Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Olomouc → Mukačevo od 1 527 Kč

Porovnej 1 autobusových dopravců a najdi nejlepší cenu s CheckMyBus
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Porovnání všech jízdních řádů autobusu z města Olomouc do města Mukačevo

Zde je výběr nejlevnějších autobusových jízd podle jízdního řádu z města Olomouc do města Mukačevo od různých autobusových dopravců jako FlixBus pro následující dny.
dnes
zítra
od 1 527 Kč
středa
čtvrtek
od 1 527 Kč
pátek
od 2 857 Kč
sobota
neděle
od 2 747 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy zítra

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    21h 40m
    22:00
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    19:40
    Mukačevo
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 527 Kč
  • FlixBus
    20h 50m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    10:15
    Mukačevo
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    2 387 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy čtvrtek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    21h 40m
    22:00
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    19:40
    Mukačevo
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    1 527 Kč
  • FlixBus
    20h 50m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    10:15
    Mukačevo
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    2 387 Kč
  • FlixBus
    19h 25m
    17:30
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    12:55
    Mukačevo
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    2 457 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy pátek

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    20h 50m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    10:15
    Mukačevo
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    2 857 Kč

Nejlevnější autobusové zájezdy neděle

Ceny platí pro jednu cestu a jednu osobu
  • FlixBus
    20h 50m
    13:25
    Olomouc
    Aautobusové nádraží
    10:15
    Mukačevo
    Autobusové nádraží
    FlixBus
    Economy
    2 747 Kč

Četnost autobusových spojů mezi městy Olomouc a Mukačevo

Zde se podívej, jak častá jsou spojení mezi městy Olomouc a Mukačevo v různých časech a dnech v týdnu.
Nejvytíženějším dnem je čtvrtek, kdy z města Mukačevo do města Olomouc jezdí denně více než 3 autobusů. Naopak má pátek spojů nejméně, když mezi městy Olomouc a Mukačevo jezdí denně pouze 1 autobusů.
Nejvytíženějším časem dne je odpoledne, přičemž jezdí 5 autobusů z města Olomouc do města Mukačevo, zatímco večer má nejméně spojů mezi městem Olomouc a městem Mukačevo s 2 nabídkami.

Fakta o autobusech z města Olomouc do města Mukačevo

Porovnej jedním kliknutím všechni dopravce jako FlixBus, kteří denně jezdí se 1 autobusy z města Olomouc do města Mukačevo! Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do města Mukačevo již od 1 527 Kč!

Nejlevnější autobus 1 527 Kč
Nejrychlejší autobus 19h 25m
První autobus 13:25
Poslední autobus 13:25
Denní autobusové spojení 1 Ø
Vzdálenost 418,1 km
Autobusové společnosti FlixBus

Nejlevnější autobusová spojení z města Olomouc do města Mukačevo

Každý den vyjíždí 1 autobusů 1 autobusových společností z města Olomouc do města Mukačevo: v následující tabulce najdeš nejlevnější ceny autobusu na této trase, počínaje 17.06.2024 a pro následující dny.

pondělí
úterý
středa
čtvrtek
pátek
sobota
neděle
pondělí 17.06
úterý 18.06
1 527 Kč
středa 19.06
čtvrtek 20.06
1 527 Kč
pátek 21.06
1 587 Kč
sobota 22.06
neděle 23.06
1 597 Kč
pondělí 24.06
úterý 25.06
středa 26.06
čtvrtek 27.06
pátek 28.06
sobota 29.06
neděle 30.06
pondělí 01.07
úterý 02.07
středa 03.07
čtvrtek 04.07
pátek 05.07
sobota 06.07
neděle 07.07
pondělí 08.07
úterý 09.07
středa 10.07
čtvrtek 11.07
pátek 12.07
sobota 13.07
neděle 14.07

V tento čas je cesta z města Olomouc do města Mukačevo nejlevnější

Podívej se zde, na který den a v kterou denní dobu najdeš na následujících 30 dní nejlevnější autobusovou jízdenku z města Olomouc do města Mukačevo.
S cenou od 1 527 Kč, úterý je nejlevnější den pro cestu autobusem z města Olomouc do města Mukačevo. Naproti tomu je pátek nejdražší den s cenami od 2 828 Kč.
Nejlevnější denní doba pro koupě autobusových jízdenek z města Olomouc do města Mukačevo je večer, s cenou od 1 512 Kč. Naproti tomu je odpoledne nejdražší denní doba s cenami od 2 387 Kč.

