Autobusy z Mnichov do Mnichov Letiště a zpět

Nejvýhodnější autobusový dopravce na CheckMyBus z Mnichov do Mnichov Letiště Srovnání všech poskytovatelů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Mnichov do města Mnichov Letiště fakta o autobusech

Nejlevnější autobus275,82 Kč
Nejrychlejší autobus0h 27m
Nejstarší autobus5:15
Nejnovější autobus20:03
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost28,2 km
Autobusové společnostiLufthansa Express Bus, Terravision

Nejlevnìjší autobusové spoje z Mnichov do Mnichov Letiště

Dnes
od 275,82 Kč
Zítra
od 275,82 Kč
09.08
od 275,82 Kč
10.08
od 275,82 Kč
11.08
12.08

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Lufthansa Express Bus
    5:15
    Mnichov - Central Station North
    Doba trvání 0h 45m
    6:00
    Mnichov Letiště
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:33
    Mnichov
    Doba trvání 0h 27m
    7:00
    Mnichov Letiště
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:33
    Mnichov
    Doba trvání 0h 32m
    7:05
    Mnichov Letiště
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    7:33
    Mnichov
    Doba trvání 0h 27m
    8:00
    Mnichov Letiště
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    7:45
    Mnichov
    Doba trvání 0h 53m
    8:38
    Mnichov Letiště
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:45
    Mnichov
    Doba trvání 0h 53m
    7:38
    Mnichov Letiště
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:45
    Mnichov
    Doba trvání 0h 45m
    7:30
    Mnichov Letiště
    od275,82 Kč
  • Terravision
    20:03
    Mnichov - Central Station North
    Doba trvání 0h 35m
    20:38
    Mnichov - Letiště
    od275,82 Kč
  • Terravision
    19:45
    Mnichov - Central Station North
    Doba trvání 0h 45m
    20:30
    Mnichov - Letiště
    od275,82 Kč
  • Terravision
    18:45
    Mnichov - Central Station North
    Doba trvání 0h 45m
    19:30
    Mnichov - Letiště
    od275,82 Kč
  • Terravision
    19:15
    Mnichov - Central Station North
    Doba trvání 0h 45m
    20:00
    Mnichov - Letiště
    od275,82 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Mnichov do Mnichov Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    4:44
    Mnichov
    Doba trvání 1h 19m
    6:03
    Mnichov Letiště
    od577,91 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Mnichov do Mnichov Letiště

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    5:40
    Mnichov
    Doba trvání 0h 40m
    6:20
    Mnichov Letiště
    od78,81 Kč
  • BlaBlaCar
    23:00
    Mnichov
    Doba trvání 1h 0m
    0:00
    Mnichov Letiště
    od157,61 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Mnichov Letiště do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Lufthansa Express Bus
    6:30
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 0h 45m
    7:15
    Mnichov - Central Station North
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:34
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 0h 31m
    7:05
    Mnichov
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:39
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 0h 41m
    7:20
    Mnichov
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:30
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 0h 35m
    7:05
    Mnichov
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    6:34
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 0h 46m
    7:20
    Mnichov
    od275,82 Kč
  • Lufthansa Express Bus
    8:09
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 0h 41m
    8:50
    Mnichov
    od275,82 Kč
  • Terravision
    22:30
    Mnichov - Letiště
    Doba trvání 0h 50m
    23:20
    Mnichov - Schwabing Nord
    od275,82 Kč
  • Terravision
    22:30
    Mnichov - Letiště
    Doba trvání 0h 35m
    23:05
    Mnichov - Schwabing Nord
    od275,82 Kč
  • Terravision
    20:30
    Mnichov - Letiště
    Doba trvání 0h 50m
    21:20
    Mnichov - Schwabing Nord
    od275,82 Kč
  • Terravision
    21:00
    Mnichov - Letiště
    Doba trvání 0h 50m
    21:50
    Mnichov - Schwabing Nord
    od275,82 Kč
  • Terravision
    21:30
    Mnichov - Letiště
    Doba trvání 0h 50m
    22:20
    Mnichov - Schwabing Nord
    od275,82 Kč
  • Terravision
    22:00
    Mnichov - Letiště
    Doba trvání 0h 50m
    22:50
    Mnichov - Schwabing Nord
    od275,82 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Mnichov Letiště do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Deutsche Bahn
    17:58
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 1h 20m
    19:18
    Mnichov
    od577,91 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Mnichov Letiště do Mnichov

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:00
    Mnichov Letiště
    Doba trvání 0h 30m
    16:30
    Mnichov
    od78,81 Kč
Chcete jet autobusem z Mnichov na Mnichov Letiště nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Mnichov a Mnichov Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Mnichov Letiště do Mnichov na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Mnichov a na Mnichov Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Mnichov Letiště i alternativní cílové destinace z Mnichov.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Mnichov a cíl Mnichov Letiště. Pokud si přejete transport opačným směrem, z Mnichov Letiště do Mnichov, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Mnichov Letiště do Mnichov zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Mnichov na Mnichov Letiště vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Mnichov a Mnichov Letiště

Zastávky
Terminalstr. Ost 2, Mnichov Letiště (Německo)

Mnichov a Mnichov Letiště v porovnání

144,48 Kč
144,48 Kč
Mnichov
Mnichov Letiště
Jízda taxíkem je ve městě Mnichov 0% dražší než ve městě Mnichov Letiště.
70,93 Kč
70,93 Kč
Mnichov
Mnichov Letiště
Autobusová jízdenka je ve městě Mnichov 0% dražší než ve městě Mnichov Letiště.
94,57 Kč
94,57 Kč
Mnichov
Mnichov Letiště
Velké pivo je ve městě Mnichov 0% dražší než ve městě Mnichov Letiště.
17,72 Kč
17,72 Kč
Mnichov
Mnichov Letiště
Láhev vody je ve městě Mnichov 0% dražší než ve městě Mnichov Letiště.
239,74 Kč
239,74 Kč
Mnichov
Mnichov Letiště
Hlavní jídlo je ve městě Mnichov 0% dražší než ve městě Mnichov Letiště.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.