Dálkový autobus do Mérida

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Mérida

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Mérida
Místní čas
Země Španělsko
Populace 56 395
Měna Euro
Autobus 1275
Zastávky 3
Provozovatel dálkového autobusu 8
Nejvýhodnější autobus: 56,01 Kč
Chcete jet autobusem do Mérida?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Mérida a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Mérida na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Mérida, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Mérida.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Mérida, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Mérida zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Mérida.

Všechny autobusové zastávky v Mérida

Zastávky
Mérida
Calle Méjico 22, 06800  Mérida  (Španělsko)
Mérida central bus station
Avenida De La Libertad , 06800  Mérida  (Španělsko)
Mérida Ústřední nádraží
Mérida  (Španělsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Mérida

Najděte města blízko Mérida a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Mérida mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Badajoz, Cáceres‎‎ (ES) nebo Don Benito, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Mérida se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Zafra, Montijo (ES), Campo Maior (PT) a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Mérida a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.