Dálkový autobus do Cologne

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Cologne

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Cologne
  • Eurolines Germany
    5:25
    Frankfurt nad Mohanem - Ústřední nádraží Area B
    Doba trvání 2h 40m
    8:05
    Cologne - Central Bus Station
    od180,79 Kč
  • FlixBus
    8:50
    Eindhoven - JF Kennedylaan/Limbopad
    Doba trvání 2h 55m
    11:45
    Cologne - Central station
    od285,60 Kč
  • Eurolines Germany
    7:00
    Duisburg central station
    Doba trvání 1h 40m
    8:40
    Cologne - Central Bus Station
    od288,22 Kč
  • Eurolines Germany
    7:30
    Dusseldorf - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 1h 10m
    8:40
    Cologne - Central Bus Station
    od288,22 Kč
  • FlixBus
    6:10
    Siegen - Koblenzer Str. Bus Stop
    Doba trvání 1h 0m
    7:10
    Cologne - Refrath
    od366,56 Kč
  • Eurolines Germany
    14:45
    Haag - Ústřední Nádraží
    Doba trvání 4h 55m
    19:40
    Cologne - Central Bus Station
    od416,61 Kč
  • Eurolines Germany
    6:25
    Essen - Central station (Freiheit)
    Doba trvání 2h 15m
    8:40
    Cologne - Central Bus Station
    od419,23 Kč
  • Eurolines Germany
    5:30
    Dortmund - Central station
    Doba trvání 3h 10m
    8:40
    Cologne - Central Bus Station
    od419,23 Kč
  • FlixBus
    10:35
    Gent - Dampoort
    Doba trvání 6h 22m
    16:57
    Cologne - Central station
    od469,01 Kč

Výhodné vlakové jízdenky do Cologne
  • FlixTrain
    20:33
    Düsseldorf - Ústřední nádraží
    Doba trvání 0h 24m
    20:57
    Cologne - Central station
    od78,60 Kč
  • FlixTrain
    19:49
    Gelsenkirchen - Central Station
    Doba trvání 1h 8m
    20:57
    Cologne - Central station
    od130,75 Kč
  • FlixTrain
    10:55
    Essen - Central station (Freiheit)
    Doba trvání 0h 50m
    11:45
    Cologne - Central station
    od130,75 Kč
  • FlixTrain
    15:13
    Cáchy - Ústřední nádraží
    Doba trvání 0h 40m
    15:53
    Cologne - Central station
    od156,95 Kč
949 Autobus
6 Zastávky
12 Provozovatel dálkového autobusu
78,60 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Cologne
Německo
1,08 mil.
Euro
Chcete jet autobusem do Cologne?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Cologne a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Cologne na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Cologne, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Cologne.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Cologne, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Cologne zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Cologne.

Všechny autobusové zastávky v Cologne

Zastávky
Breslauer Platz , 50668 Cologne (Německo)
Trankgasse 11, 50667 Cologne (Německo)
Gummersbacher Str , 50679 Cologne (Německo)
Ottopl. 7, 50679 Cologne (Německo)
Wickenpfädchen 11, 51427 Cologne (Německo)
Riehler Str. , 50735 Cologne (Německo)

Více autobusových destinací

Cestovní informace Cologne

Doprava Cologne
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus73,36 Kč
Měsíční jízdenka2 358,14 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje18,18 %
Uživatel/é rychlodráhy a metr36,36 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek138,87 Kč
Taxi - krátká trať233,19 Kč
Taxi - široký vzdálenost563,31 Kč
Benzin33,36 Kč
Stravování v Cologne
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo262,02 Kč
Menu o třech chodech589,53 Kč
Malé cappuccino68,78 Kč
Velké pivo91,71 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo54,32 Kč
Pokrm z masa85,34 Kč
Láhev vody11,83 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)157,21 Kč

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Cologne


Najděte města blízko Cologne a vyhledejte dopravní spoje
Některá města blízko Cologne mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Essen, Dortmund nebo Düsseldorf, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Cologne se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Duisburg, Wuppertal, Bonn a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Düsseldorf Letiště, Kolín/Bonn - Letiště, Dortmund Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.