Nejlepší ceny autobusů od 5000+ dopravců!

Autobus Návsí

Srovnání všech autobusových spojů: Najdi nejlepší dálkový autobus do města Návsí
Nejvýhodnější ceny Porovnej a ušetři až 70%
Největší výběr Najdi spojení po celém světě
Jednoduchý a přehledný Srovnávej nabídky 1 kliknutím

Vše o autobusech do Návsí

Hledáte levný autobus do Návsía? Porovnejte všechny 1 autobusové společnosti do Návsí a zjistěte časy odjezdů a příjezdů, všechna 0 autobusová nádraží v Návsí, časy cestování a samozřejmě nejlepší ceny pro 2 denních autobusů do Návsí.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-navsi", 2); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Místní čas
Země Česká republika
Měna Koruna česká
Autobus 2
Zastávky 0
Nejvýhodnější autobus: 1 186 Kč
Nejoblíbenější Autobusoví dopravci
RegioJet

Výhodné autobusové jízdenky do města Návsí

 • RegioJet
  11h 43m
  9:30
  Mnichov
  Hackerbrücke Ústřední Autobusové Nádraží
  21:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  1 186 Kč
 • RegioJet
  12h 43m
  9:30
  Mnichov
  Hackerbrücke Ústřední Autobusové Nádraží
  22:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  1 214 Kč
 • RegioJet
  12h 43m
  9:30
  Mnichov
  Hackerbrücke Ústřední Autobusové Nádraží
  22:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  1 374 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do města Návsí

 • RegioJet
  0h 56m
  21:17
  Ostrava
  Stodolní Train Station
  22:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 54 Kč
 • RegioJet
  1h 10m
  20:03
  Ostrava
  Svinov Vlakové Nádraží
  21:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 91 Kč
 • RegioJet
  4h 23m
  16:50
  Praha
  Hlavní nádraží Wilsonova
  21:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 410 Kč
 • RegioJet
  4h 23m
  17:50
  Praha
  Hlavní nádraží Wilsonova
  22:13
  Návsí
  central station
  RegioJet
  Economy
  od 492 Kč
Na této stránce ti navíc ukážeme nejlevnější spojení s cílem Návsí na několik následujících dní. Obdržíš veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v městě Návsí, co ti usnadní orientaci. Kromě toho najdeš i nejoblíbenější autobusová spojení do města Návsí.

Není tu zahrnuta tvoje trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíš udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chceš jet autobusem do města Návsí, stačí kliknout na šipku a změnit směr.

Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3 až 7 dní předem. Pokud si chceš ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvol příslušný den v kalendáři.

Víš už přesně, kdy se budeš z města Návsí zase vracet? V tom případě se rovnou podívej i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vybereš příslušné datum. Necestuješ sám? Zadej tedy, kolik vás je a spusť vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžeš filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.

Mimochodem: Zobrazíme ti také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžeš využít k cestě z nebo do Návsí.

Nejčastější dotazy týkající se autobusové linky do Návsí

Existuje přímý autobus do města Návsí?

Zda do města Návsí existuje přímá autobusová linka, závisí na tom, z jakého města cestuješ. Proto jednoduše zadej požadovanou destinaci do našeho vyhledávače a zjisti, jestli je přímé autobusové spojení do města Návsí. V této souvislosti měj však na vědomí, že v závislosti na datu cesty může být přímých spojů méně.

Co si mohu vzít s sebou na cestu autobusem do města Návsí?

To záleží na tom, s jakým poskytovatelem cestuješ do města Návsí. Podle toho se může lišit, co si smíš vzít s sebou. Chceš-li zjistit, zda si s sebou můžeš vzít například kolo, snowboard nebo lyže, jednoduše použij náš vyhledávač a najdeš autobus, který nejlépe vyhovuje tvým potřebám pro plánovaný termín cesty.

Jak je vybavený autobus do města Návsí?

Vybavení na palubě se liší podle poskytovatele. Většina autobusů má dnes klimatizaci, zásuvky a WiFi. Služby, jako například Wi-Fi a Toalety, jsou často zdarma. Někteří poskytovatelé autobusů nabízejí za příplatek i další služby, včetně Nápoje a Občerstvení. Pro získání přesných informací o vybavení a službách dostupných v autobuse do města Návsí v plánovaném termínu cesty je nejlepší použít naše vyhledávání.

Které autobusové zastávky se nacházejí v městě Návsí?

V městě 0 se nachází celkem Návsí autobusových zastávek. Nejvíce autobusů zastavuje na zastávce central station. Podívej se na naši mapu Návsí a najdi autobusovou zastávku, která ti nejlépe vyhovuje.

Které autobusové společnosti jezdí do města Návsí?

Do města 1 jezdí Návsí autobusoví dopravci: RegioJet

Jak najdu nejlepší autobusové nabídky do města Návsí?

S CheckMyBus snadno najdeš nejlepší nabídky jízdenek do města Návsí. Stačí zadat výchozí město a datum cesty do našeho vyhledávání a začít hledat. Výsledky pak můžeš filtrovat podle svých potřeb nebo je seřadit podle ceny či doby jízdy.

Kolik bych mohl ušetřit porovnáním autobusů do města Návsí?

Kolik můžeš ušetřit, závisí na městě, odkud cestujete do města Návsí. Obvykle můžeš ušetřit více, pokud si jízdenku rezervuješ s velkým předstihem. Chceš-li najít nejlevnější nabídku do města Návsí, přejdi na naše vyhledávání, zadej výchozí město a datum cesty a poté spusť vyhledávání, abys našel všechny možné variant.

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusové linky z města Návsí

Zde je přehled nejoblíbenějších spojů z Návsí. Stačí kliknout na spoj, který si vybereš, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Další autobusová spojení z Návsí

Najdi všechny zastávky blízko města Návsí a vyhledej dopravní spoje

Některá města blízko města Návsí mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přeješ do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Katovice, Ostrava nebo Gliwice, jednoduše rozšiř okruh vyhledávání a najdeš autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdeš autobusové trasy spojující město Návsí se hromadní dopravou nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Rybnik, Havířov, Žilina a dalších. Hledáš levnou dopravu na letiště? Zobrazíme ti také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Ostrava Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si tvého soukromí!

Abychom ti mohli zobrazovat nejlepší nabídky autobusů, používáme my a naši partneři technické, analytické a marketingové soubory cookie pro personalizaci reklam. Pamatujeme si tvoje anonymizované údaje, abychom ti mohli poskytnout personalizované služby.