✈ Autobus z Liverpool do Manchester Letiště (MAN)

Letištní kyvadlový autobus z Liverpool do Manchester Letiště: Porovnejte a ušetřete

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Liverpool – Manchester Letiště? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Liverpool – Manchester Letiště. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Liverpool do Manchester Letiště (MAN)

Nejlevnější autobus119,24 Kč
Nejrychlejší autobus0h 40m
Nejstarší autobus7:00
Nejnovější autobus15:30
Denní autobusové spojení7 Ø
Vzdálenost48,0 km
Autobusové společnostiNational Express, Arriva
Chcete cestovat autobusem z Liverpool do Manchester Letiště?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné kyvadlové autobusy mezi zastávkami Liverpool a Manchester Letiště, zobrazíme vám časy odjezdu a příjezdu, přesné údaje o zastávkách, doby jízdy a samozřejmě také nejlepší ceny jízdenek. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba National Express nebo Arriva. Najdete zde také veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento letištní kyvadlový autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusy z Liverpool do Manchester Letiště, které pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách autobusů v Liverpool a Manchester Letiště, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc zde najdete veškeré možnosti navazující dopravy z Manchester Letiště, ale také alternativní cíle dosažitelné z Liverpool.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Liverpool do Manchester Letiště

Dnes
Zítra
25.06
26.06
27.06
28.06

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

 • National Express
  7:00
  Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 1h 5m
  8:05
  Manchester Letiště
  od119,24 Kč
 • National Express
  7:17
  Liverpool - Old Swan
  Doba trvání 0h 48m
  8:05
  Manchester Letiště
  od119,24 Kč
 • National Express
  7:20
  Liverpool - Edge Lane Drive
  Doba trvání 0h 45m
  8:05
  Manchester Letiště
  od119,24 Kč
 • National Express
  11:30
  Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 1h 0m
  12:30
  Manchester Letiště
  od119,24 Kč
 • National Express
  11:47
  Liverpool - Old Swan
  Doba trvání 0h 43m
  12:30
  Manchester Letiště
  od119,24 Kč
 • National Express
  11:50
  Liverpool - Edge Lane Drive
  Doba trvání 0h 40m
  12:30
  Manchester Letiště
  od119,24 Kč
 • National Express
  15:30
  Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 1h 0m
  16:30
  Manchester Letiště
  od119,24 Kč

Jaké nejlevnější autobusy na trase Liverpool – Manchester Letiště byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Liverpool – Manchester Letiště, ale nyní nejezdí.
 • Arriva
  6:09
  Liverpool
  Doba trvání 0h 17m
  6:26
  Manchester Letiště
  od67,86 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 28.04.2021

Autobus z Liverpool do Manchester Letiště: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již vyplnili Liverpool jako výchozí stanici a Manchester Letiště jako cíl vaší cesty. Pokud chcete letištní kyvadlový autobus využít v opačném směru, tzn. z Manchester Letiště do Liverpool, klikněte na šipky a zjistěte spoje opačným směrem.
Již jsme nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte tím, že z kalendáře vyberete příslušný den.
Už víte, kdy se budete vracet zpět z Manchester Letiště do Liverpool? Pokud ano, jednoduše zadejte příslušné datum a rovnou si zjistěte možnosti pro zpáteční cestu.
Cestujete společně s někým jiným? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Liverpool do Manchester Letiště a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Arriva za cenu 67,86 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 0h 40m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který bude nejlépe vyhovovat vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek či dopravců, abyste měli zaručeno, že nezmeškáte svůj let.
Mimochodem: Pro autobus z Liverpool do Manchester Letiště vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, např. vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.

Liverpool a Manchester Letiště: Všechny autobusové zastávky

Zastávky
Manchester Letiště
Terminal Rd S 5, Manchester Letiště  (Spojené království)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Liverpool do Manchester Letiště

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Liverpool – Manchester Letiště?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 119,24 Kč a trvá mu 0h 27m, než dojede do Manchester Letiště. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Liverpool do Manchester Letiště?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce se širokým rozpětím cen jízdenek od 67,86 Kč do 119,24 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Manchester Letiště.

Kolik spojů z Liverpool do Manchester Letiště bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Liverpool – Manchester Letiště každý den obsluhuje přibližně 7 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Liverpool do Manchester Letiště?

Nejrychlejší kyvadlový autobus z Liverpool do Manchester Letiště nabízí dopravce Arriva, jízda trvá 0h 40m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 67,86 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první kyvadlový autobus z Liverpool do Manchester Letiště?

První autobus do Manchester Letiště z Liverpool vyjíždí v 7:00. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední kyvadlový autobus z Liverpool do Manchester Letiště?

Poslední autobusový spoj z Liverpool do Manchester Letiště vyjíždí v 15:30. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najdete přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Liverpool – Manchester Letiště?

Jízdu kyvadlovým autobusem z Liverpool do Manchester Letiště nabízí dopravci National Express a Arriva. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Liverpool do Manchester Letiště?

Pokud hledáte přímou kyvadlovou linku z Liverpool do Manchester Letiště, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 4 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: National Express

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Liverpool – Manchester Letiště?

Podle toho, s jakým cestujete dopravcem, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Liverpool – Manchester Letiště si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte kyvadlový autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Liverpool – Manchester Letiště?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení kyvadlového autobusu z Liverpool do Manchester Letiště ve vámi zvolené datum.

Autobusové trasy z Liverpool a z Manchester Letiště

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.