Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Praha → Humpolec od 132 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Praha do města Humpolec

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Praha do města Humpolec od různých autobusových dopravců jako Trado Bus pro následující dny.
dnes
od 132 Kč
zítra
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Trado Bus
    1h 13m
    15:55
    Praha
    ÚAN Florenc
    17:08
    Humpolec
    Autobusová zastávka
    Trado Bus
    Economy
    132 Kč

Fakta o autobusech z města Praha do města Humpolec

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Trado Bus, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Praha do města Humpolec! Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Humpolec již od 132 Kč!

Nejlevnější autobus 132 Kč
Nejrychlejší autobus 1h 13m
První autobus 15:55
Poslední autobus 15:55
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 88,9 km
Autobusové společnosti Trado Bus

Nejlevnější autobusová spojení z města Praha do města Humpolec

Každý den vyjíždí 1 autobusů 1 autobusových společností z města Praha do města Humpolec: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
132 Kč
úterý 18.06
středa 19.06
čtvrtek 20.06
pátek 21.06
sobota 22.06
neděle 23.06
pondělí 24.06
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

Jak ušetřit peníze při cestování z města Praha do města Humpolec

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Praha do města Humpolec s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Praha do města Humpolec, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Praha do města Humpolec jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Praha do města Humpolec

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Praha a Humpolec .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Praha a Humpolec

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Praha a Humpolec.

Služby a komfort v autobuse z města Praha do města Humpolec

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Praha do města Humpolec? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Praha do města Humpolec? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Praha do města Humpolec

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Praha – Humpolec?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 132 Kč a trvá mu 1h 13m, než dojede do města Humpolec. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Praha – Humpolec?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 132 Kč do 132 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Humpolec.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha do Humpolec?

Na trase z Praha do Humpolec jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Praha – Humpolec?

Nejrychlejší autobus mezi městy Praha a Humpolec nabízí dopravce Trado Bus, jízda trvá 1h 13m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 132 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Praha ve směru Humpolec?

První autobus do města Humpolec z města Praha vyjíždí v 15:55 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Praha a Humpolec?

Poslední autobusový spoj z města Praha do města Humpolec vyjíždí v 15:55 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Praha – Humpolec?

Autobusovou linku Praha – Humpolec nabízí dopravci Trado Bus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Praha a Humpolec?

Všechna přímá spojení mezi městy Praha a Humpolec můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Trado Bus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Praha – Humpolec?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Praha – Humpolec si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Praha – Humpolec?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Praha a Humpolec.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Praha do města Humpolec

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Praha do města Humpolec

Levná spolujízda z města Praha do města Humpolec

Zde je výběr nejlevnějších nabídek spolujízdy z jízdního řádu od Praha do Humpolec pro následující dny.
  • BlaBlaCar
    1h 10m
    9:30
    Praha
    10:40
    Humpolec
    BlaBlaCar
    Economy
    od 136 Kč
  • BlaBlaCar
    1h 0m
    8:50
    Praha
    9:50
    Humpolec
    BlaBlaCar
    Economy
    od 141 Kč

Další autobusové linky z měst Praha a Humpolec

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Praha a z města Humpolec. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.