Dálkový autobus do Landskron

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Landskron

swap
Dospělí
1
Děti
0
Cestujete jako skupina?
Zde si objednejte autobus!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání
V současné době nemáme meziměstské autobusy do az Landskron. V následujícím seznamu můžete najít nejlevnější autobusové spoje v okolí Landskron, jakož i alternativní dopravní prostředky.
 • Union Ivkoni
  0:15
  Lublaň
  Doba trvání 1h 15m
  1:30
  Terst
  od218,02 Kč
 • ÖBB
  7:25
  Lublaň
  Doba trvání 1h 43m
  9:08
  Villach
  od251,27 Kč
 • ÖBB
  7:25
  Lublaň
  Doba trvání 2h 12m
  9:37
  Klagenfurt
  od251,27 Kč
 • ÖBB
  8:05
  Lublaň
  Doba trvání 3h 15m
  11:20
  Štýrský Hradec
  od251,27 Kč
0 Autobus
2 Zastávky
0 Provozovatel dálkového autobusu
152,03 Kč Nejvýhodnější autobus:
Fakta o Landskron
Rakousko
58 882
Euro
Chcete jet autobusem do Landskron?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Landskron a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Landskron na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Landskron, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Landskron.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Landskron, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Landskron zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Landskron.

Všechny autobusové zastávky v Landskron

Zastávky
Landskron - Hauptschule
Hauptschulstraße 3, 9523 Landskron (Rakousko)
Villach Landskron
Landskron (Rakousko)

Najděte města blízko Landskron a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Landskron mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Lublaň, Udine nebo Klagenfurt, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Landskron se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Villach, Wolfsberg, Jesenice a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Klagenfurt Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.
Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.