Dálkový autobus do Maria Wörth

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Maria Wörth

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Výhodné autobusové jízdenky do Maria Wörth
 • ÖBB
  10:05
  Štýrský Hradec
  Doba trvání 2h 39m
  12:44
  Maria Wörth
  od252,21 Kč
0 Autobus
0 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
252,21 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Maria Wörth
Rakousko
4 602
Euro
Chcete jet autobusem do Maria Wörth?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Maria Wörth a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Maria Wörth na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Maria Wörth, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Maria Wörth.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Maria Wörth, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Maria Wörth zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Maria Wörth.

Cestovní informace Maria Wörth

Doprava Maria Wörth
Veřejné dopravní prostředky
Jednotlivá jízdenka na autobus53,50 Kč
Měsíční jízdenka1 120,93 Kč
Uživatel/é autobusu a tramvaje20 %
Taxi a Auto
Taxi - kousek142,66 Kč
Taxi - krátká trať244,56 Kč
Taxi - široký vzdálenost601,21 Kč
Benzin28,31 Kč
Stravování v Maria Wörth
Restaurace nebo kavárna
Cenově výhodné jídlo235,65 Kč
Menu o třech chodech509,52 Kč
Malé cappuccino67,60 Kč
Velké pivo89,16 Kč
Nakupování v supermarketu, vlastní vaření
Vegetariánské jídlo47,61 Kč
Pokrm z masa93,55 Kč
Láhev vody9,74 Kč
Láhev vína (střední cenová kategorie)127,12 Kč

Najděte města blízko Maria Wörth a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Maria Wörth mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Lublaň, Klagenfurt nebo Villach, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Maria Wörth se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Landskron, Wolfsberg, Jesenice a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Klagenfurt Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.