Autobus z Liverpool do Burnley

Autobusy z Liverpool do Burnley: Porovnejte všechny dopravce

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
Jak najdu nejvýhodnější jízdenku na autobus na trase Liverpool – Burnley? Jaký spoj je na této trase nejrychlejší? Porovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Liverpool – Burnley. Veškeré informace k platnému jízdnímu řádu získáte jediným kliknutím.

Fakta o autobusové trase Liverpool – Burnley

Nejlevnější autobus336,84 Kč
Nejrychlejší autobus3h 0m
Nejstarší autobus13:05
Nejnovější autobus13:05
Denní autobusové spojení1 Ø
Vzdálenost65,2 km
Autobusové společnostiNational Express
Hledáte autobus z Liverpool do Burnley?
Jste na správném místě! Prostřednictvím CheckMyBus můžete srovnávat všechny dostupné nabídky autobusových spojení na trase Liverpool – Burnley. V našem vyhledávači zjistíte čas odjezdu, přesné údaje o autobusových zastávkách, celkovou dobu jízdy a také nejlepší ceny jízdenek. Pomůžeme vám porovnat autobusové dopravce se spoji na této trase, včetně National Express. Zajímá vás, zda autobus nabízí klimatizaci, WiFi nebo elektrické zásuvky? Ukážeme vám, jaké vybavení mají různí dopravci.
Levné autobusy do Burnley z Liverpool během několika příštích dnů uvidíte na této stránce. Také vám ukážeme další informace o autobusových zastávkách v Liverpool a Burnley, abyste věděli, kde co najdete. Jestliže po příjezdu do Burnley pojedete ještě někam, můžete hledat varianty pro další jízdu a alternativní cíle cesty z Liverpool, ale také oblíbené letištní kyvadlové autobusy z Burnley.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Liverpool – Burnley byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Liverpool – Burnley, ale nyní nejezdí.
 • National Express
  13:05
  Liverpool - Ústřední autobusové nádraží
  Doba trvání 3h 0m
  16:05
  Burnley
  od336,84 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 27.10.2020

Autobus Liverpool – Burnley: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit výsledky svého vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili, že odjíždíte z Liverpool a cílem vaší cesty je Burnley. Datum zahájení jízdy je automaticky nastaveno na několik nejbližších dnů, neboť lidé obvykle rezervují jízdenky 3 až 7 dnů před cestou. Jestliže chcete cestovat v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného data v kalendáři..
Máte v plánu vrátit se do Liverpool? Můžete také zvolit datum své zpáteční cesty na autobusové trase Burnley – Liverpool.
Chcete jízdenky rezervovat pro více cestujících? V takovém případě stačí, když před spuštěním vyhledávání uvedete, kolik lidí vás bude doprovázet.
Až se vám zobrazí všechny výsledky, můžete porovnávat veškeré autobusové jízdenky na autobusové trase Liverpool – Burnley. Poté můžete zvážit několik faktorů. National Express nabízí nejlevnější jízdenky za 336,84 Kč, přičemž nejrychlejší spojení trvá 3h 0m. Sami se můžete rozhodnout, jestli radši chcete nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším vybavením. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít nejlepší spoj pro potřeby vašeho cestování!
Výsledky vašeho vyhledávání se optimalizují dle potřeb vašeho cestování. Nejvhodnější výsledky hledejte tříděním dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také filtrováním autobusových zastávek a dopravců.
Můžete také porovnávat jiné dopravní prostředky s odjezdem z Liverpool a příjezdem do Burnley. Ve výsledcích vyhledávání můžete také porovnávat dostupné spoje vlakem, letadlem nebo spolujízdy autem.
Doufáme, že si užijete svou jízdu autobusem z Liverpool do Burnley!

Autobusové zastávky v Liverpool a Burnley

Zastávky
Burnley
Manchester Rd 149, Burnley  (Spojené království)

Autobus z Liverpool do Burnley: Nejčastější dotazy k trase

Kolik stojí autobusová jízdenka z Liverpool do Burnley?

Mimo jiné záleží na datu a čase cesty. Nejlevnější autobusová jízdenka na tuto trasu stojí 336,84 Kč a doba jízdy činí 3h 0m do stanice Burnley. Šetřete peníze porovnáváním autobusových jízdenek!

Kolik mohu ušetřit porovnáním jízdenek na autobusové trase Liverpool – Burnley?

Na této trase jezdí 1 autobusový dopravce a ceny jízdenek se pohybují v rozpětí od 336,84 Kč do 411,36 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Burnley.

Kolik autobusových spojů z Liverpool do Burnley bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu z Liverpool do Burnley každý den nabízí zhruba 1 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Za jak dlouho autobus ujede trasu Liverpool – Burnley?

National Express nabízí nejrychlejší spojení z Liverpool do Burnley, které trvá 3h 0m. Jízdenky na toto spojení stojí 336,84 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v rušném provozu může jízda autobusem trvat déle.

Existuje přímé autobusové spojení z Liverpool do Burnley?

Náš vyhledávač právě porovnává autobusové spojení na trase Liverpool – Burnley0 přímých autobusových spojení. 

Kdy odjíždí první spoj na autobusové trase Liverpool – Burnley?

První autobus do Burnley odjíždí z Liverpool v 13:05. Jízdní řády autobusů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pokud chcete zjistit, zda váš autobus jede v plánovaný den vaší cesty, spusťte náš vyhledávač.

Kdy odjíždí poslední spoj na autobusové trase Liverpool – Burnley?

Poslední autobus z Liverpool do Burnley odjíždí v 13:05. Mějte na paměti, že o víkendech a státních svátcích se časy odjezdů mohou lišit. Pomocí našeho vyhledávače zjistíte časy odjezdů u autobusů, dostupných v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci provozují autobusovou linku na trase Liverpool – Burnley?

Na autobusové trase Liverpool – Burnley mají cestující na výběr různé dopravce, např. National Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné spoje a vybrat ten, který vám vyhovuje nejvíce.

Co si s sebou můžu vzít do autobusu z Liverpool do Burnley?

Různí autobusoví dopravci mají různá pravidla pro věci, které si smíte nebo nesmíte vzít do autobusu. Na autobusové trase Liverpool – Burnley si obvykle můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Pomocí našeho vyhledávače si najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim cestovním potřebám v příslušné datum.

Jaké vybavení je dostupné v autobuse z Liverpool do Burnley?

Jak se liší palubní vybavení dostupné u různých dopravců. Obecně platí, že spousta meziměstských autobusů nabízí WiFi, takže vaši blízcí stále budou znát vaši průběžnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání, takže během jízdy máte zajištěn maximální komfort. S naším vyhledávačem zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Liverpool do Burnley ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Liverpool a Burnley

130,09 Kč
142,20 Kč
Liverpool
Burnley
Jízda taxíkem je ve městě Liverpool 9% levnější než ve městě Burnley.
65,58 Kč
77,50 Kč
Liverpool
Burnley
Autobusová jízdenka je ve městě Liverpool 16% levnější než ve městě Burnley.
86,45 Kč
104,33 Kč
Liverpool
Burnley
Velké pivo je ve městě Liverpool 18% levnější než ve městě Burnley.
26,40 Kč
33,30 Kč
Liverpool
Burnley
Láhev vody je ve městě Liverpool 21% levnější než ve městě Burnley.
77,01 Kč
149,68 Kč
Liverpool
Burnley
Hlavní jídlo je ve městě Liverpool 49% levnější než ve městě Burnley.

Autobusové trasy z Liverpool a Burnley

Autobusové spojení z Liverpool
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.