Dálkový autobus do Kiel

Srovnání všech autobusových spojů: Najděte nejlepší dálkový autobus do Kiel

swap
Vyhledat ubytování s Booking.com
Nejvýhodnější ceny Porovnejte a ušetřete až 70 %
Největší výběr Najděte spojení po celém světě
Jednoduše a přehledně 1-Click real-time vyhledávání
Fakta o Kiel
Místní čas
Země Německo
Populace 232 758
Měna Euro
Autobus 612
Zastávky 11
Provozovatel dálkového autobusu 6
Nejvýhodnější autobus: 76,37 Kč
Chcete jet autobusem do Kiel?
CheckMyBus porovná všechna dostupná autobusová spojení do Kiel a ukáže vám časy odjezdů, přesné zastávky, všechny jízdní doby a samozřejmě i ty nejlepší ceny jízdenek. Navíc tu najdete i všechny informace o výbavě na palubě. Nabízí autobus klimatizaci, elektrické zásuvky nebo Wi-Fi?
Na této stránce vám navíc ukážeme nejlevnější spojení do Kiel na několik následujících dní. Obdržíte veškeré informace o zastávkách dálkových autobusů v Kiel, které vám usnadní orientaci. Kromě toho najdete i nejoblíbenější autobusová spojení do Kiel.
Není tu zahrnuta vaše trasa? V našem vyhledávání jsme už předběžně vyplnili místo odjezdu. Jediné, co musíte udělat, je zadat svůj cíl. Pokud chcete jet autobusem do Kiel, stačí kliknout na šipku a změnit směr.
Vyplnili jsme již i datum cesty. Obecně si většina lidí rezervuje cestu 3–7 dní předem. Pokud si chcete ověřit konkrétní datum cesty, jednoduše zvolte příslušný den v kalendáři.
Víte už přesně, kdy se budete z Kiel zase vracet? V tom případě se rovnou podívejte i na zpáteční cestu a také zde si jednoduše vyberte příslušné datum.
Necestujete sami? Zadejte tedy, kolik vás je, a spusťte vyhledávání.
Výsledky vyhledávání můžete filtrovat podle ceny, času odjezdu a příjezdu, ale i cíleně podle konkrétních zastávek nebo poskytovatelů. Zkrátka zcela podle své libosti.
Mimochodem: Zobrazíme vám také (budou-li k dispozici) informace o jiných možnostech dopravy, jakými jsou vlak, spolujízda či letadlo, které můžete použít k cestě z nebo do Kiel.

Všechny autobusové zastávky v Kiel

Zastávky
Kiel - Ellerbek
Kiel  (Německo)
Kiel - Elmschenhagen
Kiel  (Německo)
Kiel - Hassee CITTI-PARK
Kiel  (Německo)
Kiel - Norwegenkai
Norwegenkai 1, 24143  Kiel  (Německo)
Kiel - Oppendorf
Kiel  (Německo)
Kiel - Russee
Kiel  (Německo)
Kiel - Schulen am Langsee
Kiel  (Německo)
Kiel - Schwedenkai
Schwedenkai , 24103  Kiel  (Německo)
Kiel - Suchsdorf
Kiel  (Německo)
Kiel - ZOB (central bus station)
Auguste-Viktoria-Str. 8, 24103  Kiel  (Německo)
Kiel Ústřední nádraží
Kiel  (Německo)

Více autobusových destinací

Nejoblíbenější autobusová spojení z a do Kiel

Zde je přehled nejpopulárnějších spojení z a do Kiel. Stačí kliknout na spoj, který si vyberete, a objeví se všechny podrobnosti o zvolené autobusové lince!

Najděte města blízko Kiel a vyhledejte dopravní spoje

Některá města blízko Kiel mají též spojení s národní či mezinárodní sítí autobusové dopravy. Jestliže si přejete do vyhledávání zahrnout okolní autobusové zastávky, např. ve městech Lübeck, Flensburg nebo Neumünster, jednoduše rozšiřte okruh vyhledávání a najdete autobusové a vlakové spoje v příslušné oblasti. Rovněž najdete autobusové trasy spojující Kiel se systémy městské hromadné dopravy nebo meziměstskými autobusovými zastávkami ve městech Elmshorn, Itzehoe, Rendsburg a mnohé další. Hledáte levnou dopravu na letiště? Zobrazíme Vám také spojení na blízká letiště či z blízkých letišť, např. Hamburk Letiště, Lubeck Letiště. Tam, kde jsou dostupné jízdní řády, rovněž zohledníme další možnosti v síti místní dopravy.

Najděte města blízko Kiel a vyhledejte dopravní spoje

Trusted shop
Najít všechny dálkové autobusy
Získat bezplatnou aplikaci!
Ukázat
GPDR CheckMyBus shield

Vážíme si vašeho soukromí!

Abychom vám ukázali nejlepší nabídky autobusů, shromažďujeme několik informací o tom, jak používáte CheckMyBus. Pamatujeme si vaše anonymizované údaje, abychom vylepšili naše služby a poskytli vám osobní zážitek.