Autobus Ostrava → Zlín

Autobusy mezi městem Ostrava a městem Zlín: Porovnej všechny dopravce
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Ostrava do města Zlín

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Ostrava do města Zlín od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
od 538 Kč
zítra
pondělí
od 538 Kč
úterý
od 538 Kč
středa
čtvrtek
od 538 Kč
pátek
od 538 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy dnes

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 10m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:15
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    538 Kč
  • FlixBus
    6h 15m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:20
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    548 Kč
  • FlixBus
    5h 15m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:20
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč
  • FlixBus
    5h 25m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pondělí

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 10m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:15
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    538 Kč
  • FlixBus
    6h 15m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:20
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    548 Kč
  • FlixBus
    5h 15m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:20
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč
  • FlixBus
    5h 25m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy úterý

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 10m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:15
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    538 Kč
  • FlixBus
    6h 15m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:20
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    548 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 10m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:15
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    538 Kč
  • FlixBus
    6h 15m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:20
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    548 Kč
  • FlixBus
    5h 15m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:20
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč
  • FlixBus
    5h 25m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    6h 10m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:15
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    538 Kč
  • FlixBus
    6h 15m
    10:05
    Ostrava
    ÚAN
    16:20
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    548 Kč
  • FlixBus
    5h 15m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:20
    Zlín
    Malenovice ZPS autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč
  • FlixBus
    5h 25m
    14:05
    Ostrava
    ÚAN
    19:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    558 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Ostrava a Zlín

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Ostrava a Zlín v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je pondělí, kdy z města Zlín do města Ostrava jezdí denně více než 4 autobusů. Naopak má úterý spojů nejméně, když mezi městy Ostrava a Zlín jezdí denně pouze 2 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je dopoledne, přičemž jezdí 10 autobusů z města Ostrava do města Zlín, zatímco odpoledne má nejméně spojů mezi městem Ostrava a městem Zlín s 8 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Ostrava do města Zlín

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 3 autobusy z města Ostrava do města Zlín! Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Zlín již od 538 Kč!

Nejlevnější autobus 538 Kč
Nejrychlejší autobus 5h 15m
První autobus 10:05
Poslední autobus 14:05
Denní autobusové spojení 3 Ø
Vzdálenost 79,2 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Ostrava do města Zlín

Každý den vyjíždí 3 autobusů 1 autobusových společností z města Ostrava do města Zlín: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 13.04.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 08.04
úterý 09.04
středa 10.04
čtvrtek 11.04
pátek 12.04
sobota 13.04
538 Kč
neděle 14.04
pondělí 15.04
538 Kč
úterý 16.04
538 Kč
středa 17.04
čtvrtek 18.04
538 Kč
pátek 19.04
538 Kč
sobota 20.04
neděle 21.04
538 Kč
pondělí 22.04
úterý 23.04
středa 24.04
538 Kč
čtvrtek 25.04
pátek 26.04
sobota 27.04
neděle 28.04
pondělí 29.04
úterý 30.04
středa 01.05
čtvrtek 02.05
pátek 03.05
sobota 04.05
neděle 05.05

V tento čas je cesta z města Ostrava do města Zlín nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Ostrava do města Zlín.
S cenou od 538 Kč, pondělí je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Ostrava do města Zlín. Naproti tomu je pondělí nejdražší den s cenami od 538 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Ostrava do města Zlín je dopoledne, s cenou od 538 Kč. Naproti tomu je odpoledne nejdražší denní doba s cenami od 552 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Ostrava do města Zlín

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Ostrava do města Zlín s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Ostrava do města Zlín, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Ostrava do města Zlín jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Ostrava a Zlín

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Ostrava a Zlín.

Služby a komfort v autobuse z města Ostrava do města Zlín

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Ostrava do města Zlín? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Ostrava do města Zlín? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Ostrava do města Zlín

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Ostrava – Zlín?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 538 Kč a trvá mu 6h 10m, než dojede do města Zlín. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Ostrava – Zlín?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 538 Kč do 558 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Zlín.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Ostrava do Zlín?

Na trase z Ostrava do Zlín jezdí každý den přibližně 3 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Ostrava – Zlín?

Nejrychlejší autobus mezi městy Ostrava a Zlín nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 5h 15m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 558 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Ostrava ve směru Zlín?

První autobus do města Zlín z města Ostrava vyjíždí v 10:05 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Ostrava a Zlín?

Poslední autobusový spoj z města Ostrava do města Zlín vyjíždí v 14:05 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Ostrava – Zlín?

Autobusovou linku Ostrava – Zlín nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Ostrava a Zlín?

Všechna přímá spojení mezi městy Ostrava a Zlín můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Ostrava – Zlín?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Ostrava – Zlín si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Ostrava – Zlín?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Ostrava a Zlín.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Ostrava do města Zlín

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Alternativní typy dopravy z města Ostrava do města Zlín

Nenašel jsi správný autobus? Zde je výběr alternativních typů dopravy z jízdního řádu z města Ostrava do města Zlín pro následující dny.

Levné jízdenky na vlak z města Ostrava do města Zlín

Zde je výběr nejlevnějších vlaků podle jízdního řádu z města Ostrava do města Zlín pro následující dny.
  • RegioJet
    1h 53m
    19:37
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    21:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 178 Kč
  • RegioJet
    2h 46m
    18:44
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    21:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 180 Kč
  • RegioJet
    1h 45m
    15:45
    Ostrava
    Svinov Vlakové Nádraží
    17:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 188 Kč
  • RegioJet
    1h 53m
    11:37
    Ostrava
    Vlakové Nádraží
    13:30
    Zlín
    Autobusové nádraží
    RegioJet
    Economy
    od 193 Kč

Další autobusové linky z měst Ostrava a Zlín

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Ostrava a z města Zlín. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.