Autobus z Liverpool do Sheffield

Bus z Liverpool do Sheffield: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Liverpool – Sheffield? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Liverpool – Sheffield. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Liverpool do Sheffield

Nejlevnější autobus372,61 Kč
Nejrychlejší autobus4h 35m
Nejstarší autobus15:50
Nejnovější autobus15:50
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost100,9 km
Autobusové společnostiNational Express
Chcete cestovat autobusem z Liverpool do Sheffield?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Liverpool a jedou do Sheffield, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba National Express. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Liverpool – Sheffield pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Liverpool a Sheffield, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Sheffield, alternativní destinace z Liverpool a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Sheffield.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Liverpool – Sheffield byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Liverpool – Sheffield, ale nyní nejezdí.
 • National Express
  15:50
  Liverpool - Edge Lane Drive
  Doba trvání 4h 35m
  20:25
  Sheffield - Coach Station
  od372,61 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 24.12.2020

Autobus z Liverpool do Sheffield: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Liverpool jako výchozí stanici a Sheffield jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Sheffield do Liverpool.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Liverpool do Sheffield a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí National Express za cenu 372,61 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 4h 35m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Liverpool – Sheffield vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Liverpool do Sheffield!

Autobusové zastávky v Liverpool a Sheffield

Zastávky
Sheffield - Arena/Don Valley Bowl
Sheffield  (Spojené království)
Sheffield - Coach Station
Pond Street , S1  Sheffield  (Spojené království)
Sheffield - Greenhill
Chesterfield Road , S8 8BW  Sheffield  (Spojené království)
Sheffield - Meadowhall Interchange
Meadowhall Rd 1-4, Sheffield  (Spojené království)
Sheffield - Rail Station
Sheaf St , S1 2BP  Sheffield  (Spojené království)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Liverpool do Sheffield

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Liverpool – Sheffield?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 372,61 Kč a trvá mu 4h 35m, než dojede do Sheffield. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Liverpool do Sheffield?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 372,61 Kč do 640,89 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Sheffield.

Kolik spojů z Liverpool do Sheffield bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Liverpool – Sheffield každý den obsluhuje přibližně 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Liverpool do Sheffield?

Nejrychlejší autobus z Liverpool do Sheffield nabízí dopravce National Express, jízda trvá 4h 35m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 566,37 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Liverpool do Sheffield?

První autobus do Sheffield z Liverpool vyjíždí v 15:50. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Liverpool do Sheffield?

Poslední autobusový spoj z Liverpool do Sheffield vyjíždí v 15:50. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Liverpool – Sheffield?

Jízdu autobusem z Liverpool do Sheffield nabízí dopravci National Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Liverpool do Sheffield?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Liverpool do Sheffield, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 0 přímých autobusových spojení. 

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Liverpool – Sheffield?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Liverpool – Sheffield si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Liverpool – Sheffield?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Liverpool do Sheffield ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Liverpool a Sheffield

130,09 Kč
133,24 Kč
Liverpool
Sheffield
Jízda taxíkem je ve městě Liverpool 3% levnější než ve městě Sheffield.
65,58 Kč
59,62 Kč
Liverpool
Sheffield
Autobusová jízdenka je ve městě Liverpool 10% dražší než ve městě Sheffield.
86,45 Kč
89,43 Kč
Liverpool
Sheffield
Velké pivo je ve městě Liverpool 4% levnější než ve městě Sheffield.
26,40 Kč
29,81 Kč
Liverpool
Sheffield
Láhev vody je ve městě Liverpool 12% levnější než ve městě Sheffield.
77,01 Kč
149,04 Kč
Liverpool
Sheffield
Hlavní jídlo je ve městě Liverpool 49% levnější než ve městě Sheffield.

Autobusové trasy z Liverpool a Sheffield

Autobusové spojení z Liverpool
Populární letiště Shuttle
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.