Dálkový autobus do Klagenfurt Letiště (KLU)

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Klagenfurt Letiště

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Klagenfurt Letiště
Autobus 13
Zastávky 1
Provozovatel dálkového autobusu 1
Nejvýhodnější autobus: 2 418,40 Kč
Chcete jet autobusem na Klagenfurt Letiště?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení na Klagenfurt Letiště a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery na Klagenfurt Letiště na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů na Klagenfurt Letiště, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejčastěji vyhledávaná autobusová spojení na Klagenfurt Letiště.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem na Klagenfurt Letiště, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Klagenfurt Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo, které můžete použít k cestě z nebo na Klagenfurt Letiště.

Všechny autobusové zastávky v Klagenfurt Letiště

Zastávky
Klagenfurt Letiště
Flughafenstraße 60-64, Klagenfurt Letiště  (Rakousko)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Klagenfurt Letiště

Najděte města blízko Klagenfurt Letiště a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.