Jak ušetřit peníze při cestování z města Olomouc do města Mukačevo

Cestování může být drahé, ale nemusí! Chceš li se vyhnout tomu, abys za svou cestu zaplatil příliš vysokou cenu? Pak sleduj těchto rychlých kroků, jak ušetřit peníze:

Rezervuj si jízdenku z města Olomouc do města Mukačevo s předstihem! Čím dříve si jízdenku zarezervuješ, tím je obvykle levnější. Také máš jistotu, že budeš mít místo v autobuse z města Olomouc do města Mukačevo, ve srovnání s tím, když si ji koupíš v poslední chvíli nebo přímo na nádraží.

Pokud můžeš, vyhni se cestování v době dopravní špičky. Místo o víkendu zkus cestovat v týdnu. Cestování večer nebo v noci je také levnější a pozdější autobusy z města Olomouc do města Mukačevo jsou také prázdnější.

Všechna autobusová nádraží a zastávky v městech Olomouc a Mukačevo

Níže uvedená mapa ukazuje, kde najdeš všechna autobusová nádraží v městech Olomouc a Mukačevo.

Služby a komfort v autobuse z města Olomouc do města Mukačevo

Chceš zjistit, které třídy sedadel jsou k dispozici v autobusech z města Olomouc do města Mukačevo? Nebo které autobusové společnosti obsluhují trasu z města Olomouc do města Mukačevo? Níže najdeš odpovědi na tvoje otázky.

FAQ o autobusu z města Olomouc do města Mukačevo

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Olomouc – Mukačevo?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 1 527 Kč a trvá mu 21h 40m, než dojede do města Mukačevo. Šetři peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů na lince Olomouc – Mukačevo?

Počet dodopravců obsluhující tuto trasu je 1 se širokým rozpětím cen jízdenek od 1 527 Kč do 2 857 Kč. Proto ti doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abys měl zajištěno nejlevnější autobusové spojení s cílem Mukačevo.

Kolik spojů je v průměru denně k dispozici z Olomouc do Mukačevo?

Na trase z Olomouc do Mukačevo jezdí každý den přibližně 1 autobusů. Pomocí našeho hledání můžete porovnat časy autobusů a najít ideální cestu.

Jak dlouho trvá jízda autobusem na trase Olomouc – Mukačevo?

Nejrychlejší autobus mezi městy Olomouc a Mukačevo nabízí dopravce FlixBus, jízda trvá 19h 25m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 2 457 Kč. Měj však na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z města Olomouc ve směru Mukačevo?

První autobus do města Mukačevo z města Olomouc vyjíždí v 13:25 hodin. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávání snadno zjistíš přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus mezi městy Olomouc a Mukačevo?

Poslední autobusový spoj z města Olomouc do města Mukačevo vyjíždí v 13:25 hodin. Měj však na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použij náše vyhledávání a najdi přesné časy v plánovaný den své cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Olomouc – Mukačevo?

Autobusovou linku Olomouc – Mukačevo nabízí dopravci FlixBus. Naším vyhledáváním můžeš porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která ti vyhovuje nejvíce.

Existuje přímý autobus mezi městy Olomouc a Mukačevo?

Všechna přímá spojení mezi městy Olomouc a Mukačevo můžeš zkontrolovat pomocí našeho vyhledávání a podívat se do sekce Změny v našich filtrech. Toto jsou některé ze společností, které nabízejí přímý autobus: FlixBus.

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Olomouc – Mukačevo?

Podle toho, s jakým dopravcem cestuješ, se liší také seznam věcí, které si můžeš vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Olomouc – Mukačevo si můžeš zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusť náše vyhledávání a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám v plánovaný den cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Olomouc – Mukačevo?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Většina dálkových autobusů je však vybavena WiFi, takže svým přátelům můžeš během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizace ti zpříjemní cestování v letních měsících. Nejlepší je použít naše vyhledávání a zjistit přesné informace o vybavení autobusu na trase mezi městy Olomouc a Mukačevo.

Dostupné třídy sedadel, které jsou nabízeny na autobusové lince z města Olomouc do města Mukačevo

Economy
Economy

Je to nejlevnější varianta jízdenky, obvykle s polohovatelnými sedadly a klimatizací.

Další autobusové linky z měst Olomouc a Mukačevo

Zde je přehled nejoblíbenějších autobusových linek z města Olomouc a z města Mukačevo. Stačí kliknout na tebou vybraný spoj a najdeš všechny podrobnosti o autobusové trase!

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.