Dálkový autobus do Badajoz

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Badajoz

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Badajoz
Místní čas
Země Španělsko
Populace 148 334
Měna Euro
Autobus 821
Zastávky 5
Provozovatel dálkového autobusu 10
Nejvýhodnější autobus: 29,44 Kč
Chcete jet autobusem do Badajoz?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Badajoz a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Badajoz na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Badajoz, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Badajoz.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Badajoz, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Badajoz zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Badajoz.

Všechny autobusové zastávky v Badajoz

Zastávky
Badajoz - Avenida Carolina Coronado
Badajoz  (Španělsko)
Badajoz - Finca Los Cedeños
06010  Badajoz  (Španělsko)
Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
Calle José Rebollo López 2, 06010  Badajoz  (Španělsko)
Badajoz - Ústřední autobusové nádraží
Calle José Rebollo López 2, 06010  Badajoz  (Španělsko)
Badajoz Ústřední nádraží
Badajoz  (Španělsko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Badajoz

Najděte města blízko Badajoz a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Badajoz mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Mérida, Zafra nebo Montijo (ES), jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Badajoz se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Fronteira, Campo Maior (PT), Guareña a mnohé další. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.