✈ Autobus Praha Letiště (PRG) → Humenné

Najdi levné kyvadlové autobusy ze stanice Humenné do města Praha Letiště
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů kyvadlových autobus ze stanice Praha Letiště do města Humenné

Zde je výběr nejlevnějších jízd kyvadlovou dopravou podle jízdního řádu ze stanice Praha Letiště do města Humenné od různých autobusových dopravců jako RegioJet pro následující dny.
dnes
od 888 Kč
zítra
úterý
od 592 Kč
středa
čtvrtek
od 888 Kč
pátek
sobota

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    13h 32m
    19:30
    Praha Letiště
    Praha Letiště - T1/2
    9:02
    Humenné
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    888 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    13h 32m
    19:30
    Praha Letiště
    Praha Letiště - T1/2
    9:02
    Humenné
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    592 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • RegioJet
    13h 32m
    19:30
    Praha Letiště
    Praha Letiště - T1/2
    9:02
    Humenné
    Central Bus Station
    RegioJet
    Economy
    888 Kč

Fakta o kyvadlové dopravě ze stanice Praha Letiště (PRG) do města Humenné

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako RegioJet, kteří denně jezdí se 1 kyvadlovou dopravou ze stanice Praha Letiště do města Humenné! Rezervuj si jízdenku ze stanice Praha Letiště do města Humenné již od 592 Kč!

Nejlevnější autobus 592 Kč
Nejrychlejší autobus 13h 32m
První autobus 19:30
Poslední autobus 19:30
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 566,6 km
Autobusové společnosti RegioJet

Nejlevnější kyvadlová spojení ze stanice Praha Letiště do města Humenné

Každý den vyjíždí 1 kyvadlových autobusů 1 autobusových společností ze stanice Praha Letiště do města Humenné: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny kyvadlových autobusů na této trase, počínaje 26.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
sobota 25.05
neděle 26.05
888 Kč
pondělí 27.05
úterý 28.05
592 Kč
středa 29.05
čtvrtek 30.05
888 Kč
pátek 31.05
sobota 01.06
neděle 02.06
888 Kč
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

Jak ušetřit peníze při cestování ze stanice Praha Letiště do města Humenné

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku ze stanice Praha Letiště do města Humenné s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v kyvadlové dopravě ze stanice Praha Letiště do města Humenné, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější kyvadlový autobusy ze stanice Praha Letiště do města Humenné jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti ze stanice Praha Letiště do města Humenné

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi stanici Praha Letiště a městem Humenné .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v okolí stanicePraha Letiště a v městě Humenné

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v okolí Praha Letiště a městě Humenné.

Služby a komfort v kyvadlovém autobuse ze stanice Praha Letiště do města Humenné

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v kyvadlových autobusech ze stanice Praha Letiště do města Humenné? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu ze stanice Praha Letiště do města Humenné? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o kyvadlovém autobusu ze stanice Praha Letiště do města Humenné

Kolik stojí jízdenka na trase Praha Letiště – Humenné?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 592 Kč a trvá mu 13h 32m, než dojede do města Humenné. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním kyvadlových autobusů na lince Praha Letiště – Humenné?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 592 Kč do 888 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější kyvadlové spojení s cílem Humenné.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Praha Letiště do Humenné?

Na trase z Praha Letiště do Humenné jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda kyvadlovém autobusem na trase Praha Letiště – Humenné?

Nejrychlejší kyvadlový autobus mezi stanici Praha Letiště a městem Humenné nabízí dopravce RegioJet, jízda trvá 13h 32m. Jízdenky na toto kyvadlové spojení stojí 888 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z stanice Praha Letiště ve směru města Humenné?

První kyvadlový autobus do města Humenné ze stanice Praha Letiště vyjíždí v 19:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus mezi stanici Praha Letiště a městem Humenné?

Poslední kyvadlový autobusový spoj ze stanice Praha Letiště do města Humenné vyjíždí v 19:30. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují kyvadlovou linku na trase Praha Letiště – Humenné?

Kyvadlovou linku Praha Letiště – Humenné nabízí dopravci RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý kyvadlový autobus mezi stanici Praha Letiště a městem Humenné?

Všechna přímá spojení mezi stanici Praha Letiště a městem Humenné můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý kyvadlový autobus: RegioJet.

Co si s sebou můžu vzít na kyvadlové trase Praha Letiště – Humenné?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na kyvadlové trase Praha Letiště – Humenné si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na kyvadlové trase Praha Letiště – Humenné?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina kyvadlových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu na trase mezi stanici Praha Letiště a městem Humenné.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na kyvadlové lince z stanice Praha Letiště do města Humenné

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky ze stanice Praha Letiště a města Humenné

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek ze stanice Praha Letiště a z města Humenné. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.