhoven do města Amsterdam

Levná spolujízda z města Eindhoven do města Amsterdam

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Eindhoven do Amsterdam pro následující dny.
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    19:20
    Eindhoven
    21:10
    Amsterdam
    BlaBlaCar
    Economy
    od 254 Kč
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    19:20
    Eindhoven
    21:10
    Amsterdam
    BlaBlaCar
    Economy
    od 291 Kč

Další autobusové linky z měst Eindhoven a Amsterdam

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Eindhoven a z města Amsterdam. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.