Autobus z Kuala Lumpur do Lumut

Bus z Kuala Lumpur do Lumut: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Jaký je nejvýhodnější autobus na trase Kuala Lumpur – Lumut? Který autobus je nejrychlejší? Hledejte a srovnávejte všechny autobusové přepravce na trase Kuala Lumpur – Lumut. Stačí kliknout na tlačítko „Nyní vyhledat“ a hned se vše dozvíte.

Fakta o autobuse z Kuala Lumpur do Lumut

Nejlevnější autobus 91,55 Kč
Nejrychlejší autobus 2h 7m
Nejstarší autobus 8:45
Nejnovější autobus 23:45
Denní autobusové spojení 5 Ø
Vzdálenost 169,1 km
Autobusové společnosti Mayang Sari Express, KPB Ekspress, Billion Stars Express, Kesatuan Express, Alisan Coach, Star Coach Express, Grassland Super Nice Express, StarMart Express, 12Go Asia, Star Shuttle Express
Chcete cestovat autobusem z Kuala Lumpur do Lumut?
CheckMyBus vám pomůže! Porovnáváme všechny dostupné autobusy, které odjíždějí z Kuala Lumpur a jedou do Lumut, zobrazíme vám všechny zastávky, veškeré časové údaje a samozřejmě také nejlevnější jízdenky. Zobrazíme vám autobusové jízdenky od dopravců obsluhujících tuto trasu, jako třeba Mayang Sari Express, KPB Ekspress nebo Billion Stars Express. Najdete zde též veškeré informace o palubním vybavení. Nabízí tento autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo WiFi?
Na této stránce vám také zobrazíme nejlevnější autobusové jízdenky pro spoje, které na trase Kuala Lumpur – Lumut pojedou v několika nejbližších dnech. Získáte též informace o zastávkách meziměstských autobusů v Kuala Lumpur a Lumut, takže budete moci lépe naplánovat cestu. Navíc vám zobrazíme, jaké možnosti navazující dopravy se vám nabízí z Lumut, alternativní destinace z Kuala Lumpur a nejoblíbenější linky letištní kyvadlové dopravy z Lumut.

Jaké nejlevnější autobusy na trase Kuala Lumpur – Lumut byste obvykle našli?

Autobusové jízdní řády se mohou měnit. Níže najdete autobusové dopravce, kteří obvykle obsluhují autobusovou trasu Kuala Lumpur – Lumut, ale nyní nejezdí.
 • Mayang Sari Express
  23:45
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 2h 7m
  1:52
  Lumut
  od 91,55 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • KPB Ekspress
  9:00
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 2h 7m
  11:07
  Lumut
  od 114,44 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • Billion Stars Express
  9:30
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 2h 7m
  11:37
  Lumut
  od 114,44 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • Kesatuan Express
  11:00
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 2h 7m
  13:07
  Lumut
  od 114,44 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • Alisan Coach
  16:30
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 2h 7m
  18:37
  Lumut
  od 142,89 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • Star Coach Express
  10:00
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 3h 55m
  13:55
  Lumut
  od 148,45 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • Grassland Super Nice Express
  22:40
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 3h 37m
  2:17
  Lumut
  od 160,00 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • StarMart Express
  8:45
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 3h 30m
  12:15
  Lumut
  od 228,46 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021
 • 12Go Asia
  12:15
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 4h 40m
  16:55
  Lumut
  od 229,95 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 09.05.2021
 • Star Shuttle Express
  15:30
  Kuala Lumpur
  Doba trvání 4h 37m
  20:07
  Lumut
  od 274,02 Kč
  Dočasně nedostupné: naposledy nalezeno dne 13.05.2021

Autobus z Kuala Lumpur do Lumut: Další informace

Chcete nějak přizpůsobit svoje vyhledávání?
Ve vyhledávací liště jsme již nastavili Kuala Lumpur jako výchozí stanici a Lumut jako cíl vaší cesty. Také jsme už nastavili výchozí datum cesty. Obecně platí, že většina lidí provádí rezervaci 3–7 dnů předem. Jestliže chcete zjistit spoje v konkrétní datum, vyhledávání jednoduše upravte výběrem příslušného dne v kalendáři.
Už víte přesně, kdy se chcete vracet zpět? Tak si rovnou vyhledejte spoj na zpáteční cestu a jednoduše si zvolte datum, kdy byste se chtěli vracet z Lumut do Kuala Lumpur.
Cestujete společně s jinými lidmi? V takovém případě uveďte počet svých spolucestujících a spusťte vyhledávání.
Jakmile se vám zobrazí výsledky, můžete porovnávat všechny dostupné autobusy z Kuala Lumpur do Lumut a zvážit více faktorů ještě předtím, než provedete rezervaci jízdenky. Nejlevnější autobusové jízdenky nabízí Mayang Sari Express za cenu 91,55 Kč a cesta nejrychlejším spojem trvá 2h 7m. Záleží tedy na vás, jestli zvolíte nejlevnější jízdenku, nejrychlejší spoj nebo autobus s nejlepším komfortem. Ať už hledáte cokoli, pomůžeme vám najít takový spoj, který nejlépe vyhovuje vašim cestovatelským potřebám!
Výsledky vyhledávání můžete třídit dle ceny, časů odjezdu a příjezdu, ale také je můžete filtrovat dle zastávek a dopravců. Všechno si přizpůsobte svým potřebám.
Mimochodem: Pro autobusovou trasu Kuala Lumpur – Lumut vám také zobrazíme informace o možnostech jízdy dalšími dopravními prostředky, včetně vlaků, letadel a spolujízd autem, pokud jsou dostupné.
Užijte si svou jízdu autobusem z Kuala Lumpur do Lumut!

