Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Plzeň → Oděsa od 2 543 Kč

Porovnej 2 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Plzeň do města Oděsa

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Plzeň do města Oděsa od různých autobusových dopravců jako Lux-reisen BIS nebo Musil Tour pro následující dny.
dnes
od 2 628 Kč
zítra
středa
čtvrtek
od 2 543 Kč
pátek
sobota
od 2 543 Kč
neděle

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    34h 0m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    3:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Lux-reisen BIS
    Economy
    2 628 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Musil Tour
    32h 0m
    7:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    15:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Musil Tour
    Economy
    2 543 Kč
  • Lux-reisen BIS
    34h 0m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    3:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Lux-reisen BIS
    Economy
    2 628 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy sobota

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Musil Tour
    32h 0m
    7:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    15:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Musil Tour
    Economy
    2 543 Kč
  • Lux-reisen BIS
    34h 0m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    3:00
    Oděsa
    Odesa - Avtovokzal
    Lux-reisen BIS
    Economy
    2 628 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Plzeň a Oděsa

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Plzeň a Oděsa v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města Oděsa do města Plzeň jezdí denně více než 2 autobusů. Naopak má pondělí spojů nejméně, když mezi městy Plzeň a Oděsa jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 3 autobusů z města Plzeň do města Oděsa, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Plzeň a městem Oděsa s 2 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Plzeň do města Oděsa

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Lux-reisen BIS a Musil Tour, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Plzeň do města Oděsa! Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Oděsa již od 2 543 Kč!

Nejlevnější autobus 2 543 Kč
Nejrychlejší autobus 32h 0m
První autobus 17:00
Poslední autobus 17:00
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 1 334,6 km
Autobusové společnosti Lux-reisen BIS a Musil Tour

Nejlevnější autobusová spojení z města Plzeň do města Oděsa

Každý den vyjíždí 1 autobusů 2 autobusových společností z města Plzeň do města Oděsa: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
2 628 Kč
úterý 18.06
středa 19.06
čtvrtek 20.06
2 543 Kč
pátek 21.06
sobota 22.06
2 543 Kč
neděle 23.06
pondělí 24.06
2 496 Kč
úterý 25.06
středa 26.06
2 543 Kč
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Plzeň do města Oděsa nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Plzeň do města Oděsa.
S cenou od 2 543 Kč, čtvrtek je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Plzeň do města Oděsa. Naproti tomu je pondělí nejdražší den s cenami od 2 602 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Plzeň do města Oděsa je dopoledne, s cenou od 2 518 Kč. Naproti tomu je odpoledne nejdražší denní doba s cenami od 2 602 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Plzeň do města Oděsa

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Oděsa s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Plzeň do města Oděsa, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Plzeň do města Oděsa jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Plzeň a Oděsa

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Plzeň a Oděsa.

Služby a komfort v autobuse z města Plzeň do města Oděsa

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Plzeň do města Oděsa? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Plzeň do města Oděsa? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Plzeň do města Oděsa

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Plzeň – Oděsa?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 2 543 Kč a trvá mu 8h 0m, než dojede do města Oděsa. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Plzeň – Oděsa?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 2 se širokým rozpětím cen jízdenek od 2 543 Kč do 2 628 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Oděsa.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Plzeň do Oděsa?

Na trase z Plzeň do Oděsa jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Plzeň – Oděsa?

Nejrychlejší autobus mezi městy Plzeň a Oděsa nabízí dopravce Musil Tour, jízda trvá 32h 0m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 2 543 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Plzeň ve směru Oděsa?

První autobus do města Oděsa z města Plzeň vyjíždí v 17:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Plzeň a Oděsa?

Poslední autobusový spoj z města Plzeň do města Oděsa vyjíždí v 17:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Plzeň – Oděsa?

Autobusovou linku Plzeň – Oděsa nabízí dopravci Lux-reisen BIS a Musil Tour. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Plzeň a Oděsa?

Všechna přímá spojení mezi městy Plzeň a Oděsa můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Lux-reisen BIS a Musil Tour.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Plzeň – Oděsa?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Plzeň – Oděsa si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Plzeň – Oděsa?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Plzeň a Oděsa.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Plzeň do města Oděsa

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Plzeň a Oděsa

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Plzeň a z města Oděsa. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.