Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Plzeň → Prievidza od

Porovnej autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Přestupní spojení z měst Plzeň a Prievidza

Mezi městy Plzeň a Prievidza bohužel v tuto chvíli neexistují žádné přímé spoje. Našli jsme však tato mezipřistání mezi oběma městy. Podívej se na nabídky níže!

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Plzeň a Prievidza

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Plzeň a Prievidza.

Služby a komfort v autobuse z města Plzeň do města Prievidza

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Plzeň do města Prievidza? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Plzeň do města Prievidza? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Plzeň do města Prievidza

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Plzeň – Prievidza?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí a trvá mu , než dojede do města Prievidza. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Plzeň – Prievidza?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je se širokým rozpětím cen jízdenek od  do . Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Prievidza.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Plzeň do Prievidza?

Na trase z Plzeň do Prievidza jezdí každý den přibližně autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Plzeň – Prievidza?

Nejrychlejší autobus mezi městy Plzeň a Prievidza nabízí dopravce , jízda trvá . Jízdenky na toto autobusové spojení stojí . Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Plzeň ve směru Prievidza?

První autobus do města Prievidza z města Plzeň vyjíždí v  hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Plzeň a Prievidza?

Poslední autobusový spoj z města Plzeň do města Prievidza vyjíždí v  hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Plzeň – Prievidza?

Autobusovou linku Plzeň – Prievidza nabízí dopravci . Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Plzeň a Prievidza?

Všechna přímá spojení mezi městy Plzeň a Prievidza můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: .

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Plzeň – Prievidza?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Plzeň – Prievidza si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Plzeň – Prievidza?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Plzeň a Prievidza.

Další autobusové linky z měst Plzeň a Prievidza

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Plzeň a z města Prievidza. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.