Autobus Plzeň → Ivano-Frankivsk

Autobusy mezi městem Plzeň a městem Ivano-Frankivsk: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk od různých autobusových dopravců jako Lux-reisen BIS, Vital Euro Trans nebo Vlines pro následující dny.
dnes
od 1 449 Kč
zítra
neděle
od 1 536 Kč
pondělí
od 1 031 Kč
úterý
od 1 449 Kč
středa
od 1 028 Kč
čtvrtek
od 1 536 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    22h 40m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    15:40
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 449 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    21h 15m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    14:15
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 536 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Nikolo
    22h 0m
    15:00
    Plzeň
    13:00
    Ivano-Frankivsk
    Nikolo
    Economy
    1 031 Kč
  • Regabus
    20h 40m
    13:00
    Plzeň
    9:40
    Ivano-Frankivsk
    Regabus
    Economy
    1 320 Kč
  • Vital Euro Trans
    23h 45m
    9:10
    Plzeň
    8:55
    Ivano-Frankivsk
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 486 Kč
  • Lux-Reisen
    22h 40m
    17:00
    Plzeň
    15:40
    Ivano-Frankivsk
    Lux-Reisen
    Economy
    1 494 Kč
  • Vlines
    23h 35m
    9:10
    Plzeň
    8:45
    Ivano-Frankivsk
    Vlines
    Economy
    1 704 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    22h 40m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    15:40
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 449 Kč
  • Vital Euro Trans
    23h 35m
    9:10
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    8:45
    Ivano-Frankivsk
    Central Bus Station
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 652 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy středa

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Nikolo
    22h 15m
    13:00
    Plzeň
    11:15
    Ivano-Frankivsk
    Nikolo
    Economy
    1 028 Kč
  • Regabus
    20h 40m
    13:00
    Plzeň
    9:40
    Ivano-Frankivsk
    Regabus
    Economy
    1 317 Kč
  • Vital Euro Trans
    23h 45m
    9:10
    Plzeň
    8:55
    Ivano-Frankivsk
    Vital Euro Trans
    Economy
    1 482 Kč
  • Lux-Reisen
    22h 40m
    17:00
    Plzeň
    15:40
    Ivano-Frankivsk
    Lux-Reisen
    Economy
    1 496 Kč
  • Vlines
    23h 35m
    9:10
    Plzeň
    8:45
    Ivano-Frankivsk
    Vlines
    Economy
    1 705 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • Lux-reisen BIS
    21h 15m
    17:00
    Plzeň
    Plzen - Ústřední autobusové nádraží CAN
    14:15
    Ivano-Frankivsk
    Bolekhiv
    Lux-reisen BIS
    Economy
    1 536 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Ivano-Frankivsk do města Plzeň jezdí denně více než 5 autobusů. Naopak má čtvrtek spojů nejméně, když mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 10 autobusů z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk, zatímco dopoledne má nejméně spojů mezi městem Plzeň a městem Ivano-Frankivsk s 5 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako Lux-reisen BIS, Vital Euro Trans a Vlines, kteří denně jezdí se 2 autobusy z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk! Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk již od 1 028 Kč!

Nejlevnější autobus 1 028 Kč
Nejrychlejší autobus 20h 40m
První autobus 17:00
Poslední autobus 17:00
Denní autobusové spojení 2 Ø
Vzdálenost 825,8 km
Autobusové společnosti Lux-reisen BIS, Vital Euro Trans, Vlines, Regabus, Nikolo a Lux-Reisen

Nejlevnější autobusová spojení z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Každý den vyjíždí 2 autobusů 6 autobusových společností z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 24.05.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 20.05
úterý 21.05
středa 22.05
čtvrtek 23.05
pátek 24.05
1 449 Kč
sobota 25.05
neděle 26.05
1 536 Kč
pondělí 27.05
1 031 Kč
úterý 28.05
1 449 Kč
středa 29.05
1 028 Kč
čtvrtek 30.05
1 536 Kč
pátek 31.05
1 486 Kč
sobota 01.06
1 449 Kč
neděle 02.06
pondělí 03.06
úterý 04.06
středa 05.06
čtvrtek 06.06
pátek 07.06
sobota 08.06
neděle 09.06
pondělí 10.06
úterý 11.06
středa 12.06
čtvrtek 13.06
pátek 14.06
sobota 15.06
neděle 16.06

V tento čas je cesta z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk.
S cenou od 1 028 Kč, středa je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk. Naproti tomu je čtvrtek nejdražší den s cenami od 1 521 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk je odpoledne, s cenou od 1 028 Kč. Naproti tomu je dopoledne nejdražší denní doba s cenami od 1 482 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk jsou také prázdnější.

Oblíbené autobusové společnosti z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Toto jsou naším uživatelům nejčastěji rezervované autobusové společnosti mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk .

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Plzeň a Ivano-Frankivsk

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Plzeň a Ivano-Frankivsk.

Služby a komfort v autobuse z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Plzeň – Ivano-Frankivsk?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 028 Kč a trvá mu 22h 15m, než dojede do města Ivano-Frankivsk. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Plzeň – Ivano-Frankivsk?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 6 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 028 Kč do 1 705 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Ivano-Frankivsk.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Plzeň do Ivano-Frankivsk?

Na trase z Plzeň do Ivano-Frankivsk jezdí každý den přibližně 2 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Plzeň – Ivano-Frankivsk?

Nejrychlejší autobus mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk nabízí dopravce Regabus, jízda trvá 20h 40m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 1 320 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Plzeň ve směru Ivano-Frankivsk?

První autobus do města Ivano-Frankivsk z města Plzeň vyjíždí v 17:00 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk?

Poslední autobusový spoj z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk vyjíždí v 17:00 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Plzeň – Ivano-Frankivsk?

Autobusovou linku Plzeň – Ivano-Frankivsk nabízí dopravci Lux-reisen BIS, Vital Euro Trans a Vlines. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk?

Všechna přímá spojení mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: Lux-reisen BIS, Vital Euro Trans a Vlines.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Plzeň – Ivano-Frankivsk?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Plzeň – Ivano-Frankivsk si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Plzeň – Ivano-Frankivsk?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Plzeň a Ivano-Frankivsk.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Plzeň do města Ivano-Frankivsk

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Plzeň a Ivano-Frankivsk

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Plzeň a z města Ivano-Frankivsk. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.