Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Praha → Lignano Sabbiadoro od

Porovnej autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Blízká spojení z měst Praha a Lignano Sabbiadoro

Mezi městy Praha a Lignano Sabbiadoro bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato spojení v blízkosti obou měst. Podívej se na nabídky níže!

Přestupní spojení z měst Praha a Lignano Sabbiadoro

Mezi městy Praha a Lignano Sabbiadoro bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato mezipřistání mezi oběma městy. Podívej se na nabídky níže!

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Praha a Lignano Sabbiadoro

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Praha a Lignano Sabbiadoro.

Služby a komfort v autobuse z města Praha do města Lignano Sabbiadoro

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Praha do města Lignano Sabbiadoro? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do města Lignano Sabbiadoro? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Praha do města Lignano Sabbiadoro

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Lignano Sabbiadoro?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Lignano Sabbiadoro. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Lignano Sabbiadoro?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Lignano Sabbiadoro.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Lignano Sabbiadoro?

Na trase z Praha do Lignano Sabbiadoro jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Lignano Sabbiadoro?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Lignano Sabbiadoro nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Lignano Sabbiadoro?

První autobus do města Lignano Sabbiadoro z města Praha vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Lignano Sabbiadoro?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Lignano Sabbiadoro vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Lignano Sabbiadoro?

Autobusovou linku Praha – Lignano Sabbiadoro nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Praha a Lignano Sabbiadoro?

Všechna přímá spojení mezi městy Praha a Lignano Sabbiadoro můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Lignano Sabbiadoro?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Lignano Sabbiadoro si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Lignano Sabbiadoro?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Lignano Sabbiadoro.

Další autobusové linky z měst Praha a Lignano Sabbiadoro

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a z města Lignano Sabbiadoro. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.