Autobus z Blackpool do Liverpool a zpět

Najděte na CheckMyBus nejvýhodnější dálkový bus z Blackpool do Liverpool

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
2094 Poskytovatelů – 5 661 626 Spojení
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Blackpool do města Liverpool fakta o autobusech

Nejlevnější autobus206,69 Kč
Nejrychlejší autobus3h 30m
Nejstarší autobus7:00
Nejnovější autobus18:00
Denní autobusové spojení2 Ø
Vzdálenost45,6 km
Autobusové společnostiNational Express

Nejlevnìjší autobusové spoje z Blackpool do Liverpool

Dnes
od 225,02 Kč
Zítra
od 417,48 Kč
08.07
od 236,87 Kč
09.07
10.07
11.07

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    18:00
    Blackpool
    Doba trvání 3h 40m
    21:40
    Liverpool
    od206,69 Kč
  • National Express
    12:35
    Blackpool
    Doba trvání 3h 55m
    16:30
    Liverpool
    od206,96 Kč
  • National Express
    9:40
    Blackpool
    Doba trvání 3h 50m
    13:30
    Liverpool
    od219,23 Kč
  • National Express
    15:15
    Blackpool - Central Coach Station
    Doba trvání 4h 1m
    19:16
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od225,02 Kč
  • National Express
    15:15
    Blackpool - Central Coach Station
    Doba trvání 4h 3m
    19:18
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od236,87 Kč
  • National Express
    15:15
    Blackpool - Central Coach Station
    Doba trvání 4h 25m
    19:40
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od236,87 Kč
  • National Express
    7:00
    Blackpool
    Doba trvání 3h 30m
    10:30
    Liverpool
    od237,63 Kč
  • National Express
    15:15
    Blackpool - Central Coach Station
    Doba trvání 3h 43m
    18:58
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od417,48 Kč
  • National Express
    15:15
    Blackpool - Central Coach Station
    Doba trvání 3h 48m
    19:03
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    od417,48 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Blackpool do Liverpool

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    16:40
    Blackpool
    Doba trvání 1h 0m
    17:40
    Liverpool
    od207,26 Kč
  • BlaBlaCar
    16:40
    Blackpool
    Doba trvání 1h 0m
    17:40
    Liverpool
    od213,36 Kč

Nejlevnìjší autobusové spoje z Liverpool do Blackpool

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • National Express
    8:00
    Liverpool - 3315 Islington
    Doba trvání 3h 30m
    11:30
    Blackpool - Central Coach Station
    od247,37 Kč
  • National Express
    13:00
    Liverpool
    Doba trvání 3h 40m
    16:40
    Blackpool
    od250,17 Kč
  • National Express
    16:50
    Liverpool
    Doba trvání 3h 45m
    20:35
    Blackpool
    od250,17 Kč
  • National Express
    13:00
    Liverpool
    Doba trvání 3h 55m
    16:55
    Blackpool
    od250,17 Kč
  • National Express
    16:50
    Liverpool
    Doba trvání 4h 0m
    20:50
    Blackpool
    od250,17 Kč
  • National Express
    14:50
    Liverpool
    Doba trvání 4h 0m
    18:50
    Blackpool
    od250,17 Kč
  • National Express
    6:45
    Liverpool
    Doba trvání 4h 45m
    11:30
    Blackpool
    od250,17 Kč
  • National Express
    14:00
    Liverpool - 3315 Islington
    Doba trvání 4h 0m
    18:00
    Blackpool - Central Coach Station
    od283,18 Kč
  • National Express
    16:40
    Liverpool - 3315 Islington
    Doba trvání 3h 40m
    20:20
    Blackpool - Central Coach Station
    od318,76 Kč
  • National Express
    6:15
    Liverpool
    Doba trvání 1h 45m
    8:00
    Blackpool
    od357,11 Kč
  • National Express
    7:15
    Liverpool - 3315 Islington
    Doba trvání 1h 45m
    9:00
    Blackpool - Central Coach Station
    od405,33 Kč
  • National Express
    10:45
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 20m
    14:05
    Blackpool - Central Coach Station
    od441,17 Kč
  • National Express
    10:30
    Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
    Doba trvání 3h 35m
    14:05
    Blackpool - Central Coach Station
    od441,17 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Liverpool do Blackpool

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • BlaBlaCar
    10:40
    Liverpool
    Doba trvání 0h 37m
    11:17
    Blackpool
    od118,43 Kč
Chcete jet autobusem z Blackpool do Liverpool nebo cestovat v opačném směru?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení mezi Blackpool a Liverpool a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení z Liverpool do Blackpool na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Blackpool a Liverpool, které vám usnadní orientaci. Kromě toho zde naleznete i všechny možnosti následné cesty z Liverpool, alternativní destinace z Blackpool, a také nejoblíbenější letištní transfery z Blackpool a Liverpool.
Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Blackpool a cíl Liverpool. Pokud chcete cestovat opačným směrem, tj. z Liverpool do Blackpool, klikněte na šipku.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde jednoduše vyberte příslušné datum pro trasu z Liverpool do Blackpool.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání. Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: u trasy Blackpool – Liverpool vám také (pokud jsou k dispozici) ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda nebo letadlo.
Užijte si jízdu autobusem z Blackpool do Liverpool.

Zastávky Autobusem Blackpool a Liverpool

Zastávky
L9 5BE Liverpool (Spojené království)
Edge Lane 271, L7 9LB Liverpool (Spojené království)
Edge Lane Dr , L7 1QZ Liverpool (Spojené království)
Byrom St 3, L3 3AF Liverpool (Spojené království)
Liverpool (Spojené království)
Copy Lane , L30 Liverpool (Spojené království)
Edge Lane 431, L13 2EY Liverpool (Spojené království)
Tower Rd , CH42 8LH Liverpool (Spojené království)
Hood St , L1 1RH Liverpool (Spojené království)
Brownlow Hill , L69 7ZX Liverpool (Spojené království)
Canning Pl , L1 8JX Liverpool (Spojené království)
Ranelagh St , L1 1JT Liverpool (Spojené království)
West Derby St , L7 3EA Liverpool (Spojené království)

Blackpool a Liverpool v porovnání

76,98 Kč
129,21 Kč
Blackpool
Liverpool
Jízda taxíkem je ve městě Blackpool 41% levnější než ve městě Liverpool.
74,02 Kč
65,14 Kč
Blackpool
Liverpool
Autobusová jízdenka je ve městě Blackpool 12% dražší než ve městě Liverpool.
74,02 Kč
85,86 Kč
Blackpool
Liverpool
Velké pivo je ve městě Blackpool 14% levnější než ve městě Liverpool.
59,22 Kč
26,22 Kč
Blackpool
Liverpool
Láhev vody je ve městě Blackpool 56% dražší než ve městě Liverpool.
177,65 Kč
76,49 Kč
Blackpool
Liverpool
Hlavní jídlo je ve městě Blackpool 57% dražší než ve městě Liverpool.

Toto jsou možnosti pro Vaši další cestu

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.