Autobus z Bradford do Liverpool

Bus z Bradford do Liverpool: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Bradford – Liverpool? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Bradford – Liverpool. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Bradford do Liverpool

Nejlevnější autobus181,83 Kč
Nejrychlejší autobus2h 13m
Nejstarší autobus7:25
Nejnovější autobus18:00
Denní autobusové spojení14 Ø
Vzdálenost92,0 km
Autobusové společnostiNational Express
Chcete cestovat autobusem z Bradford do Liverpool?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Bradford a jedou do Liverpool, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba National Express. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Bradford – Liverpool pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Bradford a Liverpool, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Liverpool, alternativní destinace z Bradford a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Liverpool.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Bradford do Liverpool

Dnes
Zítra
od 298,09 Kč
25.06
od 357,71 Kč
26.06
od 357,71 Kč
27.06
28.06

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    18:00
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 4h 20m
    22:20
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od181,83 Kč
  • National Express
    18:00
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 3h 58m
    21:58
    Liverpool - Botanic Park
    od181,83 Kč
  • National Express
    18:00
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 3h 56m
    21:56
    Liverpool - Old Swan
    od181,83 Kč
  • National Express
    18:00
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 3h 53m
    21:53
    Liverpool - Edge Lane Drive
    od181,83 Kč
  • National Express
    18:00
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 4h 5m
    22:05
    Liverpool - University of Liverpool
    od181,83 Kč
  • National Express
    10:50
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 3h 15m
    14:05
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od190,78 Kč
  • National Express
    10:50
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 2h 53m
    13:43
    Liverpool - Botanic Park
    od190,78 Kč
  • National Express
    10:50
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 2h 51m
    13:41
    Liverpool - Old Swan
    od190,78 Kč
  • National Express
    10:50
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 2h 48m
    13:38
    Liverpool - Edge Lane Drive
    od190,78 Kč
  • National Express
    10:50
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 3h 0m
    13:50
    Liverpool - University of Liverpool
    od190,78 Kč
  • National Express
    7:25
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 2h 40m
    10:05
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od205,68 Kč
  • National Express
    7:25
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 2h 18m
    9:43
    Liverpool - Botanic Park
    od205,68 Kč
  • National Express
    7:25
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 2h 16m
    9:41
    Liverpool - Old Swan
    od205,68 Kč
  • National Express
    7:25
    Bradford - Interchange
    Doba trvání 2h 13m
    9:38
    Liverpool - Edge Lane Drive
    od205,68 Kč

Autobus z Bradford do Liverpool: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Bradford jako výchozí stanici a Liverpool jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Liverpool do Bradford.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Bradford do Liverpool a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí National Express za cenu 181,83 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 2h 13m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Bradford – Liverpool vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Bradford do Liverpool!

Autobusové zastávky v Bradford a Liverpool

Zastávky
Liverpool - Aigburth Vale
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Aintree Station
L9 5BE  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Belle Vale
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Blackwood Avenue
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Botanic Park
Edge Lane 271, L7 9LB  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Bowring Park Road
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Edge Lane Drive
Edge Lane Dr , L7 1QZ  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Fleming Road
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Great Crosshall Street
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Hunts Cross Station
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Chilcott Road
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - John Moores University
Byrom St 3, L3 3AF  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Kempston Street
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Kingsley Road
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Lisburn Road
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Lowbridge Court
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Norton St
L20 4SQ  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Old Roan
Copy Lane , L30  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Old Swan
Edge Lane 431, L13 2EY  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Penny Lane
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Plattsville Road
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Quays Terminal
Tower Rd , CH42 8LH  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Queen Square Bus Station
Hood St , L1 1RH  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Sefton Park
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Smithdown Road
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - South Parkway
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Speke Morrisons
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - University of Liverpool
Brownlow Hill , L69 7ZX  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
Canning Pl , L1 8JX  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Ústřední nádraží
Ranelagh St , L1 1JT  Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - Walton Hall Avenue
Liverpool  (Spojené království)
Liverpool - West Derby Street
West Derby St , L7 3EA  Liverpool  (Spojené království)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Bradford do Liverpool

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Bradford – Liverpool?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 181,83 Kč a trvá mu 4h 20m, než dojede do Liverpool. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Bradford do Liverpool?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 181,83 Kč do 298,09 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Liverpool.

Kolik spojů z Bradford do Liverpool bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Bradford – Liverpool každý den obsluhuje přibližně 14 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Bradford do Liverpool?

Nejrychlejší autobus z Bradford do Liverpool nabízí dopravce National Express, jízda trvá 2h 13m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 205,68 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Bradford do Liverpool?

První autobus do Liverpool z Bradford vyjíždí v 7:25. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Bradford do Liverpool?

Poslední autobusový spoj z Bradford do Liverpool vyjíždí v 18:00. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Bradford – Liverpool?

Jízdu autobusem z Bradford do Liverpool nabízí dopravci National Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Bradford do Liverpool?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Bradford do Liverpool, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 1 přímé autobusové spojení s následujícím dopravcem: National Express

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Bradford – Liverpool?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Bradford – Liverpool si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Bradford – Liverpool?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Bradford do Liverpool ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Bradford a Liverpool

119,88 Kč
130,09 Kč
Bradford
Liverpool
Jízda taxíkem je ve městě Bradford 8% levnější než ve městě Liverpool.
77,50 Kč
65,58 Kč
Bradford
Liverpool
Autobusová jízdenka je ve městě Bradford 16% dražší než ve městě Liverpool.
104,33 Kč
86,45 Kč
Bradford
Liverpool
Velké pivo je ve městě Bradford 18% dražší než ve městě Liverpool.
26,83 Kč
26,40 Kč
Bradford
Liverpool
Láhev vody je ve městě Bradford 2% dražší než ve městě Liverpool.
229,95 Kč
77,01 Kč
Bradford
Liverpool
Hlavní jídlo je ve městě Bradford 67% dražší než ve městě Liverpool.

Autobusové trasy z Bradford a Liverpool

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.