Autobusové zastávky v Kuala Lumpur a Lumut

Zastávky
Lumut - Bus Station
Jalan Iskandar Shah , 32200 Lumut (Malajsie)
Lumut - Marina Island
Lumut (Malajsie)

Nejčastější dotazy k autobusové trase Kuala Lumpur do Lumut

Kolik stojí autobusová jízdenka na trase Kuala Lumpur – Lumut?

To záleží mimo jiné na datu a čase cesty. Nejlevnější spoj stojí 91,55 Kč a trvá mu 2h 7m, než dojede do Lumut. Šetřete peníze srovnáváním nabídek!

Kolik mohu ušetřit porovnáváním autobusů z Kuala Lumpur do Lumut?

Na této trase jezdí 10 autobusových dopravců se širokým rozpětím cen jízdenek od 91,55 Kč do 274,02 Kč. Proto vám doporučujeme rezervovat jízdenky co nejdříve, abyste měli zajištěno nejlevnější autobusové spojení do Lumut.

Kolik spojů z Kuala Lumpur do Lumut bývá průměrně k dispozici každý den?

Autobusovou trasu Kuala Lumpur – Lumut každý den obsluhuje přibližně 5 spojení. Pomocí našeho vyhledávače můžete porovnávat dobu jízdy autobusem a najít nejlepší spoj.

Jak dlouho trvá jízda autobusem z Kuala Lumpur do Lumut?

Nejrychlejší autobus z Kuala Lumpur do Lumut nabízí dopravce Billion Stars Express, jízda trvá 2h 7m. Jízdenky na toto autobusové spojení stojí 171,34 Kč. Mějte ovšem na paměti, že v případě hustého provozu může cesta trvat déle.

Kdy odjíždí první autobus z Kuala Lumpur do Lumut?

První autobus do Lumut z Kuala Lumpur vyjíždí v 8:45. Časy odjezdů se však mohou lišit o víkendech a svátcích. Pomocí našeho vyhledávače snadno zjistíte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kdy odjíždí poslední autobus z Kuala Lumpur do Lumut?

Poslední autobusový spoj z Kuala Lumpur do Lumut vyjíždí v 23:45. Mějte na paměti, že časy odjezdů se mohou lišit o víkendech a svátcích. Jednoduše použijte náš vyhledávač a najděte přesné časy v plánovaný den vaší cesty.

Kteří dopravci obsluhují autobusovou linku na trase Kuala Lumpur – Lumut?

Jízdu autobusem z Kuala Lumpur do Lumut nabízí dopravci Mayang Sari Express, KPB Ekspress a Billion Stars Express. Naším vyhledávačem můžete porovnávat veškeré dostupné jízdenky a rezervovat tu, která vám vyhovuje nejvíce.

Existuje přímé autobusové spojení z Kuala Lumpur do Lumut?

Pokud hledáte přímou autobusovou linku z Kuala Lumpur do Lumut, CheckMyBus nyní porovnává možnosti 4 přímých autobusových spojení s následujícími dopravci: Mayang Sari Express, KPB Ekspress, Billion Stars Express, Kesatuan Express, Star Coach Express, Grassland Super Nice Express, StarMart Express, Star Shuttle Express a Alisan Coach

Co si s sebou můžu vzít na autobusové trase Kuala Lumpur – Lumut?

Podle toho, s jakým dopravcem cestujete, se liší také seznam věcí, které si smíte vzít s sebou. Obecně platí, že na autobusové trase Kuala Lumpur – Lumut si můžete zdarma vzít kufr a příruční zavazadlo. Jednoduše spusťte náš vyhledávač a najděte autobus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám v plánovaný den vaší cesty.

Jaké vybavení je dostupné na autobusové trase Kuala Lumpur – Lumut?

Palubní vybavení se liší v závislosti na dopravci. Mnoho dálkových autobusů je však vybaveno WiFi, takže svým přátelům můžete během jízdy sdělovat svou přesnou polohu. Klimatizační systémy se starají o větrání a tím zpříjemňují cestování. Nejlepší je použít naši vyhledávací funkci a zjistíte přesné informace o vybavení autobusu z Kuala Lumpur do Lumut ve vámi zvolené datum.

Porovnejte Kuala Lumpur a Lumut

Autobusové trasy z Kuala Lumpur a Lumut

Populární letiště Shuttle

Najít všechny dálkové autobusy

Získat bezplatnou aplikaci!

App Store
CheckMyBus App
Zavřít
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.