✈ Autobus Praha Letiště (PRG) → Humenné

Najdi levné kyvadlové autobusy ze stanice Humenné do města Praha Letiště
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Fakta o autobuse ze stanice Praha Letiště (PRG) do města Humenné

Počet denních autobusů mezi zastávkou Praha Letiště a městem Humenné je 2. Nejlevnější jízdenky na autobus ze zastávky Praha Letiště do města Humenné stojí 587,10 Kč a nejrychlejší cesta trvá 13h 32m. Porovnej všechny dopravce a najdi všechny autobusové jízdní řády jediným kliknutím - a rezervuj si cestu, která ti vyhovuje nejvíce!

Nejlevnější autobus 587,10 Kč
Nejrychlejší autobus 13h 32m
První autobus 19:30
Poslední autobus 19:30
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 566,6 km
Autobusové společnosti RegioJet
Chceš cestovat autobusem ze stanice Praha Letiště do města Humenné?

S CheckMyBus je to jednoduché! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy na trase Humenné – Praha Letiště, zobrazíme ti časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme ti porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase. K tomu máme pro tebe veškeré informace o palubním vybavení – od klimatizace přes zásuvky až po WiFi.

Na této stránce si můžeš prohlédnout nejvýhodnější kyvadlové spoje mezi stanicí Humenné a městem Praha Letiště v několika nejbližších dnech. Získáš též informace o všech zastávkách autobusů kolem stanice Praha Letiště a v městě Humenné, takže můžeš cestovat s klidem v duši. Také můžeš najít několik možností, kam z města Humenné pokračovat dále a navíc alternativní cíle ze stanice Praha Letiště.

Nejlevnější autobusové spoje na trase Praha Letiště – Humenné

Nemáš na mysli konkrétní datum? Zde najdeš přehled nejlevnějších autobusových jízdenek.

 • RegioJet
  13h 32m
  19:30
  Praha Letiště
  Praha Letiště - T1/2
  9:02
  Humenné
  Central Bus Station
  RegioJet
  Economy
  od 587,10 Kč
 • RegioJet
  13h 32m
  19:30
  Praha Letiště
  Praha Letiště - T1/2
  9:02
  Humenné
  Central Bus Station
  RegioJet
  Economy
  od 709,42 Kč
 • RegioJet
  13h 32m
  19:30
  Praha Letiště
  Praha Letiště - T1/2
  9:02
  Humenné
  Central Bus Station
  RegioJet
  Economy
  od 880,66 Kč

Nejoblíbenější autobusové dopravce z města Praha Letiště do města Humenné

Další informace k autobusům na trase: Praha Letiště – Humenné

Praha Letiště a Humenné: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Central Bus Station
Staničná , 066 01 Humenné (Slovensko)
Ústřední nádraží
Humenné (Slovensko)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Praha Letiště do Humenné

Kolik stojí autobusová jízdenka ze stanice Praha Letiště do města Humenné?

To mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 587,10 Kč a doba jízdy činí 13h 32m do města Humenné. Ušetři peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Praha Letiště – Humenné?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 587,10 Kč do 880,66 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěn nejlevnější kyvadlový autobus do města Humenné.

Kolik autobusových spojů ze stanice Praha Letiště do města Humenné bývá průměrně k dispozici každý den?

Počet dopravců, který denně obsluhují autobusovou trasu Praha Letiště – Humenné je přibližně 2. Pomocí našeho vyhledávání můžeš porovnávat dobu jízdy různých autobusů a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Praha Letiště – Humenné?

RegioJet nabízí nejrychlejší kyvadlové spojení ze stanice Praha Letiště do města Humenné, které trvá 13h 32m. Jízdenky na toto spojení stojí 709,42 Kč. Měj ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus ze stanice Praha Letiště do města Humenné?

První autobus do města Humenné ze stanice Praha Letiště vyjíždí v 19:30. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den tvojí cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus ze stanice Praha Letiště do města Humenné?

Poslední autobus ze stanice Praha Letiště do města Humenné odjíždí v 19:30. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdeš přesné časy v plánovaný den tvojí cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Praha Letiště – Humenné?

Na autobusové trase Praha Letiště – Humenné mají cestující na výběr různé dopravce, např. RegioJet. Naším vyhledáváním můžeš porovnat veškeré dostupné kyvadlové spoje a vybrat ten, který ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení ze stanice Praha Letiště do města Humenné?

Pomocí našeho vyhledávání a kontroly sekce "Spojení" v našich filtrech můžeš zkontrolovat, zda existují přímá spojení mezi zastávkou Praha Letiště a městem Humenné. Podívej se také na horní část každé nabídky a zjisti, zda se jedná o přímý spoj, nebo zda obsahuje jednu či více přestupů.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu ze stanice Praha Letiště do města Humenné?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si do autobusu vzít můžeš nebo nemůžeš. Na autobusové trase Praha Letiště – Humenné si obvykle můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávání si najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse ze stanice Praha Letiště do města Humenné?

Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže tvoji blízcí stále budou znát tvou průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máš zajištěn maximální komfort. S naším vyhledáváním zjistíš přesné informace o vybavení autobusu ze stanice Praha Letiště do města Humenné v tebou zvoleném datu.

Autobusové trasy ze stanice Praha Letiště a z města Humenné

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.