✈ Autobus z Kuala Lumpur Letiště (KUL) do Kuala Lumpur - Srovnání cen

Bus z Kuala Lumpur Letiště do Kuala Lumpur: Porovnání všech poskytovatelů autobusů

swap
Dospělí
1
Děti
0
Traveling as a group?
Rent a bus here!
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější cenyPorovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběrNajděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně1-Click real-time vyhledávání

Z města Kuala Lumpur Letiště (KUL) do města Kuala Lumpur fakta o autobusech

Nejlevnější autobus80,07 Kč
Nejrychlejší autobus0h 35m
Nejstarší autobus0:30
Nejnovější autobus23:00
Denní autobusové spojení6 Ø
Vzdálenost42,5 km
Autobusové společnostiAirport Coach, Billion Stars Express, MARA Liner, Grassland Super Nice Express, Sani United, Cosmic Express, Klia Ekspres, 12Go Asia
Chcete jet autobusem z Kuala Lumpur Letiště na Kuala Lumpur?
CheckMyBus porovná veškerou dostupnou kyvadlovou dopravu mezi Kuala Lumpur Letiště a Kuala Lumpur a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejvýhodnější transfery z Kuala Lumpur Letiště do Kuala Lumpur na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Kuala Lumpur Letiště a na Kuala Lumpur, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete všechny možnosti pro další cestu z Kuala Lumpur Letiště i alternativní cílové destinace z Kuala Lumpur.

Nejlevnìjší autobusové spoje z Kuala Lumpur Letiště do Kuala Lumpur

Dnes
Zítra
04.03
od 80,07 Kč
05.03
06.03
07.03

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších autobusových jízdenek.

  • Airport Coach
    11:00
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 1h 0m
    12:00
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    od80,07 Kč
  • Airport Coach
    10:45
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 1h 15m
    12:00
    Kuala Lumpur - Stesen Sentral
    od80,07 Kč
  • Billion Stars Express
    0:30
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 5h 2m
    5:32
    Kuala Lumpur
    od179,04 Kč
  • MARA Liner
    10:15
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 5h 2m
    15:17
    Kuala Lumpur
    od189,00 Kč
  • Grassland Super Nice Express
    22:05
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 4h 36m
    2:41
    Kuala Lumpur
    od192,90 Kč
  • Sani United
    23:00
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 4h 46m
    3:46
    Kuala Lumpur
    od192,90 Kč
  • Cosmic Express
    9:55
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 4h 46m
    14:41
    Kuala Lumpur
    od198,52 Kč
  • Cosmic Express
    11:30
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 4h 46m
    16:16
    Kuala Lumpur
    od198,52 Kč
  • Klia Ekspres
    6:00
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 0h 37m
    6:37
    Kuala Lumpur
    od305,26 Kč
  • Klia Ekspres
    6:05
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 0h 35m
    6:40
    Kuala Lumpur
    od305,26 Kč
  • 12Go Asia
    11:30
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 7h 0m
    18:30
    Kuala Lumpur
    od329,94 Kč
  • 12Go Asia
    11:45
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 5h 10m
    16:55
    Kuala Lumpur
    od329,94 Kč

Nejlevnìjší vlakové spojení z Kuala Lumpur Letiště do Kuala Lumpur

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších vlakových jízdenek.

  • Klia Ekspres
    7:30
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 0h 40m
    8:10
    Kuala Lumpur
    od300,09 Kč
  • Klia Ekspres
    8:00
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 0h 40m
    8:40
    Kuala Lumpur
    od300,09 Kč
  • KTM
    11:10
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 3h 44m
    14:54
    Kuala Lumpur
    od336,00 Kč
  • KTM
    10:33
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 4h 21m
    14:54
    Kuala Lumpur
    od347,91 Kč

Nejlevnìjší nabídky spolujízdy z Kuala Lumpur Letiště do Kuala Lumpur

Nemáte na mysli konkrétní datum? Zde najdete pøehled nejlevnìjších spolujízd.

  • GP Global
    6:00
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 1h 30m
    7:30
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    od758,38 Kč
  • GP Global
    15:30
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 1h 30m
    17:00
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    od758,38 Kč
  • GP Global
    18:00
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 1h 30m
    19:30
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    od758,38 Kč
  • GP Global
    19:30
    Kuala Lumpur Letiště
    Doba trvání 1h 30m
    21:00
    Kuala Lumpur - ANSA Hotel
    od758,38 Kč

Chcete jít opačně? Zde najdete všechny nabídky od Kuala Lumpur do Kuala Lumpur Letiště

Bus Kuala Lumpur Letiště - Kuala Lumpur: další informace

Chcete raději sami vyhledávat? V našem vyhledávání jsme již předběžně vyplnili místo odjezdu Kuala Lumpur Letiště a cíl Kuala Lumpur. Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Kuala Lumpur do Kuala Lumpur Letiště zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů, abyste svůj let v žádném případě nepropásli.
Mimochodem: pro transfer z Kuala Lumpur Letiště na Kuala Lumpur vám také ukážeme informace o dalších možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda a letadlo.

Zastávky Autobusem Kuala Lumpur Letiště a Kuala Lumpur

Zastávky
Jalan Imbi 1, 55100 Kuala Lumpur (Malajsie)
Hentian Duta , 58200 Kuala Lumpur (Malajsie)
Jalan Putra , 51200  Kuala Lumpur (Malajsie)
Jalan Sultan Hishamuddin , 50000  Kuala Lumpur (Malajsie)
Central Park Ave , 47800 Kuala Lumpur (Malajsie)
Jalan Pudu , 55100 Kuala Lumpur (Malajsie)
Jalan Stesen Sentral , 50470 Kuala Lumpur (Malajsie)
Bandar Tasek Selatan , 57100 Kuala Lumpur (Malajsie)

Spojení sběrnice z Kuala Lumpur Letiště az Kuala Lumpur

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.