Autobus z Olomouc do Vídeň - Srovnání cen

Bus z Olomouc do Vídeň: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Olomouc do města Vídeň fakta o autobusech

Nejlevnější autobus234,97 Kč
Nejrychlejší autobus2h 45m
Nejstarší autobus4:15
Nejnovější autobus21:30
Denní autobusové spojení5 Ø
Vzdálenost166,9 km
Autobusové společnostiFlixBus, RegioJet
Chcete jet autobusem z Olomouc do Vídeň?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Olomouc a Vídeň a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Olomouc do Vídeň na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Olomouc a Vídeň, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Olomouc, alternativní destinace z Vídeň, a také nejoblíbenější letištní transfery z Olomouc a Vídeň.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Olomouc do Vídeň

Dnes
od 261,11 Kč
Zítra
od 234,97 Kč
16.08
od 261,11 Kč
17.08
od 234,97 Kč
18.08
19.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • FlixBus
    12:45
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    Doba trvání 3h 5m
    15:50
    Vienna - Erdberg VIB
    od234,97 Kč
  • FlixBus
    20:25
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    Doba trvání 3h 5m
    23:30
    Vienna - Erdberg VIB
    od234,97 Kč
  • FlixBus
    7:20
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    Doba trvání 3h 5m
    10:25
    Vienna - Erdberg VIB
    od261,11 Kč
  • FlixBus
    11:25
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    Doba trvání 3h 5m
    14:30
    Vienna - Erdberg VIB
    od261,11 Kč
  • FlixBus
    21:30
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    Doba trvání 2h 55m
    0:25
    Vienna - Erdberg VIB
    od261,11 Kč
  • RegioJet
    14:20
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    Doba trvání 2h 55m
    17:15
    Vienna - Simmering Station
    od289,00 Kč
  • RegioJet
    14:30
    Olomouc - Fakultní nem.
    Doba trvání 2h 45m
    17:15
    Vienna - Simmering Station
    od289,00 Kč
  • RegioJet
    16:20
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    Doba trvání 3h 55m
    20:15
    Vienna - Simmering Station
    od289,00 Kč
  • RegioJet
    16:30
    Olomouc - Fakultní nem.
    Doba trvání 3h 45m
    20:15
    Vienna - Simmering Station
    od289,00 Kč
  • FlixBus
    4:15
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    Doba trvání 3h 0m
    7:15
    Vienna - Erdberg VIB
    od313,38 Kč
  • FlixBus
    16:50
    Olomouc - Aautobusové nádraží
    Doba trvání 3h 5m
    19:55
    Vienna - Erdberg VIB
    od313,38 Kč
  • RegioJet
    6:30
    Olomouc - Fakultní nem.
    Doba trvání 2h 45m
    9:15
    Vienna - Simmering Station
    od339,00 Kč
  • RegioJet
    6:20
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    Doba trvání 2h 55m
    9:15
    Vienna - Simmering Station
    od339,00 Kč
  • RegioJet
    10:20
    Olomouc - Hlavní Nádraží
    Doba trvání 2h 55m
    13:15
    Vienna - Simmering Station
    od339,00 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Vídeň do Olomouc

Autobus z Olomouc do Vídeň: další informace

Chcete raději sami vyhledávat?
V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Olomouc a cíl Vídeň. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Vídeň do Olomouc.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Užijte si jízdu autobusem z Olomouc do Vídeň.
Mimochodem: u trasy Olomouc – Vídeň vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.

Zastávky Autobusem Olomouc a Vídeň

Zastávky
Wiedner Gürtel , 1040 Vídeň (Rakousko)
Erdbergstraße  200A, 1030 Vídeň (Rakousko)
Keißlergasse 18, 1130 Vídeň (Rakousko)
Südtiroler Platz / Wiedner Gürtel , 1040 Vídeň (Rakousko)
Karlsplatz 1-3, 1010 Vídeň (Rakousko)
Triester Straße 2, 1100 Vídeň (Rakousko)
Eichenstraße 25, 1120 Vídeň (Rakousko)
Landstraßer Hauptstraße 1B, 1030 Vídeň (Rakousko)
Lassallestraße 1, 1020 Vídeň (Rakousko)
Landstraßer Gürtel 5, 1100 Vídeň (Rakousko)
Ungargasse 66, 1030 Vídeň (Rakousko)
Simmeringer Hauptstr. , 1110 Vídeň (Rakousko)
Olympiapl. 2, 1020 Vídeň (Rakousko)
Europaplatz 2, 1070 Vídeň (Rakousko)
Felberstraße 4, 1150 Vídeň (Rakousko)

Olomouc a Vídeň v porovnání

50,00 Kč
136,43 Kč
Olomouc
Vídeň
Jízda taxíkem je ve městě Olomouc 64% levnější než ve městě Vídeň.
14,00 Kč
57,50 Kč
Olomouc
Vídeň
Autobusová jízdenka je ve městě Olomouc 76% levnější než ve městě Vídeň.
28,50 Kč
99,32 Kč
Olomouc
Vídeň
Velké pivo je ve městě Olomouc 72% levnější než ve městě Vídeň.
11,67 Kč
11,96 Kč
Olomouc
Vídeň
Láhev vody je ve městě Olomouc 3% levnější než ve městě Vídeň.
207,00 Kč
260,60 Kč
Olomouc
Vídeň
Hlavní jídlo je ve městě Olomouc 21% levnější než ve městě Vídeň.

Spojení sběrnice z Olomouc az Vídeň

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.